Diskuze CHAT!!!!CHAT!!!!CHAT!!!!CHAT!!!!CHAT!!!!

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Ahojky skoro vždycky když přijdu na chat tak tam nikdo není........je tam zábava(když na někoho narazím),můžeme si dávat icq nebo maily…;-D ;-D ;-) prosím chodte na chat…
Trhači z Krupky (06.05.2009 22:37:29) napsal: to že se Ti na home stránce ukazuje, že jsou zrovna tito uživatelé on line také není pravda, kolikrát jsem si všiml, že ač jsem on, tak zobrazen jsem jako off a na úvodní strábce vůbec nejsem a naopak, ale to je na jinou diskuzi, každopádně máš pravdu v tom, že být nás tu on line víc, tak to kolaps jistí:-D :-D :-D Tak to souhlasím, kolikrát se mi to taky už stalo. Zajímavé by bylo znát číslo, kolik unikátních uživatelů na tyto stránky denně přijde. Jelikož to ale admini tají, tak to asi moc lidí nebude. :D Obávám se, že kdyby se lidi naučili chodit na tento chat, tak to stránky velice rychle položí. Takže možná můžeme být rádi, že tam nechodí. :-)
Tom (06.05.2009 22:32:17) napsal: Trhači z Krupky (06.05.2009 21:32:49) napsal: dovedeš si představit jak tu chatuje dejme tomu 10000 uživatelů(a to je pouhá třetina všech co tu jsme!!)?? Pa Jindra/Puppi8-) Trhači, ta tvoje čísla jsou naprosto zcestná. Podívej se na titulní stránku, kolik je uživatelů online. Bývá to mezi 20 až 80 lidmi. Takže z těch 35 tisíc (nebo kolik jich je registrovaných) sem drtivá většina buď už vůbec nechodí nebo jen výjimečně. Být zde víc než 200 lidí online, tak to tenhle portál neutáhne a zkolabuje. Tome, já přeci nepsal, že je 10000 uživatelů on line8-} jen jsem to uváděl jako příklad a to že se Ti na home stránce ukazuje, že jsou zrovna tito uživatelé on line také není pravda, kolikrát jsem si všiml, že ač jsem on, tak zobrazen jsem jako off a na úvodní strábce vůbec nejsem a naopak, ale to je na jinou diskuzi, každopádně máš pravdu v tom, že být nás tu on line víc, tak to kolaps jistí:-D :-D :-D
Trhači z Krupky (06.05.2009 21:32:49) napsal: dovedeš si představit jak tu chatuje dejme tomu 10000 uživatelů(a to je pouhá třetina všech co tu jsme!!)?? Pa Jindra/Puppi8-) Trhači, ta tvoje čísla jsou naprosto zcestná. Podívej se na titulní stránku, kolik je uživatelů online. Bývá to mezi 20 až 80 lidmi. Takže z těch 35 tisíc (nebo kolik jich je registrovaných) sem drtivá většina buď už vůbec nechodí nebo jen výjimečně. Být zde víc než 200 lidí online, tak to tenhle portál neutáhne a zkolabuje.
Sisinka (06.05.2009 15:48:17) napsal: Ahojky skoro vždycky když přijdu na chat tak tam nikdo není........je tam zábava(když na někoho narazím),můžeme si dávat icq nebo maily…;-D ;-D ;-) prosím chodte na chat… Bohužel vždy, když jsme se byli juknout na chatu, tak fungoval tak, že bylo lepší za sebou zase zavřít dveře.Odesílání příspěvků a obdržení odpovědi bylo otázkou minut a to se ne každý příspěvek odeslal.Nevím jak chat funguje nyní,ale díky výše uvedenému tam asi spousta lidiček nechodí, raději si vyměnili mezi sebou svá skype jména a čísla icq a komunikují spolu tímto způsobem a navíc, dovedeš si představit jak tu chatuje dejme tomu 10000 uživatelů(a to je pouhá třetina všech co tu jsme!!)?? Pa Jindra/Puppi8-)
jo, je to škoda.. chat je opravdu málo navštěvovaný.. a je to opravdu škoda.. ale co naděláš.. přinutit lidi, aby tam chodili nejde.. :D
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?