Diskuze chci hračku za body

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

ღLabradůrci ღ (02.05.2011 18:55:53) napsal: Dobrý den, já mám doma 3 labradory a všichni mají rádi míčky, jak jste již psala, máme jich až moc:-D taky jsou dobré přetahovátka a pro štěně se hodí nejlépe plyšáček, ovšem, když pes vyroste, plyšáka by roztrhal. Možná pro takového většího psa by nebyl špatný třeba jen nějaký tlustý provaz, prostě přetahovátko, to je nejlepší;-) (a míčky) :-D Hezký den Můj Charlie je trhá i teď,svou milovanou žirafku roztrhal tak,že už si s ní nemůže hrát,protože vždy vyndá tu plyš co je vevnitř a je pak binec všude :D Jinak,jestli pes má rád míčky,tak bych klidně pořídila ten házeč míčků http://hracky-pro-psy.heureka.cz/hazec-chuckit-65-cm/
ღLabradůrci ღ (02.05.2011 18:55:53) napsal: Dobrý den, já mám doma 3 labradory a všichni mají rádi míčky, jak jste již psala, máme jich až moc:-D taky jsou dobré přetahovátka a pro štěně se hodí nejlépe plyšáček, ovšem, když pes vyroste, plyšáka by roztrhal. Možná pro takového většího psa by nebyl špatný třeba jen nějaký tlustý provaz, prostě přetahovátko, to je nejlepší;-) (a míčky) :-D Hezký den Nemám s pejskama moc zkušenosti, ale myslím si, že pro velké psy jsou nejlepší míčky, jak píšete a všechno ostaní, co se dá házet, vlastně postačí klacek:-D No, jenže pejsci se lépe chytí na výrazné barvby, připomíná jim to to, co nemůžou jen tak mít:-D Pěkný den:-) :-)
(= Sisinka a koníčci =) (02.05.2011 18:28:48) napsal: Tak prosím poraďte, jaké hračky se k nim hodí, já bych brala míček, kterých doma ale už máme hodně:-D a stejně tady asi nebudou... takže prosím, navrhněte něco, děkuji:-) Dobrý den, já mám doma 3 labradory a všichni mají rádi míčky, jak jste již psala, máme jich až moc:-D taky jsou dobré přetahovátka a pro štěně se hodí nejlépe plyšáček, ovšem, když pes vyroste, plyšáka by roztrhal. Možná pro takového většího psa by nebyl špatný třeba jen nějaký tlustý provaz, prostě přetahovátko, to je nejlepší;-) (a míčky) :-D Hezký den
Elis a smečka (02.05.2011 18:19:23) napsal: Já bych toho chtěla ;) Tak prosím poraďte, jaké hračky se k nim hodí, já bych brala míček, kterých doma ale už máme hodně:-D a stejně tady asi nebudou... takže prosím, navrhněte něco, děkuji:-)
(= Sisinka a koníčci =) (02.05.2011 18:14:04) napsal: Dobrý den, chtěla bych si na hafici.cz koupit hračku za body, doufám, že v nejbližší době nějaká bude. Právě se chci poradit, jakou hračku pro většího psa - labradorského retrívra, zlatého retrívra, takovéto plemena. Předem děkuji:-) (Ne že bych si s tím sama neporadila, ale ráda bych si prohlídla vaše názory:-) ) Pěkný den. Já bych toho chtěla ;)
Dobrý den, chtěla bych si na hafici.cz koupit hračku za body, doufám, že v nejbližší době nějaká bude. Právě se chci poradit, jakou hračku pro většího psa - labradorského retrívra, zlatého retrívra, takovéto plemena. Předem děkuji:-) (Ne že bych si s tím sama neporadila, ale ráda bych si prohlídla vaše názory:-) ) Pěkný den.
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?