Diskuze Co mi tu chybí ?

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Možná, že teď to má jako nahrazovat umístění na mapě,ale moc pejskařů se tam neumísťuje a štve mě, že když si kliknu na profil a otevře se mi a chci se vrátit zpět, tak musím zase celou mapu přibližovat znovu. Ten filtr by byl opravdu o něco praktičtější..;-)
Já si klidně počkám, to mi nevadí, jen na to musíme upozornit, at se na to nezapomene! :-DD
No u staré verze hafíku to fungovalo že když jsi šla do profilů a dala hledat , tak tam šlo zadat město a vyjeli ti všichni hafíci z toho města, ale co je novej portál tak to jde jen podle ras a jména :-( ale admini říkali že to bude, tak musíme čekat
Hafojky, mě se tyto stránky mooc líbí :-) Nemůžu si stěžovat, jako jiní tady, nemám s fungováním žádné problémy. Zatím se tu snažím dobře zorientovat. Co mi tu však ale chybí je rozdělení inzerátů a profilů pejsků podle alespoň krajů, když už ne okresu… Vím, že v inzerátech to je, ale je to tak, že se inzeráty seřadí, lepší by byl filtr. Myslím, že by stálo za zamyšlení. Děkuji! Kdo je pro, tak se, prosím, přidejte ;-)
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?