Diskuze chování valacha

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Děkuju,bohužel neznám jeho minulost uplně od narození ale moc jste mi pomohla;-)
Tohle se stává. Pokud jako hřebec připouštěl, je dost pravděpodobné, že říjící se kobyla v něm vyvolá tuhle reakci. Neublíží ji a ani ji neoplodní. Nám se tohle na ranči stávalo pravidelně kdy nám valach obskakoval pořád jednu a tu samou kobylu. Pokud tohle chování neprobíhá když jsou spolu třeba na jízdárně pod sedlem a nehrozí nějaké ublížení na zdraví lidem, tak bych to neřešila. Das´tulík-Rokoušek (11.04.2013 08:50:41) napsal: Ahoj, mám takový dotaz... Nevíte jestli valach nějak nemůže ublížit klisně když se chová jak hřebec? Dasty je vykastrovaný už šest let ale těd´ na něho přišlo nějaké divné období... Když jsme přijely na ranč viděli jsme že Dasty nahání Jecky(klisnu) která je v říji. Ještě se nám to nestalo tak když má Jecky v říji dáváme ji s valachama aby ji i klisnu něco neudělaly.Daly jsme Jecky do boxu ale Dasty jak byl ve výběho pořád za ní utíkal.Proč?? ;-)
Ahoj, mám takový dotaz... Nevíte jestli valach nějak nemůže ublížit klisně když se chová jak hřebec? Dasty je vykastrovaný už šest let ale těd´ na něho přišlo nějaké divné období... Když jsme přijely na ranč viděli jsme že Dasty nahání Jecky(klisnu) která je v říji. Ještě se nám to nestalo tak když má Jecky v říji dáváme ji s valachama aby ji i klisnu něco neudělaly.Daly jsme Jecky do boxu ale Dasty jak byl ve výběho pořád za ní utíkal.Proč?? ;-)
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?