Diskuze chyba v nastavení

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

ahojky. Nefunguje mi uložit změny v nastavení vždycky mi to napíše chybu, snažim se to změnit už od té doby co jsou nové stránky, ale marně. Děkuju moc
stene.terka (26.04.2009 13:48:12) napsal: ahojky. Nefunguje mi uložit změny v nastavení vždycky mi to napíše chybu, snažim se to změnit už od té doby co jsou nové stránky, ale marně. Děkuju moc MÁM ten samí problém:-(
Barča (29.04.2009 16:01:33) napsal: Barča (27.04.2009 19:14:35) napsal: Veronika (26.04.2009 19:57:42) napsal: Už som to tu raz písala…mne to tiež nešlo tak som ukladala po jednom…napísala som meno a uložila potom narodenie uložila a tak až kým som neprišla k poslednému.­…mne to išlo neviem ako vám. děkuji..:-) zkusím to!! pořád mi to nejde:( :( a když sem napsala o chybě adminům tak mi nikdo neodpověděl:-( prosímmmm!!!vám to jdde?? Jsem na tom stejně i s tím psaním. >:)
Barča (27.04.2009 19:14:35) napsal: Veronika (26.04.2009 19:57:42) napsal: Už som to tu raz písala…mne to tiež nešlo tak som ukladala po jednom…napísala som meno a uložila potom narodenie uložila a tak až kým som neprišla k poslednému.­…mne to išlo neviem ako vám. děkuji..:-) zkusím to!! pořád mi to nejde:( :( a když sem napsala o chybě adminům tak mi nikdo neodpověděl:-( prosímmmm!!!vám to jdde??
Veronika (26.04.2009 19:57:42) napsal: Už som to tu raz písala…mne to tiež nešlo tak som ukladala po jednom…napísala som meno a uložila potom narodenie uložila a tak až kým som neprišla k poslednému.­…mne to išlo neviem ako vám. děkuji..:-) zkusím to!!
Už som to tu raz písala…mne to tiež nešlo tak som ukladala po jednom…napísala som meno a uložila potom narodenie uložila a tak až kým som neprišla k poslednému.­....mne to išlo neviem ako vám.
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?