Diskuze Človíčci a pejskové

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Plně souhlasí, věčinou si stěžujou lidi kteří tomu nerozumí a neví co to obnáší práce. Tvého pejska je mi moc líto.
Je mně líto opravdu a sama vím,jak těžko se vyrovnávám,spíše nikdy nevyrovnám, se ztrátou zvířátka…Ale právě,jak je psáno,že www.kritizují lidé,co tomu nerozumějí,tak je to tím!Prostě nerozumějí,chtějí vysvětlit.Já patřím také mezi tyto ,,neinteligen­ty",protože nejsem PC-generace,práce mám tolik,kde PC nepotřebuji a jsem samouk,dle toho vše vypadá…Je to asi tak,jako když já se budu divit,že někdo neví v jaké tonině byla skladba v originále napsána,co obnáší rezonance,apod…Ne­kritizuji,vím,že se nastavuje pravopis,což nedělám,psala jsem již před 3 dny,co je s povídáním ,,O mě" na Toníkově profilu,samozřejmě slušně…Takže ,,zatím nic".Je to pejsek z útulku,takže povídání pomůže třeba i těm jiným…Bohužel ,nikdo neumíme všechno…;-) Srdečně Aja a Toník.
Nezlobím se je to tvůj názor.Můj je že s s toho dělá kovbojka!!!!!!!! Prostě to je a nedá se to změnit, nechápu co se tu furt řeší. Před chvíli jsem zjistila že tu nemám pár příspěvkú a taky kvuli toho nedělám nové téma.
Sněhurka a Puppi (12.04.2009 21:39:40) napsal: Míša a Ballroček (12.04.2009 19:34:23) napsal: Kačus (12.04.2009 16:03:15) napsal: Tesinka a její panička (12.04.2009 13:03:26) napsal: Před nedávnem jsem též nadávala(ale nedávno mne opustila moje milovaná Tesinka a dodnes se s tím nemohu vyrovnat),ale upřímně nová verze jde k lepšímu a dobře vím co tvorba webu obnáší,je to spoustu hodin práce aby vše šlapalo,mějte strpení. Vždyť je to rekonstrukce a ta není nikdy brzy hotová,věřím že administrátoři dovedou verzi k zdárnému konci a Vy co nadácáte zkuste se trochu zamyslet a nebo třeba se pustit také do tvorby webu,poskytovatelů je hodně a pak možná změníte trochu názor. Všem hafíkům přeji hodně trpělivosti a Krásné velikonoce… tak se s tím piplat neměli a měli tam nechat tu starou verzy! Ještě jsem neviděla web který by se nyvylepšoval a už chcu vidět provozovatele webových stránek kteří se budou ohlížet na pár jedinců kteří nemají trpělivost a pochopení!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!! Nezlob se, ale tady to není o netrpělivosti NĚKOLIKA JEDINCŮ, ale o tom,že byl do světa vypuštěn naprostý zmetek.Souhlasím s uživatelem „pes Michal“.Stránky se měli na pár dní „zmrazit“ a my bychom nebyli hysteričtí a admini by měli čas a klid… Nezlobím se, je to tvůj názor, připadá mi že tanhle web není o psech ale o řešení nové verze. Když už se to stalo, tak to mají lidi tolerovat, protože už to nezmění. Já jsem taky měla hodně problému a vyřešili se věčinou malým počkáním až na to kdy se můj pes oběvil v psím nebí, napsala jsem adminům a oni to do pár hodin opravili. A taky nemám potřebu furt si stěžovat. V diskuzi o těhle stránkách nevidím nic jiného jenom nová verze, nová verze..... Co takhle diskutovat o tom co by tu mohlo být navíc a s čím by se mohlo ještě pracovat a co vylepšit?, když už ta nová verze je zpuštěná. Tohle už je KOMEDIE. K tomuhle se už vyjadřovat nebudu, ten čas raději budu trávit hledáním psích ale i lidských kamarádů na tomhle webu.
Sněhurka a Puppi (12.04.2009 21:39:40) napsal: Míša a Ballroček (12.04.2009 19:34:23) napsal: Kačus (12.04.2009 16:03:15) napsal: Tesinka a její panička (12.04.2009 13:03:26) napsal: Před nedávnem jsem též nadávala(ale nedávno mne opustila moje milovaná Tesinka a dodnes se s tím nemohu vyrovnat),ale upřímně nová verze jde k lepšímu a dobře vím co tvorba webu obnáší,je to spoustu hodin práce aby vše šlapalo,mějte strpení. Vždyť je to rekonstrukce a ta není nikdy brzy hotová,věřím že administrátoři dovedou verzi k zdárnému konci a Vy co nadácáte zkuste se trochu zamyslet a nebo třeba se pustit také do tvorby webu,poskytovatelů je hodně a pak možná změníte trochu názor. Všem hafíkům přeji hodně trpělivosti a Krásné velikonoce… tak se s tím piplat neměli a měli tam nechat tu starou verzy! Ještě jsem neviděla web který by se nyvylepšoval a už chcu vidět provozovatele webových stránek kteří se budou ohlížet na pár jedinců kteří nemají trpělivost a pochopení!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!! Nezlob se, ale tady to není o netrpělivosti NĚKOLIKA JEDINCŮ, ale o tom,že byl do světa vypuštěn naprostý zmetek.Souhlasím s uživatelem „pes Michal“.Stránky se měli na pár dní „zmrazit“ a my bychom nebyli hysteričtí a admini by měli čas a klid… a to je právě ono to je ten český národ,pokud něco nejde hned začnou histerčit…nic ve zlém
Já už jsem si na tu novou verzi celkem zvykla. Ze začátku jsem byla nepříjemně překvapená a hodně věcí se mi tu nelíbilo. Ale teď se to postupem času zlepšuje, sice pomalu, ale zase tam těch lidí není sto, takže to chápu, že to chce čas. Informace jsme taky celkem dostali, hlavně první den, kdy Kate odepisovala na otázky ohledně téhle nové verze (a musím říct, že odepisovala kolikrát na stejné dotazy, protože někdo „nemá čas“ si přečíst aspoň nějaké příspěvky a ptá se na stejnou věc desetkrát…měla trpělivost a za to jsem ráda :-) ). No chci tím říct, že si myslím, že to „dobře dopadne“ :-) ;-) P.S. taky musím pochválit to, že se v diskusi dá nastavit pořadí témat např. podle posledního příspěvku, to jsem tu před spuštěním verze navrhovala a je to tu, takže super :-)
Míša a Ballroček (12.04.2009 19:34:23) napsal: Kačus (12.04.2009 16:03:15) napsal: Tesinka a její panička (12.04.2009 13:03:26) napsal: Před nedávnem jsem též nadávala(ale nedávno mne opustila moje milovaná Tesinka a dodnes se s tím nemohu vyrovnat),ale upřímně nová verze jde k lepšímu a dobře vím co tvorba webu obnáší,je to spoustu hodin práce aby vše šlapalo,mějte strpení. Vždyť je to rekonstrukce a ta není nikdy brzy hotová,věřím že administrátoři dovedou verzi k zdárnému konci a Vy co nadácáte zkuste se trochu zamyslet a nebo třeba se pustit také do tvorby webu,poskytovatelů je hodně a pak možná změníte trochu názor. Všem hafíkům přeji hodně trpělivosti a Krásné velikonoce… tak se s tím piplat neměli a měli tam nechat tu starou verzy! Ještě jsem neviděla web který by se nyvylepšoval a už chcu vidět provozovatele webových stránek kteří se budou ohlížet na pár jedinců kteří nemají trpělivost a pochopení!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!! Nezlob se, ale tady to není o netrpělivosti NĚKOLIKA JEDINCŮ, ale o tom,že byl do světa vypuštěn naprostý zmetek.Souhlasím s uživatelem „pes Michal“.Stránky se měli na pár dní „zmrazit“ a my bychom nebyli hysteričtí a admini by měli čas a klid…
páníček je adminem jednoho fora, takže o tom něco taky ví. Poslední příspěvek je bohužel pravdivý. Opravdu bylo jednodušší na první stránku dát omluvu , že jsou hafíci dočasně nepřístupní z důvodu úpravy fora. Lidi by to pochopili a nebyli naštvaní z toho, jak to dopadlo.
Tesinka a její panička (12.04.2009 13:03:26) napsal: Před nedávnem jsem též nadávala(ale nedávno mne opustila moje milovaná Tesinka a dodnes se s tím nemohu vyrovnat),ale upřímně nová verze jde k lepšímu a dobře vím co tvorba webu obnáší,je to spoustu hodin práce aby vše šlapalo,mějte strpení. Vždyť je to rekonstrukce a ta není nikdy brzy hotová,věřím že administrátoři dovedou verzi k zdárnému konci a Vy co nadácáte zkuste se trochu zamyslet a nebo třeba se pustit také do tvorby webu,poskytovatelů je hodně a pak možná změníte trochu názor. Všem hafíkům přeji hodně trpělivosti a Krásné velikonoce… ♥ Právě že o tom tak trochu něco vím,jsem psala to co jsem psala a za tím si stojím.Hudbě nerozumím,sice jsem hrála na klavír,ale to je asi tak všechno a polemizovat o složení hudby -to není moje domnéna…obdivuji každého autora,co něco složí…Jasně,že dají weby dohromady,ale za jakou cenu..nebývá obvyklé spouštět takhle úplně nové stránky za plného provozu a navíc přiznali,že spustili nedodělané Hafíky…Kdyby se weby odstavily na pár dní,měli by klid všechno dodělat a vyzkoušet a pak vyjet načisto..Nedovařený knedlík nechutná k výborné svíčkové…je to blbý přirovnání…Nezbývá nic jiného než doufat,že se to nějak dořeší anebop se vrátí zpátky k původní verzi,což by bylo asi nejlepší…
Kačus (12.04.2009 16:03:15) napsal: Tesinka a její panička (12.04.2009 13:03:26) napsal: Před nedávnem jsem též nadávala(ale nedávno mne opustila moje milovaná Tesinka a dodnes se s tím nemohu vyrovnat),ale upřímně nová verze jde k lepšímu a dobře vím co tvorba webu obnáší,je to spoustu hodin práce aby vše šlapalo,mějte strpení. Vždyť je to rekonstrukce a ta není nikdy brzy hotová,věřím že administrátoři dovedou verzi k zdárnému konci a Vy co nadácáte zkuste se trochu zamyslet a nebo třeba se pustit také do tvorby webu,poskytovatelů je hodně a pak možná změníte trochu názor. Všem hafíkům přeji hodně trpělivosti a Krásné velikonoce… tak se s tím piplat neměli a měli tam nechat tu starou verzy! Ještě jsem neviděla web který by se nyvylepšoval a už chcu vidět provozovatele webových stránek kteří se budou ohlížet na pár jedinců kteří nemají trpělivost a pochopení!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!
Kačus (12.04.2009 16:03:15) napsal: Tesinka a její panička (12.04.2009 13:03:26) napsal: Před nedávnem jsem též nadávala(ale nedávno mne opustila moje milovaná Tesinka a dodnes se s tím nemohu vyrovnat),ale upřímně nová verze jde k lepšímu a dobře vím co tvorba webu obnáší,je to spoustu hodin práce aby vše šlapalo,mějte strpení. Vždyť je to rekonstrukce a ta není nikdy brzy hotová,věřím že administrátoři dovedou verzi k zdárnému konci a Vy co nadácáte zkuste se trochu zamyslet a nebo třeba se pustit také do tvorby webu,poskytovatelů je hodně a pak možná změníte trochu názor. Všem hafíkům přeji hodně trpělivosti a Krásné velikonoce… tak se s tím piplat neměli a měli tam nechat tu starou verzy! hdjsfhshfehfjeh­fjhfkjh
Tesinka a její panička (12.04.2009 13:03:26) napsal: Před nedávnem jsem též nadávala(ale nedávno mne opustila moje milovaná Tesinka a dodnes se s tím nemohu vyrovnat),ale upřímně nová verze jde k lepšímu a dobře vím co tvorba webu obnáší,je to spoustu hodin práce aby vše šlapalo,mějte strpení. Vždyť je to rekonstrukce a ta není nikdy brzy hotová,věřím že administrátoři dovedou verzi k zdárnému konci a Vy co nadácáte zkuste se trochu zamyslet a nebo třeba se pustit také do tvorby webu,poskytovatelů je hodně a pak možná změníte trochu názor. Všem hafíkům přeji hodně trpělivosti a Krásné velikonoce… tak se s tím piplat neměli a měli tam nechat tu starou verzy!
Tesinka a její panička (12.04.2009 13:03:26) napsal: Před nedávnem jsem též nadávala(ale nedávno mne opustila moje milovaná Tesinka a dodnes se s tím nemohu vyrovnat),ale upřímně nová verze jde k lepšímu a dobře vím co tvorba webu obnáší,je to spoustu hodin práce aby vše šlapalo,mějte strpení. Vždyť je to rekonstrukce a ta není nikdy brzy hotová,věřím že administrátoři dovedou verzi k zdárnému konci a Vy co nadácáte zkuste se trochu zamyslet a nebo třeba se pustit také do tvorby webu,poskytovatelů je hodně a pak možná změníte trochu názor. Všem hafíkům přeji hodně trpělivosti a Krásné velikonoce… to se s tim zadši piplat něměla a měli tam něchat tu starou verzy!
Tesinka a její panička (12.04.2009 13:03:26) napsal: Před nedávnem jsem též nadávala(ale nedávno mne opustila moje milovaná Tesinka a dodnes se s tím nemohu vyrovnat),ale upřímně nová verze jde k lepšímu a dobře vím co tvorba webu obnáší,je to spoustu hodin práce aby vše šlapalo,mějte strpení. Vždyť je to rekonstrukce a ta není nikdy brzy hotová,věřím že administrátoři dovedou verzi k zdárnému konci a Vy co nadácáte zkuste se trochu zamyslet a nebo třeba se pustit také do tvorby webu,poskytovatelů je hodně a pak možná změníte trochu názor. Všem hafíkům přeji hodně trpělivosti a Krásné velikonoce… Plně s tebou souhlasím :-)
Před nedávnem jsem též nadávala(ale nedávno mne opustila moje milovaná Tesinka a dodnes se s tím nemohu vyrovnat),ale upřímně nová verze jde k lepšímu a dobře vím co tvorba webu obnáší,je to spoustu hodin práce aby vše šlapalo,mějte strpení. Vždyť je to rekonstrukce a ta není nikdy brzy hotová,věřím že administrátoři dovedou verzi k zdárnému konci a Vy co nadácáte zkuste se trochu zamyslet a nebo třeba se pustit také do tvorby webu,poskytovatelů je hodně a pak možná změníte trochu názor. Všem hafíkům přeji hodně trpělivosti a Krásné velikonoce…
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?