Diskuze Čičíííííí

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Železník (14.06.2010 17:55:24) napsal: Kočky jsou u mě na 2 místě nejoblíbenějších zvířat.1 jsou koníci pak kočky a na 3 místě štěkají pejsánci....;-) :D 8-) :-) .Já miluju zvířata ale doma máme jenom andulku a možná budu mít křečka. Kočku mít nemůžu proto,že sousedi kolem nás mají spoustu pejsánků,a tak podobně.To je za 1.Za 2 bydlíme u silnice a nejen to.Musíme mít dům v zahradě což my nemáme.Ale kočku bych chtěla to jo... Nejvíc se mi líbí klasická kočičí přítelkyně(přítel).Asi by sme měli kocoura-nechtěli bysme mít koťátka. Líbí se mi kočka mourovatá.Šedě.Jako je WHISKAS a asi by se jmenovala Týna!Jo Týnka!:-) Já mám ráda všechny zvířata kromě plazua brouků.:D !! :D
Kočky jsou u mě na 2 místě nejoblíbenějších zvířat.1 jsou koníci pak kočky a na 3 místě štěkají pejsánci....;-) :D 8-) :-) .Já miluju zvířata ale doma máme jenom andulku a možná budu mít křečka. Kočku mít nemůžu proto,že sousedi kolem nás mají spoustu pejsánků,a tak podobně.To je za 1.Za 2 bydlíme u silnice a nejen to.Musíme mít dům v zahradě což my nemáme.Ale kočku bych chtěla to jo... Nejvíc se mi líbí klasická kočičí přítelkyně(přítel).Asi by sme měli kocoura-nechtěli bysme mít koťátka. Líbí se mi kočka mourovatá.Šedě.Jako je WHISKAS a asi by se jmenovala Týna!Jo Týnka!:-)
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?