Diskuze Chybí mi u profilů rámečky.....

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Tess (02.03.2010 17:18:28) napsal: prosím adminy o opravu, nemám u svých profilů modré rámečky - "přidej do přátel" a "pošli zprávu". Také se mi změnilo pořadí profilů, pokud by to bylo možné, chtěla bych mít na prvním místě Molly. Děkuji.... Ani Ja ich nemám neviem ako ich dávali ani na jednom profile nie sú
prosím adminy o opravu, nemám u svých profilů modré rámečky - "přidej do přátel" a "pošli zprávu". Také se mi změnilo pořadí profilů, pokud by to bylo možné, chtěla bych mít na prvním místě Molly. Děkuji....
blick (03.03.2010 10:59:55) napsal: Ahoj, jeste mate problem s temi obrazky na pridani do pratel? Pokud ano, tak by melo stacit obnovit stranku pomoci kombinace klaves Ctrl+F5, pripadne zavrit a znovu otevrit prohlizec by take mohlo stacit. Děkuji za radu,zkoušela jsem to, ale rámečky nenaskočily u Jarmily už jsou
taky mě chybí rámeček na přidání přátel ,je tady vůbec plno nedostatků..chjoo8-}
Ahoj, pokud si přihlášená, tak tuto ikonku najdeš u každého profilu pod informacemi o pohlaví, věku, ... evelina (16.04.2010 14:56:23) napsal: taky mě chybí rámeček na přidání přátel ,je tady vůbec plno nedostatků..chjoo8-}
blick (03.03.2010 10:59:55) napsal: Ahoj, jeste mate problem s temi obrazky na pridani do pratel? Pokud ano, tak by melo stacit obnovit stranku pomoci kombinace klaves Ctrl+F5, pripadne zavrit a znovu otevrit prohlizec by take mohlo stacit.
blick (03.03.2010 10:59:55) napsal: Ahoj, jeste mate problem s temi obrazky na pridani do pratel? Pokud ano, tak by melo stacit obnovit stranku pomoci kombinace klaves Ctrl+F5, pripadne zavrit a znovu otevrit prohlizec by take mohlo stacit.
Ahoj, jeste mate problem s temi obrazky na pridani do pratel? Pokud ano, tak by melo stacit obnovit stranku pomoci kombinace klaves Ctrl+F5, pripadne zavrit a znovu otevrit prohlizec by take mohlo stacit.
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?