Diskuze Činka v bonus programu

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Dragonisa (13.03.2010 21:41:44) napsal: 5.3 sem si objednala činku v bonus programu a body se mi odečetli :D Ale eště nepřišla můžu se zeptat kdy přijde?? Měja by přijít během následujícího týdne.
Body lze získat celkem snadno, ale chce to trochu aktivity. ;-) Jak získat body nalezneš zde:https://www.hellosandy.cz/nastaveni /ucet-bonus-programu/jak-ziska t-body/ Dáša (19.03.2010 12:37:02) napsal: Nemohly by být dárečky v bonusovém programu levnější?Třeba za 500bodíků..Jsou to docela hezké hračky a než na ně našetřím..Budou zase pryč..:-)
Nemohly by být dárečky v bonusovém programu levnější?Třeba za 500bodíků..Jsou to docela hezké hračky a než na ně našetřím..Budou zase pryč..:-)
Ahoj, 11.3. ti byla činka odeslána, takže už by měla být u tebe. ;-) Dragonisa (13.03.2010 21:41:44) napsal: 5.3 sem si objednala činku v bonus programu a body se mi odečetli :D Ale eště nepřišla můžu se zeptat kdy přijde??
5.3 sem si objednala činku v bonus programu a body se mi odečetli :D Ale eště nepřišla můžu se zeptat kdy přijde??
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?