Diskuze CHAOS JAKO VE VLÁDĚ,ASPOŇ MI TO TAK ZATÍM PŘIPADÁ!!!!!

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

anooo! taky chci zpět starou verzi! Prosím!
Jéžišikriste co jste nám to udělali? Chápu, že pokrok je pokrok, ale tohle je zmatek. Vůbec se v tom nevyznám, úplně se ztotožňuji s BlackSheep, asi tady brzy skončím… >:) >-| >:-( :-(
nevim kde najit svoje piskotky a rozdani darky kamaradi taky nemaj co sem jim darovala pred novou verzi,profil najednou neni vyplnenej a darecek nevydim pomooooc:(
Jéžišikriste co jste nám to udělali? Chápu, že pokrok je pokrok, ale tohle je zmatek a vůbec se v tom teď nevyznám. Úplně se ztotožňuji s BlackSheep. Asi tady skončím … >:) :-D >:-(
Ztratili sme tak spustu přátel, protože sem nechtějí chodit:-( To se vážně povedlo- nová verze>:-(
UŽ SE TROCHU LEPŠÍ OD VČEREJŠKA!!!SNAD BUDE LÍP!!HLAVNĚ AŤ SE MI VRÁTÍ KAMARÁDI CO ZMIZLI!!!!!!!;-) ;-)
no to je konec..oni ani ty smajli nejsou takový jaký jsem dala..jděte do háje..
no to mi pos.. záda!se v ničem totálně nevyznám,něco mi chybí,něco je jinak,něco nejde,něco nemůžu najít…>:-( jdu ven..se aspon uklidnim,páč tohle je o nervy.To že mi to blblo ve staré verzi,to se zkousnout ještě dalo,ale toto už je příliš.Jestli se to brzy nedá do pořádku,tak nadobro odcházím,protože nemám tolik času tu sedět a zkoumat kde co je nebo neni.No děs!>-|
Musíš chvíli vydržet.Podle adminů bude možnost přehození fotek, ale musí to napřed nainstalovat.Snad prý během dneška.
Ahojky vím že je to strašný taky se mi to nelíbí, ale jak už napsaly na hlavní stranu musíme mít trpělivost. Všechno nahrávají postupně ale to co ty píšeš je prioritou. Taky mi přeházeli fotky. Tak vydrž a drž jim palce ať je to co nejdříve za námi pac a pusu Riky a Terka
DEJTE RADĚJI STAROU VERZI A BUDE TO!!!POKUD SE TO NEZLEPŠÍ,TAK TU HROMADA KAMARÁDŮ CHCE SKONČIT A TO BUDE VELKÁÁÁÁÁÁÁ ŠKODA.JÁ NEVÍM JAK MĚNIT FOTKY V GALERII,JAK SI DÁT PROFILOVOU FOTKU.. A JINÉ !! !! !! PORAĎTE NÁM JAK NA TO!! !! !!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?