Diskuze co do začátku?

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Dušan (25.09.2011 12:24:29) napsal: Kačko, tady není nic k smíchu! Není mně známo, že by Arpalit změnil své složení, podle výrobce celá jejich produktová řada stále obsahuje účinnou látku permethrin, která je velmi jedovatá pro kočky, viz www.arpalit.cz. Fakt, že toto stále neuvádí na svých výrobcích svědčí o solidnosti výrobce. Permethrin má na svědomí život nemála koček, obdobný případ uvedení klamné informace, že je výrobek vhodný pro kočky je popsán na webu Modrého kocouře s přípravkem Diffusil a jak to dopadlo: vizhttp://www.modrykocour.cz/forum/viewtopic.php?t=1361&highlight= Stačí se trochu na internetu kouknout co ten permethrin je! Dušane,děkujeme za radu!Na obale je uvedeno Vhodné prro psy,kočky.....atd.Ale te´d jsem pročetla net kde je napsáno že je jedovatý i na samotném popisu v internetovém obchodě.Raději ho kocourkovi přestanu stříkat.Ale tohle je fakt k neuvěření na obale uvedou něco jiného než v popisu!Kdo kupuje v obchodě tak to je tedy fakt....>:-( Víckát si tam sprej kupovat nejdu!Mockrát dík:-D
Kačka (24.09.2011 21:02:40) napsal: My Arpalit neo používáme.A na obale je napsáno že je i pro kočky a doporučily nám ho i v obchodě8-} :-DD Kačko, tady není nic k smíchu! Není mně známo, že by Arpalit změnil své složení, podle výrobce celá jejich produktová řada stále obsahuje účinnou látku permethrin, která je velmi jedovatá pro kočky, viz www.arpalit.cz. Fakt, že toto stále neuvádí na svých výrobcích svědčí o solidnosti výrobce. Permethrin má na svědomí život nemála koček, obdobný případ uvedení klamné informace, že je výrobek vhodný pro kočky je popsán na webu Modrého kocouře s přípravkem Diffusil a jak to dopadlo: vizhttp://www.modrykocour.cz/forum/viewtopic.php?t=1361&highlight= Stačí se trochu na internetu kouknout co ten permethrin je!
Miška (23.09.2011 13:12:06) napsal: Já se hrozně omlouvám, Dušane máte samozřejmě pravdu, ten Arpalit mám doma na psí pelechy... pro koťata jsem kupovala Petosan (možno používat od osmi týdnů) My Arpalit neo používáme.A na obale je napsáno že je i pro kočky a doporučily nám ho i v obchodě8-} :-DD
Dušan (21.09.2011 17:22:54) napsal: Arpalit NEO V PŘÍPADĚ KOČEK NEPOUŽÍVAT>:-( ! Samotný výrobce na svých stránkách uvádí zvláštní upozornění : Nepoužívat u koček. Přípravek je extrémně jedovatý pro kočky.!! Přípravek může být pro kočky nebezpečný i po kontaktu s ošetřeným psem. Přípravek může dráždit kůži, sliznice a alergizovat. Já se hrozně omlouvám, Dušane máte samozřejmě pravdu, ten Arpalit mám doma na psí pelechy... pro koťata jsem kupovala Petosan (možno používat od osmi týdnů)
ajinav82 (21.09.2011 08:43:36) napsal: Zdravím. O víkendu si pojedeme pro kotě a já zhruba vím,co jí mám do začátku pořídit, ale už nevím co a jak dál. 1. Jak to dělat v noci? Nechci aby nám lezla do postele. Nejradši bych jí zavřela v jedné místnosti,ale to se bojím,že bude vyplašená a udělá tam nepořádek. Mužskej se kočce bránil,takže nějaké spaní s náma nepřichází v úvahu. 2. 2 měsíční kotě ještě není očkované,Kdy se musí očkovat? 3. Dávat jen granule nebo i konzervy? 4. Existuje nějaký přípravek na nábytek,že by to kočku odpuzovalo aby ho neničila? To je zatím vše,co mě napadá. Všem předem moc děkuji za odpovědi.Andrea Očkovat můžete hned,ostatně vet Vám jistě řekne.Ale hlavně je třeba kotě odčervit,pokud se tak zatím nestalo.Aby nechodilo do postele,to záleží na Vaší důslednosti...pokud ho tam pustíte jednou,dvakrát,tak se bude dožadovat.Já mám astma aler.původu,kočky mi do postele nesmí,ale jinak mají k dispozici veškerý prostor.Jsou to členové rodiny a tak je s nimi třeba zacházet. Dovolím si tvrdit:KOČKA NENÍ VĚC,NEMŮŽETE JI NĚKDE JEN TAK ZAVŘÍT!Existuje sprej,který by měl kočku odpuzovat,ale 100% dle mých zkušeností není.Pravděpodobně dojde k tomu,že Vám koťátko něco poničí...pokud si nejste jista,že to ustojíte,neměla byste si ho pořizovat...zvlašť pokud je Váš partner proti.A s krmením?Nejpohodlnější jsou jasně granulky,pokud konzerva,měla by být kvalitní(nikoliv hypermarketová),snad lépe dobrá kapsička.Můžete mu i uvařit,hov.maso,kuře,ryba...do toho trochu rýže a zeleniny.Pokud vařím,udělám třeba z 1kg masa,rozdělím do několika sáčků a dám zamrazit.Je to celkem rychlé,kvalitní a naše čičiny to mají moc rády.Malému koťátku bych možná dávala také kočičí mléko.Na vet.Vám poradí.:-) :-D :-) tak hodně štěstí,Marie
Miška (21.09.2011 11:22:13) napsal: Já koťata stříkám sprejem Arpalit NEO, který se smí používat i pro koťata nebo kojící a březí kočky. Nedoporučovala bych jakýkoliv jiný prostředek (obojek, pipeta, šampon atd.), kde není vyloženě uvedeno, že koťatům neublíží. Arpalit NEO V PŘÍPADĚ KOČEK NEPOUŽÍVAT>:-( ! Samotný výrobce na svých stránkách uvádí zvláštní upozornění : Nepoužívat u koček. Přípravek je extrémně jedovatý pro kočky.!! Přípravek může být pro kočky nebezpečný i po kontaktu s ošetřeným psem. Přípravek může dráždit kůži, sliznice a alergizovat.
ajinav82 (21.09.2011 08:55:32) napsal: A ještě se chci zeptat,co když má kotě blechy,jak a čím odblešit? Já koťata stříkám sprejem Arpalit NEO, který se smí používat i pro koťata nebo kojící a březí kočky. Nedoporučovala bych jakýkoliv jiný prostředek (obojek, pipeta, šampon atd.), kde není vyloženě uvedeno, že koťatům neublíží.
A ještě se chci zeptat,co když má kotě blechy,jak a čím odblešit?
Zdravím. O víkendu si pojedeme pro kotě a já zhruba vím,co jí mám do začátku pořídit, ale už nevím co a jak dál. 1. Jak to dělat v noci? Nechci aby nám lezla do postele. Nejradši bych jí zavřela v jedné místnosti,ale to se bojím,že bude vyplašená a udělá tam nepořádek. Mužskej se kočce bránil,takže nějaké spaní s náma nepřichází v úvahu. 2. 2 měsíční kotě ještě není očkované,Kdy se musí očkovat? 3. Dávat jen granule nebo i konzervy? 4. Existuje nějaký přípravek na nábytek,že by to kočku odpuzovalo aby ho neničila? To je zatím vše,co mě napadá. Všem předem moc děkuji za odpovědi.Andrea
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?