Diskuze Co by se mohlo vylepšit

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Oldenburského koně a Velkopolského koně již zpracováváme. O polském šlechetném koni jsem ale nikde nic nenašla. Kamika (14.05.2009 15:14:19) napsal: ve výběru plemen pro profily koní chybí některá plemínka, např. oldenburský kůň, velkopolský kůň a polsky šlechetný kůň…;-)
Je super že se za bodíky můžou i tady koupit dárečky (bonus program) Je doufám že nabídku rozšíříte i o nějaké věci na koníka… vždyť vše dobré chceme hlavně pro své miláčky :)
ve výběru plemen pro profily koní chybí některá plemínka, např. oldenburský kůň, velkopolský kůň a polsky šlechetný kůň…;-)
Dobrý den, bonus program zde existuje. Na koních v něm zatím nejsou ceny,ale to se již brzy změní. Na hafíkách a micinách ovšem ceny již jsou https://www.hellosandy.cz/…us-programu/ Andruska (06.05.2009 18:20:44) napsal: Mohly by tady bt body a za ty body by si si něco kupovala pro psa, koně nebo kočku. Podle mě by to bylo tady pak zábavnější.
https://www.hellosandy.cz/…us-programu/
Mohly by tady bt body a za ty body by si si něco kupovala pro psa, koně nebo kočku. Podle mě by to bylo tady pak zábavnější.
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?