Diskuze CHCEME STARÉ HAFÍÍÍKY!!!!!!!

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Tak to na nějakou chvíli, než to dáte dohromady vypněte úplně.
Ahoj, myslím si, že starý hafici byli mnohem lepší…Sice jste se snažili,a le tohle je moc, radějí méně než více…:( Prostě toto se mi vůbec nelíbí…!>:)
Ale já osobně myslím, že od teď s novou verzí už budou hafící zkrátka NEDOSTAČUJÍCÍ!!!
vidím že zde uživatel chtěl také pravděpodobně vyjádřit svou nespokojenost se změnamy ;-)
vraťte staré hafíky,toto nejsou hafíci ale CHAOS
Haf… vrrr! HaF HAf! HAF! VRRRR! HAFFF!VRRrrr!!!>:-(
asi tak nějak, lepší než se dívat na „tohle“, člověk nad tím musí akorát tak zaplakat :(
…už si brousíme žihadla >:) Včleky moje na ně… padněte za hafíky. Bóóóóój !! !! !!
…už si brousíme žihadla >:) Včleky moje na ně… padněte za hafíky. Bóóóóój!! !! !!
Znovej verzie sme velmi sklamany,niesme sice na Haficich velmi dlho ale stara verzia nas zaujala tak ze sme boli pri pocitaci kazdu volnu chvilku a radi sme spoznavali novych psich priatelov a bolo jedno ci maju rodokmen alebo nie taktiez osobne udaje majitelov nas moc nezaujimaju Z TEJTO NOVEJ VERZIE SME DOST ZNECHUTENY!! !! !! !! !! !! !! !! :_(
Myslím, že uživatel Broňa by se měl trocha sklidnit ;-)
Vyzýváme všechny naše kamarády a ostatní rozumné uživatele k dočasnému zastavení kostičkovací mánie, neboť ne všichni mohou díky nové verzi-perverzi kostičkovat a bylo by nefér neumožnit všem stejnou šanci.Vzhledem k tomu, že jsme byli okradeni o medaile a dárečky a bylo z nás všech uděláno jen stádo hloupoučkých nesvéprávných h o v á d e k žádám a vyzývám všechny k bojkotu našich milovaných stránek do doby než se tento paskvil znovu stane komunitním portálem pro všechny milovníky psů,koček,koníků a dalších mazlíků a ne jen i d i o t s k ý m reklamním poutačem,neboť jediné co tu funguje tak jak má jsou bohužel reklamy.Za uživatele Sněhurka a Puppi a za Trhače z Krupky Jindra
přesně k tomuto bojkotu Kostičkománie jsem se připojila i já… to s těma reklamama je přesné, doslova! A to nemluvím o tom rodokmenu, jsem sice majitelem psa s PP, ale to pro mě nikdy nebylo a nebude směrodatné… vyrůstala jsem mezi oříškama a jsou to nejvděčnější kamarádi jaké si člověk k sobě může pořídit… Ale jako uživatel, který je majitelem nějakého oříška, bych uvítala možnost rodokmenu odstranit… mrzelo by mě, že to třeba nemůžu mít vyplněné… NO doufám, že se nám spíše vrátí ta naše stará dobrá verze. Ikdyž se funkce doplňují, stále to není to co bývalo :-(
NAPROSTO SOUHLASÍME,NEJEN MY,ALE I VY BYSTE MĚLI NA SVOU PRÁCI KLID A NEMUSELI SE ZABÝVAT NAŠIM KŘIKEM A NESPOKOJENOS­TÍ.JSME SICE VŠICHNI ZÁVISLÁCI,ALE ON BY NÁM TEN ABSŤÁK POKUD BY PO NĚM NÁSLEDOVAL VÝSLEDEK A NE NEDODĚLANEJ ZMETEK ZAS AŽ TOLIK NEVADIL.
Přopojuji se kvám a souhlasím s názorem že pes s pp nebo bez není to jedno? takže rodokmne naprosto zbytečná věc.
píšete, že nás žádáte o trpělivost o trocha porozumění, než vše bude fungovat tak jak má. Proč jednoduše prozatím nestopnete tenhle portál neuvedete ho, až když vše bude ok. to raději nic než tohle.
…na ně, berte vidle a pochodně a pořádně je zlynčujem >:-( Pověsit za nohy do průvanu >:-( Namočit do kolomazu a vyválet v husím peří >:) Psi na ně… Za mnou!! !!
No, tak snaží se, to se musí uznat..taky jsem byla ze začátku dost naštvaná, koukla jsem na to s vytřeštěnýma očima a řekla si, co to udělali s našimi Hafíky?! Ale teď, jak se tam už načetli ty kamarádi a dárky a tak..(myslela jsem, že to tam nebude, že se to smazalo), tak už mi to tolik nevadí a pokud se vychytají i zbylé mouchy typu, že nejdou posouvat fotky a kamarádi v pořadí apod., tak to bude snad ok, i když už to nikdy nebude takový jako to bylo..takový suprový…no, co se dá dělat..tak adios :-D
Přesně na tohle jsem narážela i já… přijde mě to tu jako nějaká rozmnožovací stanice, tak jak už jsem uvedla.. ale je to prostě taková změna k horšímu, že jsem opravdu velice nespokojená! Kde jsou ty změny kdy jsem si mohla dělat všechno tak jak chci já a nedostanu to předdefinované jak si to umanul nějaký program asi. Kdy jsem mohla ostatní pobavit videy jaké hlouposti provádí to moje trdlo. Zkrátka prst dolůůůů! Moje stanovisko do proměny do starých hafíků zůstává stejné! Upřímnou soustrast noví Hafící… :-~
To iba chňup:_/ :_/ :_/ mohol tak zhovadiť hafíkov. Ďakujeme !!!
Též mě nazajímá nová verze hafíků.Musím souhlasit s většinou uživatelů. Chápu, že se vše rozjíždí a že spousty věcí nemáte pod kontrolou, ale šlo to jinak nemyslíte? Jediný portál pro hafíky a ted tohle? nezajímají mě povolání našich přátelů, nezajíma mě rodokmen hafíků. Chodili jsme sem pokecat, vyměnit si zkušenosti a každý den dělat radost hafíkům v podobě kostiček. Nelíbí se mi, že jste seřadili fotografie podle svého.Každý si je umístoval tak jak chtěl. Příjde mi to tady pomalu jako seznamka. Chápu, že jisté věci není nutné vyplnovat ale tohle byl a snad ještě bude portál o pejscích ne o lidech.Ještě bych se ráda zeptala, jakým způsobem mohu odstranit své profily. Děkuji
Prosím, moc moc prosím o trpělivost, než dáme zpět všechna data a funkce :-(
Netoužíme po vaší takzvané „nové“ verzi… je to jeden obrovský chaoz!!!!! Nemůžu hlasovat polovině svých kamarádů, nemůžu dávat komentáře ke svým fotkám, natož měnit jejich pozice, nemůžu zde mít své videa!!!! Kde je ten portál kde jsem si mohla najít kamarády, hezky si s nima pokecat. Kde nebylo důležité jestli si někdo založil profil se fčelama nebo s obyčejným oříškem, kde nebylo důležité mít nějaký rodkmen??? Copak tyhle stránky upadly pouze na „množící portál“???? Taky si nemůžeme dokoupit pozice na nové fotografie, na které jsem opravdu poctivě šetřila… Je to opravdu ÚÚÚÚPADEEEEK!!! A myslím, že byste se opravdu měli zamyslet, hodně hafíků asi ztratí zájem a odejde… Ještě aby vám nakonec nějaký akční hafík nezařídil konkurenci!!! Loučí se Agent B a Jane
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?