Diskuze chronická rýma

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Miroslav (27.05.2013 12:49:18) napsal: Tak též by mě zajímalo jak je to s tou chronickou rýmou, zda se nechá u kocoura vyléčit, je nám ho moc líto, kýchá a vyprskává hleny jak dospělý člověk. U veterináře jsme již byly, ale dostal injekce, antibiotika, tak měl na krátký čas klid, ale sotva je dobral měl rýmu zpět. Pokud je v názvu chronická, už je jasné, že se to nijak vyléčit nedá, jdou pouze zmírnit příznaky.
Miroslav (27.05.2013 12:49:18) napsal: Tak též by mě zajímalo jak je to s tou chronickou rýmou, zda se nechá u kocoura vyléčit, je nám ho moc líto, kýchá a vyprskává hleny jak dospělý člověk. U veterináře jsme již byly, ale dostal injekce, antibiotika, tak měl na krátký čas klid, ale sotva je dobral měl rýmu zpět. Příčina je většinou virová, takže antibiotika léčí jen druhotnou bakteriální infekci. Někdy zabírají antivirotika a celková podpora imunity. Je to běh na dlouhou trať.
Tak též by mě zajímalo jak je to s tou chronickou rýmou, zda se nechá u kocoura vyléčit, je nám ho moc líto, kýchá a vyprskává hleny jak dospělý člověk. U veterináře jsme již byly, ale dostal injekce, antibiotika, tak měl na krátký čas klid, ale sotva je dobral měl rýmu zpět.
mám rok starého kocoura, který v na podzim dostal rýmu, nejdřív mu nějak z nosu neteklo a dokonce se to i lepšilo a takhle to šlo až do léta, že mu teklo z nosu, pak měl klid a pak zase začlo. Tak by mě zajímalo, zhruba po jak dlouhe době se stáva rýma chronickou... a jestli se dá aspoň nějak zmírnit. pokud s tím máte někdo zkušenosti
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?