Diskuze Co jsou to kostičky?

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Ano máš 40kostiček a na co jsou ty kostičky????To jsou ty bodíky bo co??
MartinaK (16.06.2009 21:46:00) napsal: Jsem tu na hafikách krátkou dobu, ale dovolím si odpovědět, že kostičky představují takové hodnocení tvého profilu – tedy pejska. Čím více uživatelů jimi ohodnotí tvého pejska, tím víc jich bude mít, a jsou to tedy ty body. Takže je to taková zábava. Aspon já to tak vnímám. ;-)Žaneta-Badynek (16.06.2009 21:33:16) napsal: Ano máš 40kostiček a na co jsou ty kostičky????To jsou ty bodíky bo co?? :-D :-D Existuje každo měsíční soutěž TOP100 o největší počet obdržených kostiček. Kromě kostiček můžeš sbírat ještě bonusové body: piškotky – buď za dárečky, které se každý den objevují podle nápovědy kolie v záhlaví, nebo za plně vyplněný profil, za příspěvky v deníčku, výhry v soutěžích.. pravidla jsou uvedena u rubriky bonus program v Akcích.
Nepsal jsem, že je FANY jediná, ale je nejvíc viditelná. Stačí se podívat do pár profilů a člověk hned vidí, jaký to je fanatik. Nevím, o jakých fórech mluvíš, ale nepatří to do tohoto tématu. ;-)
Tak se zeptej FANY, jak se jmenuje a budeš se divit. Je to Michal.
Tom (25.06.2009 19:45:20) napsal: Však píšu, že kosti jsou k ničemu. Kdyby se místo toho lidi věnovali svým psům, udělali by mnohem lépe. Píšu o FANY proto, že se jedná zřejmě o nějakého podvodníka, protože v profilu má napsáno, že je žena a přitom to je chlap – Michal. Tak jak si mám o něm myslet něco pozitivního? Navíc ho vidím u každého profilu, takže to musí být opravdu kostičkující maniak. !! Chlap???:-D :-D :-D Michal?Vždytˇ tady byl ,,pes Michal",hezká šeltie,ale již není.Profily pejsků smazal…:-( Aja.
Však píšu, že kosti jsou k ničemu. Kdyby se místo toho lidi věnovali svým psům, udělali by mnohem lépe. Píšu o FANY proto, že se jedná zřejmě o nějakého podvodníka, protože v profilu má napsáno, že je žena a přitom to je chlap – Michal. Tak jak si mám o něm myslet něco pozitivního? Navíc ho vidím u každého profilu, takže to musí být opravdu kostičkující maniak. !!
Tom (25.06.2009 19:18:00) napsal: Nepsal jsem, že je FANY jediná, ale je nejvíc viditelná. Stačí se podívat do pár profilů a člověk hned vidí, jaký to je fanatik. Nevím, o jakých fórech mluvíš, ale nepatří to do tohoto tématu. ;-) Nejvíc viditelná není,je tam vždy více profilů,ale nebudu jmenovat…;-) Budˇme ke každému stejně objektivní.Mně osobně je vcelku jedno,zda někdo kostičkuje či ne.Někdo si krátí čas,chce zapomenout na nepříjemné věci v životě,proto neodsuzuji nikoho.Ale skutečnou cenu má živý společník.Nechci psát,že jen skutečná MV a poháry.Mám doma taky a stejně zbudou vzpomínky.Kdo má rád zvířata,tak si časem uvědomí,že jakákoliv medaile je v podstatě bezcenná.Aja.
Tom (25.06.2009 18:38:07) napsal: Kostičky? To jen FANY fanaticky kliká od rána do večera, aby byla za každou cenu první. Jinak jsou kostičky k ničemu. Tome,FANY není sama,kdo fanaticky kliká,jak píšeš!!!;-) A jestli bude 1.,tak jí to přejme!Pokud vím,tak zatím 1. nebyla…;-) Mně se zase velmi nelíbí,jak nově vzniklá fora přebírají zde již probíraná témata,včetně našich příspěvků…A nejen zde…Ale bohužel jsou to www.,takže ke vše O.K.;-) Aja.
Kostičky? To jen FANY fanaticky kliká od rána do večera, aby byla za každou cenu první. Jinak jsou kostičky k ničemu.
Jeee, no vidíš to:-D Děkuju za opravu. Budu si to muset ještě proštudovat pořádně, ať tu pak nevypadám za hlupce:-D ;-) mimišák (17.06.2009 06:17:58) napsal: MartinaK (16.06.2009 21:46:00) napsal: Jsem tu na hafikách krátkou dobu, ale dovolím si odpovědět, že kostičky představují takové hodnocení tvého profilu – tedy pejska. Čím více uživatelů jimi ohodnotí tvého pejska, tím víc jich bude mít, a jsou to tedy ty body. Takže je to taková zábava. Aspon já to tak vnímám. ;-)Žaneta-Badynek (16.06.2009 21:33:16) napsal: Ano máš 40kostiček a na co jsou ty kostičky????To jsou ty bodíky bo co?? :-D :-D Existuje každo měsíční soutěž TOP100 o největší počet obdržených kostiček. Kromě kostiček můžeš sbírat ještě bonusové body: piškotky – buď za dárečky, které se každý den objevují podle nápovědy kolie v záhlaví, nebo za plně vyplněný profil, za příspěvky v deníčku, výhry v soutěžích.. pravidla jsou uvedena u rubriky bonus program v Akcích.
Jsem tu na hafikách krátkou dobu, ale dovolím si odpovědět, že kostičky představují takové hodnocení tvého profilu – tedy pejska. Čím více uživatelů jimi ohodnotí tvého pejska, tím víc jich bude mít, a jsou to tedy ty body. Takže je to taková zábava. Aspon já to tak vnímám. ;-) Žaneta-Badynek (16.06.2009 21:33:16) napsal: Ano máš 40kostiček a na co jsou ty kostičky????To jsou ty bodíky bo co??
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?