Diskuze články o první pomoci

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

taky jsem tam našla plno nedostatků, a kdybych podle toho postupovala v práci s lidmi, tak nevím jak by to dopadlo, zřejmě dost špatně, první pomoc u psů je totožná jak u lidí. Navíc jsem žasla že někdo napsal stejný články jako já, mě zde vyšli před 2 měsíci, stejný nadpis článků jako moje a navíc stejně i na díly, tady se zřejmě někdo dost inspiroval:( mými články, bohužel ale napsal nepravdivé údaje:( , já je tu mám pod příběhy. Myslím že kdyby moje zařadily tam, kam patří, lépe by udělali, nemuseli by se opičit a ještě špatně, ale bohužel tam dávají články jen a jen od redaktorek hafíků, což nejsem, proto moje články jsou JEN pod příběhy. Já když píši články, tak jen a jen ověřené informace, né nesmyslné údaje a navíc tímto postupem by někdo mohl psovi i pěkně ublížit. Nedejbože že bych se tím řídila v práci, to nechci ani domýšlet:(
já jsem také jen školený zdravotník a pečovatelka a v práci pracuji jako zdr.sestra, ale tohle jsou základy, které by měl znát každý a né jen zdravotníci. Ančí, já nepsala že by ty články byli vyloženě zkopírované, to né, ale už je to několikátý po sobě článek, který je podle mě, já vždy nějaký vložím a brzy se tu objeví podobný, ale mě to těší, je vidět že se jim moje články zřejmě líbí, a to potěší, jen by rovnou mohli dát ty moje:-) :-) :-) :-) :-) :-)
jessynka (03.07.2010 18:24:18) napsal: já jsem také jen školený zdravotník a pečovatelka a v práci pracuji jako zdr.sestra, ale tohle jsou základy, které by měl znát každý a né jen zdravotníci. Ančí, já nepsala že by ty články byli vyloženě zkopírované, to né, ale už je to několikátý po sobě článek, který je podle mě, já vždy nějaký vložím a brzy se tu objeví podobný, ale mě to těší, je vidět že se jim moje články zřejmě líbí, a to potěší, jen by rovnou mohli dát ty moje:-) :-) :-) :-) :-) :-) svého času platili 100 nebo 150 korun za stránku;-) ale provozovatelé ani admini za to nemůžou, to se inspiruje pravděpodobně nějaký "redaktor" - a ten si dává velký pozor, aby to zkopírované nebylo:-DD ale jestli bys měla o psaní článků zájem, zkus napsat mitonu, třeba uspěješ jako redaktorka.. Každopádně dost článků tu má velké mouchy, nemluvě o vetech propagujících pedigree apod. Spousta lidí hledajících na netu jen určitou informaci jistě narazí na odkaz na hafíky a poté i na zavádějící nebo poupravená fakta..
já jsem také jen školený zdravotník a pečovatelka a v práci pracuji jako zdr.sestra, ale tohle jsou základy, které by měl znát každý a né jen zdravotníci. Ančí, já nepsala že by ty články byli vyloženě zkopírované, to né, ale už je to několikátý po sobě článek, který je podle mě, já vždy nějaký vložím a brzy se tu objeví podobný, ale mě to těší, je vidět že se jim moje články zřejmě líbí, a to potěší, jen by rovnou mohli dát ty moje:-) :-) :-) :-) :-)
jessynka (03.07.2010 12:33:48) napsal: první pomoc u psů je totožná jak u lidí. To si myslím taky, jen na pár rozdílů (např teplota těla, počet vdechů a výdechů za minutu - tí pádem jiný poměr masáží a vdechů atd), ale s krvácením to je stejné.. Máš tam fůru článků, doufám, že někdy najdu čas to pročíst;-) Já jsem teda jen školený zdravotník, ale mám dost rozumu, že by mě nenapadlo masírovat vší silou čivavu, jenže je dost ošemetné dávat na web takto chybné nebo neúplné informace.. A pokud bys v článcích našla vyloženě citaci, obrať se na adminy a chtěj nápravu, pokud je to jen "inspirace" bohužel nikomu nic nedokážeš..8-}
Na hlavní stránce je teď jako vybraný článek první pomoc psu, přečetla jsem všechny čtyři díly a mám pocit, že jsou tam mírné nedostatky, jako třeba: Použití škrtidla..nezapomeňte tlak po několika minutách uvolnit. Proč? U lidí se škrtidlo NESMÍ povolovat, funguje to jako protržená hráz - krvácení se zvětší..! Nechápu, proč by to tak mělo být u psů..? Nebo - v oživování pokračujte 20 minut.. Chtěla bych vidět sama sebe, jak oživuju NO - pes váží stejně (ne-li víc) co já, masáž srdce je neuvěřitelně fyzicky náročná, to vám potvrdí každý záchranář. U menších psů je to něco jiného, tam pak zas nesouhlasím se způsobem masáže - obě ruce na sebe a stlačit psa o polovinu? Kam bych na jorka vešla ty ruce? Třeba u malých dětí se masíruje dvěma prsty! A vdechy..taky asi do chudáčka čivavy nefouknu celý objem plic, ale pouze vzduch, co mám v puse.. Články samozřejmě užitečné, ale nelze všechny věci takto zobecnit..
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?