Diskuze chat

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

AHOJKY!! STRANKY JSOU SUPER AZ NA JEDNU MALICKOST CHTELO BY TO CHAT !!!!TO DISKUSNI FORUM JE DOST NEPREHLEDNE!! PROTO TAM CHODI TAK MALO LIDI!! ZKUS TE ZAPREMYSLET!! DIKY
Ahojky je to super aspon de videt jak maj páníčci své mazliky radi :-D
Ahoj všem :) CHAT je v plánu! Určitě se dočkáte :)
To je super,ze tu bude chat uz se mooocc tesime
DEKUJEME ZA CHAT!!! JE TO SUPER!! JSTE OBA MOOOOC SIKOVNY!!!
co treba udělat jeste chat pro lovecký psi??? dík
Bohužel :-( Snad přijdeme na to, jak ho "rozběhnout"...
tak udělejte nějakej den s chatem. Třeba kdo za ten den nejvíc nachatuje,dostane třeba kostičky!!!
Ahoj já bych si povídala, ale není ským. Že bychom to začli : - )
Ahoj já bych si povídala, ale nikdo tam není : - ( Kdo bude odvážlivý a začne : - )
Je to pravda na chatu nikdy nikdo není a pokud ano tak stejně nikdo ani neodepisuje :-(
oprava: chtěla jsem napsat piškoty,místo kostičky
Sjednotil jsem chat, protože ostatní byli většinou prázdné. Micinky mají chat vlastní a v budoucnu určitě plánujeme možnost založit si vlastní místnost.
No kdys kliknu na chat tak se me tam ukaze proste chat.Chtelo by to udelat tak ze kdys kliknu na chat tak by se tam mohlo ukazat vic chatu nes 1. Myslim tim jako 1 co se bude jmenovat pejsci a 2 treba kocicky a kazdej by si mohl udelat svoji mistnost se svim vlastnit nazvem... Ale je to jenom navrh.
JE TO FAKT,ŽE JEN KAŽDÝ NAKOUKNE A ZMIZÍ.MY JSME ČEKALY UŽ PAR KRÁT A NIKDO SE NEOBJEVOVAL.BYLO FAJN JAK TAM BYL DÁREČEK,TAK TAM BYLO DOST HAFÍKAŘŮ,ALE JINAK SE TAM NIKDO NEOBJEVÍ :-((
našla jsem tu správnou diskuzi, pořád přemýšlím jak by se chat dal vylepšit, protože tam nikdo není. Např. za určitý počet hodiny nějaké piškoty?..
to je otázka, zda je to technicky proveditelný.. počítat, kolik toho jednotlivej uživatel napsal..
Nj ale ty piškoty by se připočítavaly jenom za aktivní činnost na chatu. Možná to není ten nejlepší nápad...ale opravdu tam není s kým pokecat. Na to že je tu 10 000 uživatelů tak je to fakt slabé..
mno nevim, ale to by tam bylo lidí, čekali by, až budou mít "odchatováno" aby dostali piškoty. Ale k mluvení je to přimět nemusí..
Ahoj,přece nebudeme chtít piškoty za to,když si budeme psát hezké věci o svých pejscích?To je ten nejhezčí dárek,který můžeme jeden druhému dát!!!:-DD Aja a Toník.
Chat mi tu desne chybi...nekdy kdyz neni nikdo na pokec online na icq nebo na skypu, nemam si s kym pokecat...:_/ ...ale zase kdyby si tam lidi povidali porat dokola treba "Ahoj, nechce nekdo pokecat" aa podobne nesmysly, to mi radeji vystaci diskuze...8-} ;-)
tak to je skvělej nápad ;) ... to mi tu chybí =)
Chat je dobře vymyšlený, ale je tu mrtvo, že by si žádný peskař nechtěl popovídat????
Ahojky,chtělo by to chat,online uživatelé by zahnali nudu,popovídali si a našli by si nové kamarády.Byl by to docela dobrej nápad,nemyslíte???...
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?