Diskuze Clanky

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Dobrý den, promyslíme to, děkujeme za nabídku. Kachnit (22.03.2011 18:49:11) napsal: Dobrý den, pravidelně Vám posílám nějakou svoji tvorbu, ale už po mě chtějí i články které se přeci jen trošku zabývají výcvikem, nebo spíše mými zkušenostmi z výcviku:) Chtěla sem se zeptat jestli by se Vám při schvalování nějaký líbil, zda by šel zařadit do jiné kategorie. Některé už jen příběhy nejsou a rozhodně nepíšu žádné vymyšlené pohádky. Mnohokrát děkuji za promyšlení a odpověď, Kateřina Třasáková.
Dobrý den, pravidelně Vám posílám nějakou svoji tvorbu, ale už po mě chtějí i články které se přeci jen trošku zabývají výcvikem, nebo spíše mými zkušenostmi z výcviku:) Chtěla sem se zeptat jestli by se Vám při schvalování nějaký líbil, zda by šel zařadit do jiné kategorie. Některé už jen příběhy nejsou a rozhodně nepíšu žádné vymyšlené pohádky. Mnohokrát děkuji za promyšlení a odpověď, Kateřina Třasáková. Jerry (04.01.2011 10:20:22) napsal: Příběh můžeš přidat zde:http://www.konicci.cz/clanky/pridat-clanek/
Příběh můžeš přidat zde:http://www.konicci.cz/clanky/pridat-clanek/ Terezzza (03.01.2011 14:42:08) napsal: Chci se zeptat, jestli nekdo nevite kam muzu napsat, nebo poslat clanek o konich, za ktery muzu ziskat body.Diky :)
Chci se zeptat, jestli nekdo nevite kam muzu napsat, nebo poslat clanek o konich, za ktery muzu ziskat body.Diky :)
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?