Diskuze Chodí kakat do granulí

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Baree (26.08.2012 20:15:30) napsal: Děkuji za rady. Stále to dělá ale jen někdy. Mě prostě přijde že k záchodku to má dál a je líná tam dojít. Granulky ještě nepapá, ty jsou starších kočiček. Záchůdky máme doma 3 v každé místnosti. Ale ještě něco, v poslední době žere kočkolit. Má silikonový a vůbec nevím proč to dělá. :D :D :D :D Mám doma knihu o kočkách a tam bylo napsáno, že kočky právě nejvíce ochutnávají ten silikonové stelivo. Snad i moje kočka to nebude žrát;-D ;-D ;-D
Děkuji za rady. Stále to dělá ale jen někdy. Mě prostě přijde že k záchodku to má dál a je líná tam dojít. Granulky ještě nepapá, ty jsou starších kočiček. Záchůdky máme doma 3 v každé místnosti. Ale ještě něco, v poslední době žere kočkolit. Má silikonový a vůbec nevím proč to dělá. :D :D :D :D
Baree (22.08.2012 00:00:03) napsal: Ahoj potřebuju poradit. Před dvěma dny jsem získala do péče sotva měsíční koťátko. Na kočkolit se naučilo chodit hned, jen občas se jde vykakat do misky s granulemi 8-} . Nechápu to. Ona ví, kam má jít a přesto se to opakuje. Vždy když jí přistihnu, přemístím ji do záchůdku. Ona tam pak pravidelně chodí a najednou jakoby do ní uhodí blesk jde zase do granulí. 8-| Nevíte čím to je, máte nějaké zkušenosti? Díky Třeba vám dává najevo, jak jí ty granule chutnají...Ale teď vážně. Nevím, zda to bude zrovna váš případ, ale napíšu vám svou zkušenost. Jedna z našich koček (tehdy jí byly asi 2 měsíce) chodila do záchůdku pouze čůrat, hovínko dělala v blízkosti záchůdku. Zkoušeli jsme různé rady - různé parfemace, změnu podestýlky, dokonce nám někdo radil, abychom zjistili psychický stav, zda nemá nějaký stres apod. Zkoušeli jsme i okolí záchudku "zabarikádovat" krabicemi. Už se zdálo, že je to v pořádku a pak ...zase vedle. Pak jsme náhodou zjistili, že ta kočka prostě vyžaduje záchůdky dva - jeden na malou, druhý na velkou stranu. Jak jsem se někde dočetla, tak je toto chování málo obvyklé, ale prý některá kočka se tak prostě chová.
Baree (22.08.2012 00:00:03) napsal: Ahoj potřebuju poradit. Před dvěma dny jsem získala do péče sotva měsíční koťátko. Na kočkolit se naučilo chodit hned, jen občas se jde vykakat do misky s granulemi 8-} . Nechápu to. Ona ví, kam má jít a přesto se to opakuje. Vždy když jí přistihnu, přemístím ji do záchůdku. Ona tam pak pravidelně chodí a najednou jakoby do ní uhodí blesk jde zase do granulí. 8-| Nevíte čím to je, máte nějaké zkušenosti? Díky Ahoj moja mačička robila skoro to iste len s tým rozdielom, že do granúl chodila čurať. Má granulky v miske? Tá moja ich mala zpočiatku v nádobe od nánukovej torty tá je totiž hlbšia ako obyčajná miska tak si to môže pliecť. vyskúšaj granulky presunúť, možno to pomôže aspoň mne áno. ;-)
Ahoj potřebuju poradit. Před dvěma dny jsem získala do péče sotva měsíční koťátko. Na kočkolit se naučilo chodit hned, jen občas se jde vykakat do misky s granulemi 8-} . Nechápu to. Ona ví, kam má jít a přesto se to opakuje. Vždy když jí přistihnu, přemístím ji do záchůdku. Ona tam pak pravidelně chodí a najednou jakoby do ní uhodí blesk jde zase do granulí. 8-| Nevíte čím to je, máte nějaké zkušenosti? Díky
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?