Diskuze články

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Myslím,že jen příběhy. Admini toho mají asi dost na práci a někteří lidi by dávali do článků vážně NĚKDY bl.bosti8-} Ale nevím .. snad někdo ještě napíše;-)
Kamarádi B ♥ R (28.04.2010 16:32:44) napsal: Myslím,že jen příběhy. Admini toho mají asi dost na práci a někteří lidi by dávali do článků vážně NĚKDY bl.bosti8-} Ale nevím .. snad někdo ještě napíše;-) díky za odpověď, bohužel od adminů:( jsem se odpovědi nedočkala. Myslím že snad poznají co je blbost a co kvalitní dobrý článek, tak uvidím, doufám že se ozvou a napíši mě na to něco, poslala jsem to přes to, jak se posílají příběhy, protože jsem nevěděla jak jinak to poslat
Schváleny. ;-) jessynka (30.04.2010 11:07:06) napsal: moc děkuji za odpověď:-) :-) :-)
Jerry (30.04.2010 07:56:00) napsal: Ahoj, poslala si hodně článků, bohužel jsme je ještě nestihli projít. Jakmile se k tomu dostaneme, tak ti dáme vědět. ;-) moc děkuji za odpověď:-) :-) :-)
Ahoj, poslala si hodně článků, bohužel jsme je ještě nestihli projít. Jakmile se k tomu dostaneme, tak ti dáme vědět. ;-) jessynka (29.04.2010 17:36:45) napsal: díky za odpověď, bohužel od adminů:( jsem se odpovědi nedočkala. Myslím že snad poznají co je blbost a co kvalitní dobrý článek, tak uvidím, doufám že se ozvou a napíši mě na to něco, poslala jsem to přes to, jak se posílají příběhy, protože jsem nevěděla jak jinak to poslat
chci se zeptat, jestli se mohou posílat i články, nebo jen příběhy? Píšu hodně článků o psech. Pár jsem vám jich dnes poslala, ale nevím jak to je, poslala jsem to přes - poslat příběh. Zveřejňujete i články od nás? Nebo jen příběhy?
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?