Diskuze Čičinky z ulice

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Alex.Velická (05.02.2011 11:34:42) napsal: Zachraněne čičinky z ulice ktere bili vihozene na ulici majitelama.Popelka bila nalezená v roce 2008 kočička je želvová barevná bila nalezená ve špatnem vztavu špinavá hladová a dehidrovana nedostatkem tekutini.Bilo jásne že bila vihozená coš se potvrdilo že jí majitel vihodil aouta.Popelka má Asma.Zuzanka kotátko kter nemnělo ani dva něsice bila nalezena v roce 2009 v lednu po vánocich bila hladova a dost špatnim vstavu bila na parkovišti a plakal nigdo seji nevšimal a ni za jejim plakanim nešl já jo a mám ji doted doma.Popelka a Zuzanka jsou neduvěřive lidem cizim jsem rád že sou umne moc je mám rád.:-)
Ahoj holky. Obracím se na Vás asi s poměrně nesmyslným dotazem. Ale minulý týden jsme našli koťátko na ulici a museli jsme si ji přinést domů. Od pana veterináře jsme se dozvěděli že je to kočička, je půl roku stará ale je zdravá. Ale nevíme co je to za plemeno. Mám ji samozřejmě na svém profilu pro shlédnutí. Můžete mi prosím poradit? Děkuji
Zachraněne čičinky z ulice ktere bili vihozene na ulici majitelama.Popelka bila nalezená v roce 2008 kočička je želvová barevná bila nalezená ve špatnem vztavu špinavá hladová a dehidrovana nedostatkem tekutini.Bilo jásne že bila vihozená coš se potvrdilo že jí majitel vihodil aouta.Popelka má Asma.Zuzanka kotátko kter nemnělo ani dva něsice bila nalezena v roce 2009 v lednu po vánocich bila hladova a dost špatnim vstavu bila na parkovišti a plakal nigdo seji nevšimal a ni za jejim plakanim nešl já jo a mám ji doted doma.Popelka a Zuzanka jsou neduvěřive lidem cizim jsem rád že sou umne moc je mám rád.:-)
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?