Diskuze Čištění

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

No já kovový hřbílko nemám, ale pokusim se ho sehnat mám jenom gumový a tím to nejde. :( Jinak děkuju za rady :))) Mějte se fajn. :)
♫ Adell ♫ (15.05.2012 17:59:00) napsal: Ahoj zrovna sem se vrhla na číštění svého čištění na koně a v kartáči se mi chlupy od línajícího koně usadili až dole a ručně ani ničim jinym nejdou vybrat :( pomůžete :) Já tedy línajícího koníka čistím gumovým hřbílkem a když ty chlupy se po několika minutách nepouští, pak začnu dolešťovat kartáček, když se ti ty chlupy zachytili zkus to očistit kovovým nebo plastovým hřbílkem, pokud to nepůjde zkus to vyprat vodou, ale chlupy se na kartáči nejspíš zakroutí. Měj se hezky. M.
♫ Adell ♫ (15.05.2012 17:59:00) napsal: Ahoj zrovna sem se vrhla na číštění svého čištění na koně a v kartáči se mi chlupy od línajícího koně usadili až dole a ručně ani ničim jinym nejdou vybrat :( pomůžete :) Já kartáče přejíždím kovovým hřbílkem.;-)
Ahoj zrovna sem se vrhla na číštění svého čištění na koně a v kartáči se mi chlupy od línajícího koně usadili až dole a ručně ani ničim jinym nejdou vybrat :( pomůžete :)
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?