Diskuze chodi mi cudzi na nik

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

lucia (18.01.2010 20:36:23) napsal: ona my hovorila ze sa pozre len ako sa robi logo ze ma 19 rokou a ona niki nekradne to mi napisala a od vtedy mi chodi stale niekto na nik Nemáš dávat svý heslo cizímu, asi máš smůlu a budeš si muset udělat úplně nový profil, když ti zjistila i ostatní hesla, což teda nevím jak, ale budiž...
ja so si poctivo zbierala body a ona mi ich vsetky utratila naschval takychto ludi nemam rada
ona my hovorila ze sa pozre len ako sa robi logo ze ma 19 rokou a ona niki nekradne to mi napisala a od vtedy mi chodi stale niekto na nik
Jessica (18.01.2010 19:42:18) napsal: Jak se ti dostala na heslo? Nedavno tady kolovala zpráva od nějaké uživatelky, právě to, cos tady napsala (za 30 minut 4000 bodů atd..). Tys jí to heslo poslala? nám se také dostala na heslo.A několikrát zasebou
Ahoj, je lepší nikomu tvé heslo nedávat! Když budeš mít problém, tak se obrať na nás. Změna hesla ti musí pomoci, pokud si ji nedala i heslo na email. Více v odpovědi v emailu. A uživatelka karcab byla už včera smazána za podvádění. (18.01.2010 15:40:54) napsal: dobry den dakto sa mi vbural na nik a vypisuje v mojom mene ze neaky uzivatel karcab za 30 minut nazbiera 4000 bodou a mne utrati 370 co mam s tym spravit??lebo stale mi chodi na nik :_(
lucia (18.01.2010 20:06:39) napsal: ja so si poctivo zbierala body a ona mi ich vsetky utratila naschval takychto ludi nemam rada A jak se ti teda dostala na nick? Dala jsi jí svoje heslo a nebo jsi ho měla tak jednoduché, že se jí ho podařilo uhodnout?
a este pise v historkach o neakom psovi co mi babka doniesla alebo co ta tam pisala vsak si to vseci pozrite ja som dala este dole koment ze to zistite podla toho ze ja som slovenka a ona ceska
lucia (18.01.2010 19:13:15) napsal: upozornujem vas nikom nikdy nedavajte heslo lebo to takto dopadne ona stale posiela ničo o uživatelovy karcab za 30 minut nazbiera 4000bodou.tomuto neverte lebo on sa vam dostane na nik tak si pls nemyslite ze to ja posielam pisala som aj adminovi ale ešte mi neodpisal a zmenila som si heslo tak ja neviem co mam teraz robit?? ?? Jak se ti dostala na heslo? Nedavno tady kolovala zpráva od nějaké uživatelky, právě to, cos tady napsala (za 30 minut 4000 bodů atd..). Tys jí to heslo poslala?
upozornujem vas nikom nikdy nedavajte heslo lebo to takto dopadne ona stale posiela ničo o uživatelovy karcab za 30 minut nazbiera 4000bodou.tomuto neverte lebo on sa vam dostane na nik tak si pls nemyslite ze to ja posielam pisala som aj adminovi ale ešte mi neodpisal a zmenila som si heslo tak ja neviem co mam teraz robit?? ??
už som skušala všetko ale stale mi tam chodi tito ludia niesu normalny čo robia ešte psikovski nik ukradnu to neni normalne :_(
ja som si už menila aspon 5 krat heslo ale ona ma asi stale počitač ale viem že to je češka a budete to podla toho poznat že sa bude chet na niečo pozriet ja nikomu nepišem spravi neverte jej
ona mi tam aj tak chodi a stale daco piše
Aja (18.01.2010 18:03:25) napsal: Máš pravdu,člověk si myslí,že o nic zde nejde,ale asi se mýlíme...Díky.Aja. No nikoho by nepotěšilo, kdyby se mu někdo cizí šťoural v soukromých zprávách! A nejen tady na hafících, ale kdekoli. Proto bych to nepodceňovala a radši se pořádně zabezpečila.
Amy (18.01.2010 17:51:00) napsal: Hlavně to chce heslo, na které jen tak nikdo nepřijde. Dej tam například velká písmena, malá písmena a nějaké číslo. Ani to nemusí být smysluplné slovo (hlavně to nezapomeň), ale heslo, které je stejné jako jméno tvého psa nebo tvoje přezdívka, čísla typu 1234 a tak, to je blbost... Tak předejdeš takovým nechtěným věcem jako je to, že se ti někdo nabourá do profilu. Máš pravdu,člověk si myslí,že o nic zde nejde,ale asi se mýlíme...Díky.Aja.
Hlavně to chce heslo, na které jen tak nikdo nepřijde. Dej tam například velká písmena, malá písmena a nějaké číslo. Ani to nemusí být smysluplné slovo (hlavně to nezapomeň), ale heslo, které je stejné jako jméno tvého psa nebo tvoje přezdívka, čísla typu 1234 a tak, to je blbost... Tak předejdeš takovým nechtěným věcem jako je to, že se ti někdo nabourá do profilu.
Jarmila (18.01.2010 16:14:23) napsal: Ahoj pošli to admini Jerry aby to dali na poriadok a užívatela ktorý sa Ti nabúral tak nech ho vyhodia a potrestajú aj nám sa pred časom nabúrali ale našťastie rýchlo to dali admini na poriadok Jarmila:-) :-) :-) Jak to čtu,tak mě ,,obchází" mráz...8-} Také změním heslo,protože by mě nenapadlo,že v ,,hobby" www. k takovým věcem dochází...Ale asi se dotyční uživatelé nudí.Přiletěla jsem z 2 hodinové,ostré procházky ve sněhu a asi poslední je myslet na to,co komu špatného vyvést...8-} Bohužel,jak píše Jarmila,nám se stávalo,ale admini rychle vyřešili,že pod příspěvkem byl náš nick a foto...;-) Aja.
Nicollete (18.01.2010 15:40:54) napsal: dobry den dakto sa mi vbural na nik a vypisuje v mojom mene ze neaky uzivatel karcab za 30 minut nazbiera 4000 bodou a mne utrati 370 co mam s tym spravit??lebo stale mi chodi na nik :_( Jako první si změň heslo a pak to nahlas adminům.
Nicollete (18.01.2010 15:40:54) napsal: dobry den dakto sa mi vbural na nik a vypisuje v mojom mene ze neaky uzivatel karcab za 30 minut nazbiera 4000 bodou a mne utrati 370 co mam s tym spravit??lebo stale mi chodi na nik :_( Ahoj pošli to admini Jerry aby to dali na poriadok a užívatela ktorý sa Ti nabúral tak nech ho vyhodia a potrestajú aj nám sa pred časom nabúrali ale našťastie rýchlo to dali admini na poriadok Jarmila:-) :-) :-)
Nicollete (18.01.2010 15:40:54) napsal: dobry den dakto sa mi vbural na nik a vypisuje v mojom mene ze neaky uzivatel karcab za 30 minut nazbiera 4000 bodou a mne utrati 370 co mam s tym spravit??lebo stale mi chodi na nik :_( Tak si zmen heslo
dobry den dakto sa mi vbural na nik a vypisuje v mojom mene ze neaky uzivatel karcab za 30 minut nazbiera 4000 bodou a mne utrati 370 co mam s tym spravit??lebo stale mi chodi na nik :_(
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?