Diskuze CHYBA

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Janinka od broučků (14.11.2016 18:55:40) napsal: PROČ TO ZASE NEJDE PROBOHA!!! ..nám to jde také na nic...šíleně pomalu chjooo
Bravo admini díky za opravu už Hafíci idú mne síce šli ale boli pomalšie už teraz je to v poriadku
Kate (03.02.2017 10:41:31) napsal: Kvůli velkému množství falešných profilů vytvářených pouze za účelem posílání kostiček jsme byli nuceni omezit hlasování v TOP 100 na jedno za den z jedné stejné IP adresy. Každý, kdo nebyl s falešným hlasováním a falešnými profily na Hafici.cz spokojen, to jistě uvítá. Díky za pochopení. Chápeme to súhlasím koniec koncom je to spravodlivé len som si myslela že Ja mám nejakú zradu v profile už som za vysvetlenie spokojná a kto chce prvé miesta nech sa posnaží každý sám aspoň tu nebudú hádky a nedorozumenia je to len na každom užívateľovi teraz aké hodnotenie bude mať
Kvůli velkému množství falešných profilů vytvářených pouze za účelem posílání kostiček jsme byli nuceni omezit hlasování v TOP 100 na jedno za den z jedné stejné IP adresy. Každý, kdo nebyl s falešným hlasováním a falešnými profily na Hafici.cz spokojen, to jistě uvítá. Díky za pochopení. Zdeněk (03.02.2017 09:24:17) napsal: Nějak tomu nerozumím? Jde o spravedlivé bodování či nikoli nebo hru adminů? U profilu kočin Filipek, Katy a Miky u pejsků Arga, Teddy. Maja(dál jsem nepátral) nelze body udělit Je zde uvedeno "Tento profil nemůžete hodnotit". Ptám se proč nelze hodnotit své přátele? Provedli něco, nebo někomu vadí že bodujeme své stejné přátele?! Je to dle pravidel tohoto servru a spravedlivé vůči danému bodovanému profilu (pokud samozřejmě s tím samotný bodovaný profil souhlasí pak ano - jinak si myslím že ne)! Nemají snad mít všichni stejné právo na bodování a umístění se?! Děkuji za odpověď. Zdeněk
Nějak tomu nerozumím? Jde o spravedlivé bodování či nikoli nebo hru adminů? U profilu kočin Filipek, Katy a Miky u pejsků Arga, Teddy. Maja(dál jsem nepátral) nelze body udělit Je zde uvedeno "Tento profil nemůžete hodnotit". Ptám se proč nelze hodnotit své přátele? Provedli něco, nebo někomu vadí že bodujeme své stejné přátele?! Je to dle pravidel tohoto servru a spravedlivé vůči danému bodovanému profilu (pokud samozřejmě s tím samotný bodovaný profil souhlasí pak ano - jinak si myslím že ne)! Nemají snad mít všichni stejné právo na bodování a umístění se?! Děkuji za odpověď. Zdeněk
Ano.Od té velké změny to vzdalo moc lidí.Když jsem tady začala,to byla velká dřina udržet se v první stovce.Teď jsem třeba týden pryč a ani se moc nepropadneme.:-~ Dnes nám to jde taky pomalu.
Hafoj všem, o tomto problému od vás již víme a snažíme se zjistit, v čem je "zakopaný pes". Velmi nám pomůže, když nám pošlete detaily, protože vás není mnoho, kteří tento problém mají. (Na testovaných počítačích, dalších zařízeních a u různých uživatelů, které jsme testovali, se tento problém neukazuje.) Tedy, na info[at]hafici.cz nám prosím pošlete, co konkrétně nefunguje do detailů - jak dlouho trvá (konkrétně) než se stránka načte (co se načítá jako poslední), z jaké stránky a na jakou jdete, když se problém vyskytne, případně nám pošlete printscreen problému (PrtSc), co vám píše systém atd. Velmi nám to pomůže. Předem díky moc.
Milí admini:-) Nesmírně si ceníme toho, že jste zvládli přstěhovat portály, nicméně by bylo potřeba neusnout na vavřínech a snažit se vychytat mouchy... profily se načítají a načítají... někdy se načtou po pěti minutách, jindy nám to hlásí, abychom akci opakovali později. O starších komentářích ani nemluvě... tam to vůbec nejde... a rozhodně to není naším prohlížečem. Všechno ostatní funguje bez problémů, jen Hafíci a Miciny je problém. Tak s tím, prosím, už něco udělejte!! !! !!
To Vám je jedno admini ,že na Hafíky si stěžuje plno lidí!!Nevím co si máme myslet to nás chcete dostat pryč!!Stránky i profily se načítají dlouho!!Asi Vám Ti lidé tady zato nestojí když v tom neumíte udělat pořádek!!>:) >:) >:) >:) >:) >:) >:)
Je to přesně tak jak píší ti přede mnou ...je to pomalé ,dlouho se to načítá a někdy to ani nejde a musím se vrátit zpět a počkat ,nebo jít později..my co tu jsme dlouho ,už víme na koho se obrátit a nebo se radíme mezi sebou ale je tu plno nových ,kteří ani nevědí kam napsat a tak raději z hafíků odejdou a nebo píšou do deníčků a žádají o radu ,protože si myslí ,že dělají něco špatně !! od té doby co přešli hafíci na jiný servr ,je to prostě děs!! !! !! myslím si ,že "bez nás členů by ani hafíci nemohli být" tak na nás prosím nezapomínejte a snažte se to napravit!! !! !! děkuji...Denýsková
°ღ Hanka ღ° (16.11.2016 12:29:48) napsal: kdepak se poděli ti naši super hafíci co jsme měli tak rádi...;-)
Ano, nás hafíci také zlobí. Některé profily našich kamarádů se vůbec neukazují! Nevíme co máme dělat, je to strašně pomalé a někdy nefunguje fotogalerie. Snad s tím půjde něco udělat. Adéla a spol.
Jarmila (17.11.2016 07:33:18) napsal: Budú v tom tie zatratené prehliadače včera sme ich preištalovali šli chvíľu dobre a už zasa rapľujú sem tam aj na iných weboch mi to robí musíme sa poradiť s odborníkom ktorý sa na to pozrie I nám se stránky hafíků a micin načítají strašně dlouho... nejdřív nám nešel otevřít jeden profil a teď ta úžasná "rychlost". Někdy přemýšlím o tom, zda to není záměr, aby sem lidi postupně přestali chodit...
panijorksirova (16.11.2016 16:44:43) napsal: Plno lidí na hafíky přestalo chodit protože je to pomalé a profil se strašně dlouho načítá!!Zkoušela jsem se připojit přes jiný prohlížeč a je to ještě horší!!Hezky to napsala paní Hanička kde jsou naši staří hafíci kde se nám líbílo?Když toto bude přetrvávat přestanou sem lidi chodit!!!Tak to tu bylo prima.Teď je z toho člověk akorád naštvaný!!!! Budú v tom tie zatratené prehliadače včera sme ich preištalovali šli chvíľu dobre a už zasa rapľujú sem tam aj na iných weboch mi to robí musíme sa poradiť s odborníkom ktorý sa na to pozrie
Plno lidí na hafíky přestalo chodit protože je to pomalé a profil se strašně dlouho načítá!!Zkoušela jsem se připojit přes jiný prohlížeč a je to ještě horší!!Hezky to napsala paní Hanička kde jsou naši staří hafíci kde se nám líbílo?Když toto bude přetrvávat přestanou sem lidi chodit!!!Tak to tu bylo prima.Teď je z toho člověk akorád naštvaný!!!!
panijorksirova (15.11.2016 17:17:17) napsal: Od té doby co byla poslední úprava na hafíkách to stále nejde a jeden profil se načítá strašně dlouho a stěžuje si na to plno uživatelů!!Prosím udělejte úpravu.Děkuji. kdepak se poděli ti naši super hafíci co jsme měli tak rádi...;-)
panijorksirova (15.11.2016 17:17:17) napsal: Od té doby co byla poslední úprava na hafíkách to stále nejde a jeden profil se načítá strašně dlouho a stěžuje si na to plno uživatelů!!Prosím udělejte úpravu.Děkuji.
Od té doby co byla poslední úprava na hafíkách to stále nejde a jeden profil se načítá strašně dlouho a stěžuje si na to plno uživatelů!!Prosím udělejte úpravu.Děkuji.
Od té doby co se dělala úprava na hafíkách se to načítá hrozně dlouho a stěžuje si na to více uživatelů!!Prosím udělejte v tom nápravu!!!Děkuji.
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?