Diskuze Co je považováno za plně vyplněný profil ?

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Mě se 20 piškotů za plně vyplněný profil v té „nové“ verzi nepřičetlo ještě ani jednou a myslím, že zatím nikomu. Ale i ve staré verzi se přičítali jen za 4 profily, myslím, že je to psáno i v pravidlech.
Ahojky,mám stejný problém.V nové verzi jsem 2× dostala piškoty jen za 4 profily a přitom mám 3 hafany,3 kočky a koně.Předtím jsem dostávala za 7 profilů,ted jen za čtyři a přitom mám vyplněný všechno.Osmáky a další zvěřinec,co tady mám,to nepočítám,nejsou to hafíci,tak beru,že za ně nedostanu nic.Stejně jsem je sem dala jen tak,ale aspoň za haf.mic a koníky by to spravit mohli.>:-(
verzi nepřičetly ještě ani jednou a to mám vyplněné všechno.Veterináře jsem také nenašla.A ještě jsem nezjistila,jak přidávat fotky a videa.
no ja mam 4 profily (psik a 3 macicky), do spustenia novej verzie som dostavala piskoty za vsetky 4, ale teraz som dostala len za 3 a veru ani omylom neviem, za ktore…:-( :-( :-(
Iva Hešková (14.04.2009 19:49:35) napsal: Mě se 20 piškotů za plně vyplněný profil v té „nové“ verzi nepřičetlo ještě ani jednou a myslím, že zatím nikomu. Ale i ve staré verzi se přičítali jen za 4 profily, myslím, že je to psáno i v pravidlech. Nám se přičetly dokonce jednou v pátek a pak teď v pondělí (:-~ snad se tu do mě nikdo nepustí proč si teda stěžuju když někdo nedostal vůbec a mi už2×) ale jak sem psala na začátku jen za 2 -za které a díky čemu netuším 8-} od admin party na můj email zatím odpověď žádná.
Jo?Toho jsem si v pravidlech nevšimla,ale ve staré jsem měla piškoty za všechny profily psů,koček i koní..Až teď je to tady celý na ho..8-}
Chci de zeptat na piškotky za plně vyplněný profil.Ještě jsem žádné teď nedostala možná,že nikdo.Ale já nemůžu najít kolonku na jméno veterináře.Já jsem totiž byla předtím odhlášena ze zdravotních důvodů a potom jsem přihlásila jenom jednoho pejska,ale kolonka veterináře mi asi unikla 8-| Jinak mám všechno vyplněné8-} Oli
to se nikdo nedoví, ty můj kvítku medový.. v minulé verzi to bylo psáno jasně: 10 fotek, 5 zápisů v deníčku a platilo to jen pro ne-menšiny (tedy psy, kočky a následně pro nevirtuální koníky) ale teď? Normálka – anarchie. Hele není to za vyplněný rodokmen, že ne? Mně chodily piškotky za Pištu a Besinu.. ale teď jen za jeden – ale který? Možná, že Pišta je nevlastní vinou Americký kokršpaněl, tak nic.. Jo a eště Besině nelze přidávat zápisy do deníčku a nedá se vyzvednout dáreček.. Ještě že je venku krásně, tak to jdu rozchodit, abych náhodou nezačala trousit nadávky na adresu odborníků, co to tu spravují. Pa mimišák
Ve staré verzi sme dostávali piškoty za tři profily myslím že to byl Bak Míša a Poly u šneků jak Alfonse tak u šnekkavalerie nebyl vyplněnej veterinář jinak všechno tak sem myslela že pro to za ně piškoty nejsou. Ale nyní sem koukala na piškot.-bonus účet a máme body za dva plně vyplněné profily při tom máme vše vyplněný jako dřív. Adminům sem psala jak má správně vypadat plně vyplněný profil ale odpovědi se mi zatím nedostalo. Jak jste na tom vy ostatní? Tušíte jak teda kriteria pro příděl bodů splnit? Body využíváme pro přeměnu v dárečky pro naše kamarády nehoníme se za nima pro levnější tričko apod. tak bych byla celkem ráda kdyby bodíků bylo více a mi mohli udělat radost více kamarádům i po zbytek roku o velikonocích už ani nemluvím.
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?