Diskuze čím krmit

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

mišák (23.09.2013 10:41:54) napsal: Dobrý den Máme A1/1,je to 5ti letý valášek drobnější postavy po dostihové kariéře,koupili jsme ho před měsícem jako hubeného,bojácného ale jinak hodného,mazlivého koně na rekreační ježdění... má celodení výběh 2 hektary kde už moc pastvy nemá .. Koník je hubený,málo nasvalený a potřebujem ho nasvalit a aby přibral na váze... pracuje tak 2-3x do týdne 2h... mimo to je odčervený,po velkých strongylidech.. můžete prosím někdo poradit jak složit krmnou dávku z těchto produktů které máme doma..? ječmen cukrovarské řízky s melasou pšeničné otruby rýžové otruby vojtěškové granule granule relax bez ovsa lněný olej mrkev luční seno-celodení přístup.. samozřejmě voda... díky za odpovědi.. Já ti doporučuji granule Relax, jsou méně energetické, nebo zkus cukrovarské řízky a obilí (ne oves), dobře se stravuje a nezatíží koně, jinak použíj lehké doplňky jako je třeba sůl, kůň potřebuje draslík, který ovšem dostane i s trávy a sena:), a kup i selen je to důležitý prvek pro vývoj svalů a funkci srdce :) Pozor ale organický selen vázaný:) Když to přeženeš mohou se mu vyzůt kopyta ( Tak pozor) :)
mišák (23.09.2013 10:41:54) napsal: Dobrý den Máme A1/1,je to 5ti letý valášek drobnější postavy po dostihové kariéře,koupili jsme ho před měsícem jako hubeného,bojácného ale jinak hodného,mazlivého koně na rekreační ježdění... má celodení výběh 2 hektary kde už moc pastvy nemá .. Koník je hubený,málo nasvalený a potřebujem ho nasvalit a aby přibral na váze... pracuje tak 2-3x do týdne 2h... mimo to je odčervený,po velkých strongylidech.. můžete prosím někdo poradit jak složit krmnou dávku z těchto produktů které máme doma..? ječmen cukrovarské řízky s melasou pšeničné otruby rýžové otruby vojtěškové granule granule relax bez ovsa lněný olej mrkev luční seno-celodení přístup.. samozřejmě voda... díky za odpovědi.. Dávej mu deně 1,5 kg ječmene a dotoho vojtěškové granule. Ale nejlepší by bylo kdyby sis koupila Energis Standart a do nich lněný olej, a pracovat víckrát než 2x3 týdně ;-)
kdyby jsi chtěla granule koukni se sem:kupuji je zde: http://www.thas.cz/cs/krmiva/krmiva-kone-kondice a odkaz na tenhle jsou granule pro nasvalení:) a najdeš tam i jiné granule;-) mišák (23.09.2013 10:41:54) napsal: Dobrý den Máme A1/1,je to 5ti letý valášek drobnější postavy po dostihové kariéře,koupili jsme ho před měsícem jako hubeného,bojácného ale jinak hodného,mazlivého koně na rekreační ježdění... má celodení výběh 2 hektary kde už moc pastvy nemá .. Koník je hubený,málo nasvalený a potřebujem ho nasvalit a aby přibral na váze... pracuje tak 2-3x do týdne 2h... mimo to je odčervený,po velkých strongylidech.. můžete prosím někdo poradit jak složit krmnou dávku z těchto produktů které máme doma..? ječmen cukrovarské řízky s melasou pšeničné otruby rýžové otruby vojtěškové granule granule relax bez ovsa lněný olej mrkev luční seno-celodení přístup.. samozřejmě voda... díky za odpovědi..
koupila bych mu spíš nějaký granule na přibrání. já fakt nevim co mám víc napsat, jelikož mi to nemyslí:(:( ♥ Giruška ♥ (29.09.2013 19:28:07) napsal: znám to... podle mě by jste ho měli lonžovat aby se nasvaloval, dát trošku více sena a třeba nějaké granule. moje kobyla byla taky hubená, ale po lonžování, práci na jízdárně a obojí s vyvazováky aby si nasvalila záda a pak se po ježdění, lonžování a pořádnému krmení nasvalila.jestli to nepomůže zkus se zeptat nějakých chovatelů, veterináře nebo nevím koho?!!....;-)
znám to... podle mě by jste ho měli lonžovat aby se nasvaloval, dát trošku více sena a třeba nějaké granule. moje kobyla byla taky hubená, ale po lonžování, práci na jízdárně a obojí s vyvazováky aby si nasvalila záda a pak se po ježdění, lonžování a pořádnému krmení nasvalila.jestli to nepomůže zkus se zeptat nějakých chovatelů, veterináře nebo nevím koho?!!....;-) mišák (23.09.2013 10:41:54) napsal: Dobrý den Máme A1/1,je to 5ti letý valášek drobnější postavy po dostihové kariéře,koupili jsme ho před měsícem jako hubeného,bojácného ale jinak hodného,mazlivého koně na rekreační ježdění... má celodení výběh 2 hektary kde už moc pastvy nemá .. Koník je hubený,málo nasvalený a potřebujem ho nasvalit a aby přibral na váze... pracuje tak 2-3x do týdne 2h... mimo to je odčervený,po velkých strongylidech.. můžete prosím někdo poradit jak složit krmnou dávku z těchto produktů které máme doma..? ječmen cukrovarské řízky s melasou pšeničné otruby rýžové otruby vojtěškové granule granule relax bez ovsa lněný olej mrkev luční seno-celodení přístup.. samozřejmě voda... díky za odpovědi..
Dobrý den Máme A1/1,je to 5ti letý valášek drobnější postavy po dostihové kariéře,koupili jsme ho před měsícem jako hubeného,bojácného ale jinak hodného,mazlivého koně na rekreační ježdění... má celodení výběh 2 hektary kde už moc pastvy nemá .. Koník je hubený,málo nasvalený a potřebujem ho nasvalit a aby přibral na váze... pracuje tak 2-3x do týdne 2h... mimo to je odčervený,po velkých strongylidech.. můžete prosím někdo poradit jak složit krmnou dávku z těchto produktů které máme doma..? ječmen cukrovarské řízky s melasou pšeničné otruby rýžové otruby vojtěškové granule granule relax bez ovsa lněný olej mrkev luční seno-celodení přístup.. samozřejmě voda... díky za odpovědi..
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?