Diskuze Co mám dělat??

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Taky mám dva koníky a z důvodů těhotenství nemohu jezdit, zvažovala jsem pronájem, ale když vidím co si ty lidi dovolí a popřípadně pak napravovat koně, raději jsem si to rozmyslela a dávám jim klídek na pastvě. Když nemáte nic písemně dané nemůže po Vás nic chtít, nemůže Vám nic dokázat a o přepsání bych ani nediskutovala. Najdete mnohem lepšího člověka.
Holčina je pěkně otrslá. Ať si sežene vlastního koně. Já osobně bych se poohlédla po jiném ustájení, dala koně třeba i na pastvu. Když s ní nemáš smlouvu a chová se tímto způsobem, nediskutovala bych (podle všeho to ani nemá smysl) a odštrádovala někam jinam. Vymáhat nějaké peníze klidně může, chtěla bych vidět kde to obhájí jako své právo. Podbřišník jí vrať ať se s ním třeba opásá aby nepukla když se nafoukne. Neudělá nic, jen tě pomluví jak nejhůř umí.
Tomas Remsa (12.08.2014 23:27:02) napsal: Ahoj, vlastním plnokrevníka a potřebuji radu.Z nedostatku času jsem ho dal do nájmu holčině.Ta mě ale,společně s ustajovatelkou obcházejí, nejsou ani s to nahlásit mi to,že mají v úmyslu koni ěnit krmivo,přiřemž je koník velice citlivý na změnu druhu krmiva i krmné dávky.Myslím, že než se něco takového začne konat, nájemník by to měl konzultovat s majitelem.Druhá věc, co mám dělat, pokud mi nájemnice sdělí, že pokud na ní koně nepřepíši, nechá si ode mě vrátit všechny peníze,co do něj vrazila, tzn. 700kovář,250 podbřišník a cca 2000 za ustájení i s několika pytli granulí.Podotýkám, že s nájemnicí nemáme uzavřenou smlouvu, zajímalo by mě, jaké ná pravomoci po mě vyžasovat vrácená peněz,které do koně dala jako nájemnice.Přijde mi to už jako vydírání, řekl jsem jí, že to je trestné a nenwchám se vydírat.Hodně s koněm pracuje, ale máme každý jiný názor na ježdění, ona je ten rozmazlovací typ a přijde mi,že koník je teochu jiný,než byl.Poraďte prosim,co muzu delat..
Ahoj, vlastním plnokrevníka a potřebuji radu.Z nedostatku času jsem ho dal do nájmu holčině.Ta mě ale,společně s ustajovatelkou obcházejí, nejsou ani s to nahlásit mi to,že mají v úmyslu koni ěnit krmivo,přiřemž je koník velice citlivý na změnu druhu krmiva i krmné dávky.Myslím, že než se něco takového začne konat, nájemník by to měl konzultovat s majitelem.Druhá věc, co mám dělat, pokud mi nájemnice sdělí, že pokud na ní koně nepřepíši, nechá si ode mě vrátit všechny peníze,co do něj vrazila, tzn. 700kovář,250 podbřišník a cca 2000 za ustájení i s několika pytli granulí.Podotýkám, že s nájemnicí nemáme uzavřenou smlouvu, zajímalo by mě, jaké ná pravomoci po mě vyžasovat vrácená peněz,které do koně dala jako nájemnice.Přijde mi to už jako vydírání, řekl jsem jí, že to je trestné a nenwchám se vydírat.Hodně s koněm pracuje, ale máme každý jiný názor na ježdění, ona je ten rozmazlovací typ a přijde mi,že koník je teochu jiný,než byl.Poraďte prosim,co muzu delat..
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?