Diskuze Chat s veterinářem-stomatologem MVDr.Tomášem Fichtelem

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

My se zubním kamenem bojujeme neustále. Škoda že zítra v tu dobu jsem v práci a tam mi Hafici vůbec nejdou spustit (vždy po načtení hlavní stránky mi spadne celý internet).Třeba se tu na téma psí zubař rozvine diskuze a něco se dovím. ;-)
Zítra ve 4 odpoledne bude chat s Tomášem Fichtelem. Je to "psí zubař" :) Má taky váš pes problém se zubním kamenem? Ta naše labradorka šílené!
Štěpán (04.09.2009 20:05:04) napsal: No já jen jestli to funguje protože v dnešní době všemu nevěřím a radši si to ověřím :D Víš,mnoho výrobků je reklama a potvrdí dost chovatelů,že Pedigree ,slušně...nic moc!;-)A to řeknou i velmi solidní veti...Aja.
No já jen jestli to funguje protože v dnešní době všemu nevěřím a radši si to ověřím :D
Štěpán (24.08.2009 20:25:00) napsal: Já pokud se dostanu na internet tak se ho zeptám jestli má cenu kupovat takový prkotinky jako sou ty tyčinky od pedigree nebo jiné věci. No tak na to mám jednoznačnou odpověď, že ano, vždyť to je myslím sám veterinář, který má na ty pedigree tyčinky reklamu v televizi:D
Já pokud se dostanu na internet tak se ho zeptám jestli má cenu kupovat takový prkotinky jako sou ty tyčinky od pedigree nebo jiné věci.
jj, ten náš šílenec už byl 2x na odstraňování zubního kamene, vždycky v celkové narkoze, kterou hodně špatně snáší... zkouším všechno, čistím mu zuby, kupuju tyčinky na čištění zubů, ale nezabírá nic :( Kate (24.08.2009 09:38:01) napsal: Zítra ve 4 odpoledne bude chat s Tomášem Fichtelem. Je to "psí zubař" :) Má taky váš pes problém se zubním kamenem? Ta naše labradorka šílené!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?