Diskuze Co nám právě nefunguje :)

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Dobry den, bylo by mozne nastavit u kazdeho plemene aby se ukazalo nejen ze je zaregistrovano napr.10 psu a 3 stenata, ale primo odkaz po jehoz odkliknuti by se na jedne strance ukazali vsichni registrovani psi plemene? Tohle mi tu docela chybi. Diky za odpoved
V tom případě nechápu jak je možné se dostat na pátou stránku ze tří (Dostanu se tam jen pomocí změny parametru v URL; přes tlačítka se tam nedoklikám) Příklad zde: https://www.hellosandy.cz/profily-mazlicku/detail-profilu/1399/?pratele=5
Už by to mělo fungovat správně.
Další příklad zde: https://www.hellosandy.cz/profily-mazlicku/detail-profilu/1685/?pratele=6
To by asi mělo :) Ale každopádně to pořád nefunguje. Před tím jsem se na zbylé kamarády mohl dostat změnou parametru v URL. Teď se na ně nedostanu vůbec....
mně se teď stalo, že při otevření profilu jednoho pejska se mi ukázala levá část kde jsou vzkazya pravá část, kde jsou fotky, seznam přátelů a kdo hlasuje mi tam chybí, tudíž tomu pejskovi nemůžu dát ani kostičky. Stalo se mi to u profilu pejska Keira - Jack Russell Terier
Já se musím připomenout, protože mí nejoblíbenější kamarádi pořád v mém seznamu kamarádů nejdou vidět.
Můžu se zeptat jaký používáte prohlížeč a jeho verzi? Většinou pod položkou Nápověda - O programu. Děkuji.
Chtěl bych se omluvit majitelům těchto zviřátek: Eny, Spike, Deny, Phoebe, Cayman, Gira, Bruce Lee, Arisa, Cecilka a Naděžda, Benoušek, Aronek, Maxík, Pacík, AITO-JUNIOR, ŠIBINKA, bobiček, Bebička, Hasan, Max, Keira, Nikol-Niky, Sára, Jimmy. Stále jsou tato zviřátka mými kamrády, ale z nějakých mně nepochopitelných důvodů se stále nezobrazují v seznamu kamarádů u mého profilu.
V programu OPERA mi nejde přihlášení na stránky Hafíci. Můžete mi pomoci ? Děkuji
Prosìm vas, niekto mi moze pomoct? Nejde mi pridat vidseo do profilu Imothep Fedar. Preco?
ahojky. Když chci nekomu dát dárek za piškoty, tak to nejde, tabulka s dárky rycle zmizí. Až když na ni několikrát kliknu se mi podaří dát dárek. Dík za odp.
je totiž nový měsíc, kostičky se pčítají odznova
Prisla jsem na svoje hafiky a zjistila sem ze brituska ma 0 kosticak z celkovy 964 dost me to prekvapilo protoze jeste vcera tam bylo 964 kosticek :-(
Trochu jsme měnili systém přátel a má to ještě své mouchy :( , ale nebojte, zítra bude vše v pořádku :)
a nejde mi je ani přidat znovu do přátel...
Jakpak to, že mám místo cca 14 přátel (ještě včera)dneska najednou jen 3?
Dostává někdo denně slibovaných 10 piškotů za odkaz na hafici.cz?
nejde se podívat kdo mě poslal dárky, po kliknutí na ikonu kdo daroval, proletí seznam a zmizí, trvá již několik dní. Děkuji za opravení. Haf haf.
ahoj. chtela jsem jít na chat,ale nejde mi tam ani vstoupit...díky za radu,bude-li
ahoj nerad rušim debatu ale potreboval bych se zeptat jak mam na svém profilu uživatele (žádný profil pejska nevlastnim změnit nick a přidat svoji fotku díky za odpovědi
Šmudlifous - ano 10 piškotů denně dostává celkem hodně lidí, až mě to překvapilo... monyy - o problému s chatem nic nevím, pověz mi víc? ;) rexina - o tomto problému v prohlížeči Internet Explorer 6 vím a hledám řešení, prozatím zkuste použít třeba Mozilla Firefox, díky.
zobrazuje se mi ze sem na 21 místě,přitom mam vic kosti jak pejsek na 20. miste. no..moc to nechapu
F5 JSEM ZKOUŠELA NĚKOLIKRÁT,ODHLÁSÍM SE A UŽ SE NEPŘIHLÁSÍM. PAK SI NAJEDU NA NĚJAKÝ PROFIL A ZÁZRAKEM JSEM PŘIHLÁŠENÁ. DÁM KOSTIČKY,TY STEJNĚ ZMIZÍ. TAK TO ASI NEFUNGUJE. JE NÁS VÍC,TAK SNAD NEJSEM CVOK.
nejde mi najet na profil,vybrat kamaráda lépeřečeno přidat mi nejde,hlásí mi že nejsem přihlášená na první straně přihlášená jsem,dneska už nic dělat nebudu,prosím dejte vše do pořádku.Děkuji
ne,nejde to ani na OS,před malou chvilkou jsem to zkusila a opět nic.
Dobrý den Chtěla jsem se Vás zeptat.Dostala jsem notebok a na internet se v pohodě napojim.Najdu si i str.hafici,našeho hafana,ale když jsi chci přidat kamaráda a odkliknu kolonku,sice ce otevře čtvereček ale nic víc.Na Pc s tím žádné problémy nebyly.Myslíte že je to tím notebukem?Děkuji Dana s Adélkou
Zdravím,umístění mého pejska v top100 které mám u svého profilu se neshoduje s aktuálním umístěním které je přímo v top100.Je tam odchylka cca5 míst.
Pokud už na mapce jsi, můžeš se vložením nových souřadnic "přestěhovat", a tím tlačítkem "vystěhovat" se z mapky zase odstraníš ;)
Ahoj,při každém příchodu na hafici.cz se musím znovu přihlašovat.Používám Operu 9.51. Na předchozí verzi to bylo v pořádku.Neví někdo v čem by to mohlo být?Díky.
Piškotky za přidaná loga a za kompletně vyplněné profily přidáváme vždy za určité období - ručně (pro červenec přidávání piškotků proběhne po 20.7.). Jestliže Vám piškotky za tyto dvě věci nedorazí do 25.7., dejte nám vědět.
Já jsem se už o víkendu dal na mapu a zatím nemám žádné piškoty
No to mě taky! Pokud to teda není nějaký virusek (což by mi asi prográmky hlásily), tak mě osobně se docela líbí :)))
Mě de vše ok akorát mi plave po monitoru kapr :D
Ahojda,mám problém s otevíráním fotek v galeriii u ostatních pejsků.vždycky se otevře jedna a pak se okýnko s fotkou zmenší tak,že na něm není nic vidět a nejde ani ovládat...
je nějak pomalejší,to předchozí bylo lepší.A přesouvání mi též nefunguje :(. Pročpak to?
No myslím, že nové prohlížení fotek lehce pokulhává - mě se u žádného psa nezobrazí víc než jedna.
Prosím nejde mi presouvat pořadí fotek v profilu nevite nekdo proc???Předem děkuji za odpovedi
Ahojda! Prohlížení se mi zdá taky o chlup pomalejší, dnes ale fotogalerie nefunguje vůbec... :-(
Logo Hafici (nebo Miciny) musí být na vaší stránce zobrazeno minimálně 5 krát, tj. 5ti návštěvníky. Pak se připíší piškoty. Je to nutné opatření.
Ahoj, nefunguje mi pripisovani piskotku po kliknuti na odkaz Hafici.cz na mych www strankach. Cetla jsem na hlavni strance, ze nekdo pripisoval tisice piskotku k profilum... me se ale po kliknuti nepripise ani tech 10 :( oliva a Katty
Otevře se ti okýnko s galerií nebo ne?
Mě to jaksi pořád nemaká - přes explorer ani přes mozzilu.
Ja kdys sem na chatu,tak tam mam misto obrazku cervenej krizek.Nebo jak mam na profilu moje rodina tag tam mam trebaa u dvou kocek obrazek ale u jedne mam ten krizek ,to bylo vceta.Ale ten krizek na chatu mam aji tetka.... JAK TO???? Diky.
Jo aha tak děkuji za odpověd :o) posílam kostičky :-))
Musíš mít 5 prokliků denně aby se ti přičítali piškotky :) (5 prokliků na jedno logo)
Ahoj na svoje stránky jsem si dala logo hafici.cz a miciny.cz a mela bych za ne dostavat denně dohromady 20 piškotků,ale mě se vůbec nepřičítají.Tak prosím o pomoc nebo o radu. Děkuji :o)
Aleši, díky za odpověď. Jen upřesním, že nejde o 5 kliknutí na logo, ale o 5 zobrazení loga - tzn. každé načtení stránky, kde je logo se počítá.
Nejdou mi přidat fotky do galerie :(. Zkouším to už druhý den, ale stále mi to hlásí Chyba. Fotografie nebyla uložena. Vše dělám stejně jako jindy. Díky Rambíčková - profil Rambo
to už jsem udělala stejně mi to řekne, že jsem už na mapce tak se zase vystěhuju a je to pořád dokola nikdy se na tý mapce nezobrazím.
tak se vystehuj a prestehuj se na spravne mistecko.
nejdemi se přidat na mapku psů. Píše mi to, že jsem byla přidána, ale nemůžu se tam ve správné lokalitě najít.
Dobrý den chtěa bych se zeptat jak je možné že mi nejdou přidávat fotky do galerie?U profilu Larro mi fotky přidat šli ale nyní už přidávat nejdou a u frofilu Ben taktéž ne.Mohla bych se zeptat co s tím mám udělat??Děkuji Brandová
nefunguje ukládání fotek, snažila sem se vložit nové fotky na profili, ale nešlo mi to, byli normálně ve formátu jpg.
Vzdy tak po dvou dnech mi zmizo hlavni fotka a je tam jen krizek a popis fotky.Kdyz to dam znovu,druhy den mi zase zmizi.Diky Lenkacb27 a pejsek Porthos :-)
mame taky stejny problem pri zasilani kosticek se obevi prazdna stranka a hlasi chybu,zasekava se nam snad uplne vsechno jen na hafikach
MÁM TEN SAMÝ PROBLÉM,PRÁZDNÁ STRÁNKA A CHYBA. KDYŽ UŽ SE MI KONEČNĚ PODAŘÍ NAPSAT TŘEBA ZPRÁVU K NĚKOMU DO DISKUZE,TAK TRVÁ DLOUHO,NEŽ SE ZOBRAZÍ A PAK SE OBJEVÍ ROVNOU DVAKRÁT.
nemam vobec predstavu ako sa pridavaju priatelia, nechcem len tak skusat aby som nahodou nieco nevymazala alebo nieco zakazala aj ked neviem co Ďakujem
nefunguje otvírání obrázků u profilů, chtěla sem se kouknout do galerií ale neotevřou se :-(
Mám ten samý problém, už jsem se chtěl na posílání kostiček vykašlat, trvá to moc dlouho.
Ahoj, chtela bych se zeptat, jak jde nastavit firewall Kerio Personal Firewall od Sunbeltu? Zjistila sem, ze mi ted nove blokuje davani kosticek..jen se u kosticek objevi takove kolecko jako ze se to nacita, ale nic..az ho vypnu a dam znova kosticky, ty se pripisou...Jde to ve firewallu nejak nastavit aby mi to neblokovalo? Dekuju predem za odpoved..
Jak funguje mazaní diskuze u mého profilu? Lze smazat cizí příspěvky? Pokouším se smazat, ale nic se neděje
Mě bohužel nejde smazat mazlíček Baronek...Když dám smazat profil tak se mi objeví, že stránka nebyla nalezena :( A nejde mi tam ani přidat fotečka :_(
zatrhnu si posledních 50hlasujících a po hlasování a navrácení na profil musím kliknout opět posl.50hlasujících ,dříve tam záznamy zůstávaly.Moc to zdržuje při hlasování
Ahojda, kamaráda si přidáš tak, že u profilu pejska, kterej se ti líbí a se kterým chceš kamarádit, klikneš na modrý čtvereček s pejskem (je to ten 2. zleva, jsou tam 4 obdélníčky, nalevo pod vlastnostmi pejska).
mě nefunguje nacházení bonusů. kliknu na tu stránku, kde by měl být, a nikde nic.
Včera prý bylo do novinek přidána možnost mazání příspěvků od ostatních naprofilu. Sice se objevilo tlačítko "Smazat", ale nefunguje
jak se dá zatrhnout hlasující? mi to nejde... nebo jsem na to ještě nepřišla...:_/
Souhlasím, je to hrůza!!! Nám strašně dlouho trvá než se dostaneme nějakému kamarádovi na profil, a to nemluvím o kostičkování. Nejde vůbec, tedy jde, ale jen vyvoleným ve vyvolenou minutu8-} Takže za den od nás dostane jeden dva pejsci kostičky, kterým to jde samozřejmě...:_(
Dobrý den, nejde mi dávat kostičky. Když na ně kliknu, objeví se červené kolečko, které se otáčí, a trvá to i několik minut, než to vzdám a odejdu. Prostě nemůžu dát kostičky. Proč? ??
Sláva dnes všechno funguje, že by začaly lepší časy!!!
Dobrý den. Mám takový problém. Na vaší stránce sem asi minutku a naskočí mi tam nějaká chyba a vaše stránka mi spadne. Nevíte, co s tím je?:-(
taky mi to nefunguje.. mám jich tam fakt hodně, tak jsem to chtěla promazat a nic.. :(
Ahoj, možná už to tu někdo psal, ale opravdu se to poslední dobou šíleně seká. Některé profily nejdou otevřít vůbec, dlouho se vše načítá a pak to udělá hotovo, ale jsem stále na stejné stránce. Hlasování trvá celou věčnost kvůli otvírání stránek. Nešlo by s tím prosím něco udělat..Děkuji Zuzka..
nejde mi pridat zadne foto ani do galerie ani do profilu :-( v galerii mi to pise 5z40
Ahojky,prosím,nemůžu se zatím orientovat,jak se řadí články a příspěvky.Tedˇ jsem napsala článek,věnovaný svému bývalému pejskovi a nevím,kam odešel...Snad ne ,,do nebe".Jmenuje se ,,Pohled do nebe"...Díky moc...Aja.
tak s tímhle ti můžu pomoct i já. musíš to mačkat víckrát, dokud se ti to nezobrazí. někdy stačí třeba dvakrát, jednou jsem to mačkala snad dvacetkrát....
Když chci někomu poslat dárek můžu jen uzlík a dort, nic jiného....
Ahoj, už jsem na to upozorňovala. Chci sem tam poslat kamarádům dáreček, ale můžu jen dort či uzlík. Nakrátko se to zlepšilo, ale teď už je to zase takhle. Nemůžete s tím něco udělat?
ahoj,taky sem stim mela problem 3 dny sem se otravovala stim ze mi nesli pridat fotky....vzdycky mi to jen napsalo fotka neulozena,po 3 dnech mi to najednou slo,ani nevim jak :-DD takze vydrz :-) nic jineho ti bohuzel neporadim,jen pevne nervy ;-) hezky den Ricky a Lucka
Měla by se dát smazat. Já už sem se taky o pročištění pokoušela, ale taky mi to bohužel nejde :(
NEJDOU VKLADAT FOTKY NA PROFIL!! MISTO TAM JESTE JE !NEVITE NEKDO???DIKY ZA RADU!:-(
AHOJ VSEM VSEM!! TAK VAM PISU MOJI ZKUSENOST UZ ME TADY SKORO NIC NEFUNGOVALO A KDYZ TAK TO TRVALO MOC DLOUHO TREBA KOSTICKOVANI!! DNES JSEM SI STAHLA NOVOU VERZI MOZILLA FIREFOX A TO JE FOFR!!!!! VSE FUNGUJE JAK DRIV!!!!!! FAKT!!!! ANI NESTIHAM KLIKAT A FOTKY TAM UZ TAKY MAME!! TAK HODNE STESTI HEZKY DEN!!! ANAVI S HOLKAMA:-)
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, nedávno mi z profilů (Faiton, Arwen, Betty a Barborka) zmizeli všichni přátelé a přesto, že dám přidat, žádný se nikdy nezobrazí. Děkuji Eleonora
Nám funguje všechno úplně skvěle - až se divim :-)
Dnes byl dáreček u Psí pohádky, ale ani po stisknutí F5 se nezobrazil....:( :( :(
mám malou prosbičku nevím proč ale v Zábavě-Vtipy mi nejde přidat žádný vtip předem děkuji za odpověď8-}
Ahojda dnes jsem si udelala dva koniky (black,verona) a nejdou mi zobrazit a kyz unich chci treba dat denik fotku bo cokoliv tak se tam ukaze not found a vse ostatni my jde>:)
I když jsem už poslala mnoho fotek pořád tam mám napsané "Nemáte vložené foto".Vždycky mám jenom Oli.Tak jak to bude teď.U profilu uživatele mám sice foto,ale po kliknutí na něj není nic a u ostatních se ten obrázek zvětší.Možná,že je vina z mé strany,ale nevím jaká....děkuji za odpověď.Oli:-)
Zkus fotku nejdříve trochu zmenšit (rozlišení), než ji budeš na stránky nahrávat.
Ahojte, jsem tady chviličku na to, abych něco mohla posuzovat, ale pls...chtěla bych pomoci s přidáváním fotek do fotogalerie...je strašně moc pomalá...a fotka se mi načítá i několik minut...asi je to tím, že nás je tu moc a databáze nezvládá...chtělo by to zrychlit... Díky posílám pac a pusu...
Oli,já taky nemůžu přidat další fota,asi 3,která mám a na kterých je Toník zřetelnější...Jde mně velmi pomalu načítání www. a tím se fota deformují...;-) Psali,že to bude snad po Novém roce lepší...Na ost.forech mně jde vše rychle,takže není chyba u mne...8-} Ta písmenka bych uvítala větší...,ale snad budou...pac!:-DD Aja a Toník.
Ahoj tak já mám pořád ten stejný problém.Chybí mi fotečka u diskuzních příspěvků a i když jsem jich už hodně poslala pořád u profilu je stejná a když na ni kliknu jako u ostatních uživatelů nezobrazí se mi nic,nebo jednou za čas foto které musím upravit pravou stranou myši aby bylo vidět co to bylo.ale to je málo kdy.:( Oli
Vadí mi, že psí příběhy jsou při zveřejnění přeformátovány tak, že občas text ztrácí smysl. Teď jsem napsala Moje vycházky, byly tam nadpisy a odstavce a výsledek je naprosto zmatená nudle. Proč? Tamča
Musíš hledat v poradně a ne v zábavě.:-DD
Nejde mi v psím horoskopu zobrazení dárečku ani po zmáčknutí F5 !
Musím dát za pravdu Tamče, že tak jak jsou některé příběhy stylizovány, tak někdy nedávají vůbec smysl. Já jsem poslal do příběhů dvě básničky a když jsem je v příbězích uviděl, tak jsem se zděsil. Myslel jsem si, že bude zachován styl ve verších, ale moje poezie byla napsaná jako próza, takže to nedávalo smysl. Chtělo by to při odsouhlasování a následném uveřejnění trochu citu. Kolibřík s Baruškou
TAK PISOU ALE NEVIM PRESNE CO!!! A JE TO PORAD STEJNY!! TED JSEM TO VYMAZALA A DALA JEN JEDNO KRATKE TAK CEKAM JESTLI TO PUJDE!! ZATIM NIC A JE TO ASI 15MINUT:-(
Ahoj já mám problém s otevíráním stránek atd,,, když kliknu na nějaké téma nebo něčí profil trvá šílené dlouho než se něco otevře... ostatní stránky fungují normálně, připojení máme ok. Nevmí jestli jsou stránky přeplněny a nestáhají nebo mám ten problém jen já... někdy některý profil nejde otevřít vůbec...:-(
mě se to taky strášně seká, hlavně když ten pejsek má přes 1000 příspěvků
ahoj sekani stranek mam taky nektere jdou otevrit hned na nektere si musim pockat u nekterych profilu si hold musime pockat nez se nactou to je normal pa :-DD
normálně nahoře najedeš na "Přihlášen: tvůj nick" a dáš mé přátelé a toho kterého chceš, tak smažeš =o)
Ahoj, mohl by mi prosim nekdo poradit jak muzu z kamaradu vymazat pejska. Pejsek umrel a pripada mi nevhodny mu posilat kosticky i nadale, po tom co me o jeho smrti majitelka informovala. Zkousela sem pravy tlacitko ale v nabidce se delete neobjevuje....Dekuji za radu
Ahoj, dnes jsem se dvakrát snažil přidat příspěvek do diskuze, ale marně,zřejmě funguje černá díra, taky načítání některých profilů stále velmi pomalé.
ahoj.Prosím o pomoc.Nevím si rady jak u mých profilů nastavit nebo dát moji přátelé které jsem si vybrala.Budu vděčná za pomoc.Předem děkuji.:-( :-( :-(
ahojky, i my jsme měli stejný problém. Nešlo se přihlásit a psalo nám to, že čas na spojení se severem vypršel. Teď je již vše funkční:-)
ahojky,u nás byl stejný problém :( :( :( :(
Mám stejné problémy. Ještě u mých stránek se mě objevuje, že nemám povolený přístup.}-|
dnes se mi tu hodně často objevuje bílá stránka, nebo vypršel čas na spojení a bla bla 8-} snad už to brzy bude v poho.. nevím co se děje, jestli admini zrovna dělají nový server.. nebo proč.. hodně to blbne :-(
A že by třeba někdo napsal co naopak funguje ?
Moje představa o přenášení dat on-line na obou stranách je v reálném čase. To se rozhodně o hafících nedá říci. Nebo si myslíte, že čekání na otevření profilu 5 minut je reálný čas? Já tedy ne.
ano už Rival psal, že z pátka na sobotu o půlnoci od 12 do 7 budeme spuštěna nejspíš nová verze hafíků ;-)
Admini - co je s Rivalem, který prý řeší technické věci? Odpověď na mailu není, reakce žádná - hafíci prostě nefungují - co máme dělat? Nepřihlašovat se? Zrušit profily? Trpělivě čekat?... prosím o reálné vyjádření kdy bude ta proklamovaná nová verze v provozu.. Dík Mimišák
Přesně, nemáte opravnění! To se mi také zobrazuje a ještě k tomu se nedostanu na spoustu profilů, je tam jen bílá stránka:-////////((((:-(
tak mi to taky nějak přestává fungovat. dostanu se k Sall na profil, ale k jiným pejskům ne. a když už náhodou jo, tak to je po několikátém načtení stránky a někdy i několika hodinách. to nemluvím o tom že když nám někdo napíše tak mu nemůžeme už ani odepsat, jako třeba našemu kamarádovi Spikovi, který si s náma začal nedávno psát :_( Moc mě to mrzí...
opět to nejde,nikam se nemůžu dostat a když náhodou po dlouhé době a několika pokusech ano,tak se nedostanu zpět na svůj profil.......je to děs a hrůza......
Nevím proč,ale každý den se musím přihlásit psát heslo jak bych tu byla první den:( a to několikrát!! Má to souvislost s Micinkama,ale já i tam mám kamarády a s tím přihlšováním si už nevím rady:-) Chce to ještě trpělivost?Pokusím se vydržet;-) Oli
díky za informace - držím palce, aby to vyšlo. Mimišák
Nejdou mi vložit fotky,po té co zadám soubor a kliknu na ULOŽIT se po chvilce objeví bílá obrazovka a nic se neděje!Můžete mi někdo prosím poradit??8-}
To nepomáhá.Chyba bude zřejmě někde jinde...:_(
To chce hodně trpělovosti a opakovat,opakovat a opakovat.Třeba se to jednou zadaří.
Taky se mi nic nezobrazovalo, ani bannery. Ale teď už funguje zase všechno tak jak má ;-)
Trochu mě deptá, že se mi nikde nezobrazují fotky - ani u uživatelů ani u profilů hafíků... Jsem sama, nebo je takových víc?
mě to stále nefunguje... vlastně funguje, ale příšerně! 8-} a co se týče koníků, ty profily se mi vůbec nezobrazují celý, co se týče micin, jsou naprosto v pořádku - jsou rychlý, žádné chyby a co se týče hafíků, pomalý jak šnek ... taky se mi hodněkrát stane, že když kliknu na uživatele, ukáže se vlastně uživatel žádný, jen pouhý " nic " 8-} a pak už nevím, který uživatel to byl a nemám možnost mu vrátit kostičky ... 8-}
To bohužel nejde víc lidem. Hafíci jsou asi už přetížení.. tak máš 2 možnosti: 1) zkoušet, zkoušt a zkoušet a třeba se zadaří nebo 2) počkat do půlky února, kdy se má rozeběhnout nová verze hafíků, kdy by už mělo všecko fungovat tak jak má... ;-)
Založila jsem svým psům profil a bohužel mi nejdou přidat fotky...vždycky se mi zobrazí bílá stránka a nikde nic...uložila se mi jen jedna jediná fotka a můj druhej pes má smůlu:_(
neotvíraj se profily , ani na TOP 100 se mi to neotevře .... nevim jestli je závada na mém " přijímači " nebo jestli to takhle blbne i dalším ? 8-}
Již několik dní se mi nedaří přidat fotky do fotogalerie u mého profilu.
Chtěla jsem poslat dárek, ale ouha, nějak to nefunguje.:( }-| :-(
Ahoj chtěla bych se zeptat na to že když najedu na Čendovu stránku tak mi to neukáže kolik má kostiček kolikátej je jaké má přátele atd. No ale nejde to ani u mého druhého pejska Radárka :-( . Prosím poraďte! !!
Ahoj chtěla bych se zeptat na to že když najedu na Čendovu stránku tak mi to neukáže kolik má kostiček kolikátej je jaké má přátele atd. No ale nejde to ani u mého druhého pejska Radárka:-( . Prosím poraďte!!!
Hm , to je tedy dost dobrá votrava ....jsme tu krátce , tak ještě nevíme jak to maká ale to čekání jestli se to načte nebo ne , je ....tak uvidíme tedy jaj říkáš 13 . :-) ;-)
blbne to skoro u všech... některé profily se mi nerobrazí celé a nebo bez údajů... ale jak jsem psala, 13.2. by to prý mělo být celé v pořádku.. ;-)
myslim, že to určitě není tvým počítačem... 13.2. by to mělo být vše v pořádku ;-)
Je to o nerva , co si o nás ( Celebrita a spol ) ty hafani dneska pomyslej , nezobrazí se mi umístění , kamarádi , ani kdo poslal kostičky ....8-}
To sem ráda že to není jen u nás tak uvidíme toho 13.2. Haf moc děkuji!!
To sem ráda že to není jen u nás tak uvidíme toho 13.2. Haf a ještě jednou moc děkuji!!
Ahojky, nam to taky uz 14dni nefunguje. Ani denicek neni na strankach videt a to piseme pravidelne kazdy den.A darecky nemuzeme posilat a nikdo nemuze posilat nam. Vidite, myslela sem si ze jsme jediny komu se tak stranka "tvari". Snad se to s prichodem noveho serveru zlepsi. Musime doufat
me nejdou pridat nejake fotky na profil.zkousela sem jine ty dou,ale ty z jedne slozky ne.i kdyz je dam jinam,treba na plochu,tak nic.
Prosím asi mi odepište do zpráv, nějak to tu nemhu najít..Děkuji-;-)
Je to jejich chyba, taky mi to nejde. A jak říkáš, všechno ostatní např.: psí nebe, uživatelé atd. funguje normálně, jen tohle ne.
Ahojky, dám PROFILY MAZLÍČKŮ a nic... nějak Vám to nefunguje, pořád to opakuji, psí nebe jde ale to druhé ne. Asi tak za 20 min jsem si pc znovu zapla a zase to nejde. Je to moje chyba nebo vaše?????8-) Ahojky.
Taky mi už nějakou dobu nejdou nahrávat fotky v původní velikosti,což dřív nebyl problém. Tu bílou stránku po každém pokusu o nahrání jsem přičítala špatnému fungování a v uvozovkách přetížení Hafíků a tiše jsem čekala na novou verzi,kde vše mělo být ok a bez problémů. Nedočkala jsem se a asi nejsem sama,takže jsem musela vyřešit i to,jak nahrávat fotky. U sebe v notebooku si fotku zmenším v programu - Powerpoint,uložím a teprve potom se mi na profil v pohodě nahraje. Je to sice ztráta času ale aspoň mám aktuální fotky.
Haf ahoj mam stejne problemy a nevim co dal.
Prosim nejdou my pridat nove fotky drive my to slo a volna pozice na foto mam muze te my nekdo poradit moc vam dekuji. Haf.:_(
tak to já taky a jak dlouho ;-D držim palce moc, ať už to je v pohodě ;-)
Že byy? To tady budu stepovat a čekat od rána :-P Tak snad ne zbytečně :) Ale tak kdo si počká, ten se dočká, že jo :) Tak uvidíme teda zítra :) Papa a děkuji za odpovědi
no jako mělo to být 13.2. a pak to nevyšlo a mělo to být do 1-2 týdny... takže to je 27.2. ... stejně si myslím, že to nebude ...8-} nechápu, proč vždycky admini něco slibují a my jsme natěšení a pak zase nic ... už mě to nebaví 8-}
Mě fotečky pořád nejdou, ale možná je chyba na mém přímači, kouknu se na to večer :(
mně hafíci fungují bezvadně, fakt, že některý profil jde špatně otevřít a příspěvky hafíkovi jdou někomu hůře, ale hodně se to zlepšilo, třeba nové fotečky jsem vložila tak rychle, že jsem ani nestíhala. Díky admini. Rexina.
dekuji za radu s fotkama. Zmencil jsem je a fungujeto dik moc posilam pac a pusu.:-) :-) :-) Baron.
Už toho mám dost,fotky musím nahrávat zmenšené a v horší kvalitě :-( Sice slíbili že to do týdne půjde - jenže neřekli do kterýho týdne
No a taky se mi nezobrazují ani profily mazlíčků na mickách ani koňících...(o pejscích ani nemluvím) 8-|
Já vím, taky jsem si všimla, že "novinka" s datem (myslím) 25.2. najednou "záhadně" zmizela....aspoň by to chtělo nějaké vysvětlení :-~
mě hlavně nejdou kočičáci, se zobrazováním pejsků problém nemám ... spíš problém se zobrazováním profilů 8-} ... nejhorší je, že Rival myslím ve středu psal, že se to ve čtvrtek vypne a bude nová verze ... a výsledek? Zase nic a raději ten příspěvek na hlavní stránce smazal a ještě nám zatím nic neřekl, co se zase stalo ... 8-}
Ach jo, už se mi zase nezobrazují "profily mazlíčků" :-~ Co vám?
Ach jo, už se mi zase nezobrazují profily :-~ Co vám?
Nám fotky taky nejdou.Jen ty co jsem zmenšila.Admini mi minulý pátek slíbyli,že do týdne vše půjde !! !! !! Zatím nevidím výsledek.Tak si zatím fotky musíte zmenšit.Po vložení to nejde poznat.Ahoj a hezký den.:-)
Ahoj,taky mi nejdou přidat fotky a po odkliknutí se mi ukáže bílá stránka.Co stím.Poraďte.:-)
Ahoj, nějak se mi nedaří vložit další fotky do galerie, pokaždé když dám uložit naběhne jen prázdná stránka a nic se neděje. Fotky jsem zmenšil od 150 -303 kB, první tři jsem tam dostal bez problému. Díky za info
Ahoj,mohl by mi někdo poradit,co mám dělat?Na hafících mi všechno jde v pohodě,ale miciny jsou horší.Nejdou mi přidávat komentáře ke kočkám a píše mi to,že prý nejsem přihlášená(i když se schválně přihlašuju na micinách),nejdou mi posílát ani dárečky kočičkám(zase mi to píše,že nejsem přihlášená).Vůbec to nechápu. Děkuju :-) :-) :-) :-)
chtěla bych se zeptat jak je možné,že se někomu kostičky u mého profilu zobrazují až dole nebo jim nejde hlasovat? Míša
Ahoj, Hafíci! Už 2 dny se pokouším z tohoto webu přes "profil mazlíčků" najít svého kamaráda jménem Ali (Bernský salašnický pes). Jediná možnost, kterou zatím mám a přes kterou jsem se také přihlásil/a je obdržený e-mail od kamaráda, majitele Aliho, uživatele vašich služeb - doporučení Hafíků bylo součástí mailu. Tak, co s tím? 123073 Maximus
Mno to jsem zvědava kdy ten ,, novej server " spustí...už to mělo být před měsícem, pak to prej vyhořelo, tak že za dva tydny ale stejně nic...:(
no nevím co se to ted dělo, ale nemohla jsem se přihlásit a byla jsem přihlášená asi třikrát jako někdo jiný:(
Tak to stejný se teď stalo mě.Byla jsem Silvie Š. a pak další tři jiný jména8-| 8-| 8-| Ani mě nešlo se od nich odhlásit..:-~
zobrazuje se mi určity počet kostí a když chci videt kolik lidí hlasovalo a zmacknu na 20,tak se mi pocet kostí tvetsí a naopak. je v tom zmatek
TAK U ME SE TO TEDA ZPRACOVAVA UZ 4 DNY:-DD FAKT DIVNY!!! RIVALOVI JSEM TAKY UZ PSALA ALE ASI TOHO MA TED MOC PRED VANOCI!! I TAK DIKY!!!;-)
Přesně tak, taky jsem měla příběh udělaný krásně do odstavců, ale pak něco jo a něco ne namáčkly ty odstavce k sobě .. pak to nedávalo smysl takový, jaký měl..
Ahoj,mohl by mi někdo poradit,co mám dělat?Na hafících mi všechno jde v pohodě,ale miciny jsou horší.Nejdou mi přidávat komentáře ke kočkám a píše mi to,že prý nejsem přihlášená(i když se schválně přihlašuju na micinách),nejdou mi posílát ani dárečky kočičkám(zase mi to píše,že nejsem přihlášená).Vůbec to nechápu.
Ahoj,chtěla bych se zeptat,nevíte někdo proč mi nejdou přidávat jakékoliv komentáře k micinám?Vždycky mám dole jen napsané,že se musím přihlásit nebo zaregistrovat,a přitom jsem přihlášená a i myšičky můžu normálně posílat. Děkuju:-)
já teda nevím,ale dneska jsem tam vkládala fotky a šlo to bezvadně..možná by bylo vhodné ty fotky zmenšit ,nebo jinak upravit..já to měla opravdu uložené rychle.ahojky:-)
to nejste sami , bylo slíbeno že po spuštění novejch hafíků tzenhle tejden to už pude 8-} no ale jak už asi všichni víme k tomu nedošlo a s tím aby nám řekli co se stalo a jestli to teda vůbec někdy pude se nikdo z admin party neobtěžuje}-|
Nadějně to vypadá na zítřek ;) Veškeré základní životní funkce by měly být oživeny (fotografie, profily...) 8-) Avšak některé nové funkce možná budou scházet, nevím jak to kluci v JBC zvládli, nechám se překvapit... Pak se již budeme moct naplno věnovat zlepšováním uživatelského prostředí a novým funkcím ;-) Už se těším...
Ach jooooo.... No tak mi nezbývá jen doufat, že to bude cobydup... Nudím se :) ale nejsem sama no
prý tenhle nebo příští tejden - ale těch slibů už tu bylo8-} Taky doufám že už to poběží KONEČNĚ dobře
A neví se kdy teda bude zprovozněn? Já mam hafo nových foteček a nic z toho :(
A neví se kdy teda bude zprovozněn? Já mam hafo nových foteček a nic z toho :(
AHoj, no to bohuzel neni problem jen u vas. Musime pry pockat na zprovozneni noveho serveru. Pak by se to melo vsechno spravit, vcetne zobrazovani celych psich profilu. Ja uz treba 2mesice nevim, na kterem miste je nase Agus a denicek pisu akorat tak pro sebe protoze se pro ostatni nezobrazuje:-( :-(
Mám ten samý problém+některé stránky profilů nejdou zobrazit.
Dobrý den.Poradíte mi někdo,jak vložit fotky?Vkládám ve formátu jpg,když dám uložit,objeví se mi prázdná stránka,kde je dole napsáno hotovo,ale nic hotovo neni:-))díky
když chci dat foto do galerie tak se mi po odkliknuti ok. ukaže bílá stranka, a fotka se tam nedá
Máš stejný problém, který jsem taky měla dřív.. mě to nešlo proto, že se video ještě zpracovávalo, ale u tebe je to divný, já jsem to měla hotové asi za 5 minut zpracováno .. 8-|
Tak je to pořád stejné kostičky trefuju ještě že píšou krásný nebo plny počet, odesilání zpráv tak to musím na miciny abych zjistila kde je okénko na co a pak se vracim a poslepu trefuju bud se strefim nebo ne.Aspon mi to ukáže okénko ale jestli je na odesléni vymazání atd se fakt dovim jen z těžka.Dáreček mi nejde sebrat už 14dní no a já dárecky neposílám jelikož ja tam nemám zobrazené a nerada bych někomu poslala třeba hrobeček Otázka zní bude to lepší?A schválně jestli se trefim to odeslat,jestli to někdo čte tak jsem se trefila tak Haf
ahoj nefunguje mi vkládání fotek, stránka se mi ne a ne načíst, také sem měla problémy s vytvořením nového profilu, nakonec se mi ho ale podařilo vytvořit až na micinách. Ráda bych na něj vložila ale nějak mi to nefunguje :(
Dobrý den, u profilu Blue Berry se mi nezobrazují informace v Moje statistiky. Nadpisy se zobrazují, ale údaje ne...U ostatních profilů se mi vše zobrazuje.. Děkuju za pomoc
U nás je to vše při starym i když je po tom 13.2. Jenže já si myslim že to toho 13 nešlo protože to byl pátek :-DD Takže dofám že to brzo pude. ;-)
Nejedná se o přihlašování a funkčnost jednoho dne.Neustále se potýkám s problémy od pondělí tohoto týdne do chvíle kdy píši tento příspěvek.Týká se to bohužel nejen Hafíků,ale také Micin a Koníků.Předesílám,že to není ani prohlížečem,ani špatným nastavením mého pc.Chápu,že tento dozajista populární web má řadu skalních uživatelů,fandů,kteří si vyměňují zkušenosti a navazují prostřednictvím webu přátelství atd.Domnívám se,že zaregistrovaných uživatelů bude v budoucnu ještě víc,ale nedovedu si v současné situaci představit funkčnost,když se potýkám s neustálými problémy.Padají stránky na které klikám-místo nich bílá plocha a pak mne to vrátí tam,kde jsem nebyla.Listovat v Přátelích se nedá listovat-chcete se ze str,4 vrátit na str.3 a jste zpět na str.1-to by nebyla ta nejhorší věc.Zredukuji si přátele na jednu stránku a nepotřebuji listovat:-DD Přidávám kostičky-objeví se hláška-kostičky přidané-vracím se zpět na jiný profil a pak se kouknu na uživatele,jestli tam má mé kostičky-a světe div se-nejsou tam.Tak prosím-proč nejde synchronizovat hlášení o přidání,se seznamem uživatelů,kteří kostičky/myšky,jablíčka přidali? To si mám pořád něco kontrolovat?Stačí přeci 1 klik-dotočí se kolečko a dole by měl být seznam úplný. Přidávám kostičky do profilu uživatele,který tam má i kočky na Micinách-musím se znovu přihlásit-dobře přihlásím se...ale když jsem já registrovaná s profilem psa a profilem kočky na portále,který spravuje Miciny i Hafíky,tak by správně mělo platit jedno přihlášení a kdybych měla třeba koně na Konicích,tak se přece nebudu pokaždé 3x přihlašovat! Navíc dostat se tento týden na jakýkoliv profil bylo unikum.Přihlášení na 1 profil v průměru trvalo 7 min a to bylo štěstí,protože často místo zobrazení byla opět bílá stránka.Když jsem chtěla přidávat kostičky někomu,tak jsem se proklikávala mnohem déle přes bílé stránky a o odeslání zprávy ani nemluvím. Musí se přece počítat s nárůtem uživatelů v jakoukoliv dobu a nevymlouvat se,že to teď nejede,že je špička,že je připojeno hodně lidí.Když se dělá přestavba a předělávka,tak by se to mělo nějak viditelně oznámit a ne lovit po diskuzích co se děje.Stačilo by strohé oznámení:Přátelé v době od do pracujeme na zdokonalení webu a přístup na stránky může být dočasně omezen. Je to můj názor,toť vše. Děkuji.
V této době pracuje na dokončení nové verze 5 programátorů a slibovaný termín dokončení je 13.2. - je to pátek 13-tého Ale stejně doufáme, že nám to žádné komplikace nezpůsobí Držte nám palce, nejste jediní, kdo z těchto průtahů nemá radost. Kate
Snažíme se nahrát nové fotky,ale stále nám to nejde! vždy když se to načítá zobrazí se bílá obrazovka:-( :-( Děkujeme a prosíme o pomoc
´mám problém zaslat fota do galerie,mám je ve stejném formátu a i přesto mi nejde většina poslat, vždy se to načítá a pak jen bílá obrazovka:-( prosím pomozte díky
no nedostanu se už vůbec nikam a jenom smutně koukám jak moji pejskové klesají a klesají ......a nic s tím bohužel nemůžu udělat....
proč to stále nejde??? Chvíli to funguje a najednou je všechno pryč,nejde mě najet na profily některých kamarádů a taky ty co mají dnes narozeniny...........a když už se to po dlouhé době,nebo po několikáté podaří,nemohu se vrátit na svůj profil.........ukazuje mě to NEMÁTE OPRÁVNĚNÍ,na dnešek jsem se těšila a nic....panička od Dyka
Ahoj všem, dnes od 2 ráno do cca 4 ráno se stěhoval konkrétní server a to server pro Hafiky,Miciny a Konicky. Je to první fáze zlepšení. V minulosti byly problémy s housingem našich serverů a proto jsme se stěhovali k jiné firmě. Druhou fází bude spuštění nové verze. Vím, že již dlouho slibované :( Ale jak se říká "Člověk míní a život mění". Naše "ZOO" je programátorsky opravdu komplikovanější něž se na první pohled zdá. V této době pracuje na dokončení nové verze 5 programátorů a slibovaný termín dokončení je 13.2. - je to pátek 13-tého 8-} Ale stejně doufáme, že nám to žádné komplikace nezpůsobí ;-) Držte nám palce, nejste jediní, kdo z těchto průtahů nemá radost. Kate
Já už jsem si zvykla chodit na tyto stránky mezi půlnocí a šestou hodinou ráno. V té době jsou stránky, až na menší vyjímky, funkční. Ale to zase není pro ty, co chodí do práce nebo do školy. :D
vůbec nic se tu nezměnilo }-| pořád se objevují bílé stránky a samí ty blbosti.. myslela jsem, že když jsem přídu, že hafíci budou opravdu rychlé, nové a bez problémů.. bohužel 8-}
Dnes už sem věřila, že vše bude jinak, ale stránky "fungovaly" i o půl noci, tak asi žádné stěhování serveru nebylo. Dnes ráno je to ještě horší!!!!!!!!!!!
Je sobota,jedenáct hodin dopoledne a já to vzdávám.Nic se nezměnilo,po určité době se opět nikam nedostanu přes "bílou tmu", nemám oprávnění a když už konečně nějakým "zázrakem dosáhnu profilu na který se dobívám,zobrazí se po poslání kostiček :chyba,opakujte později. Jediné co funguje jsou vyskakovací reklamy a jinej hnus,to je fajné,ale kvůli tomu jsme se zde nezaregistrovali že?! Fakt,komunitní portál jak má být8-} 8-} Za všechny od Sněhurky a Puppiho Jindra]:-( ]:-(
Mám stejný problém a to na Mozille i Exploreru, navíc mizí příspěvky do diskuze.Nechci rýpat, ale myslím si, že by hafíkům prospěla spíš dokonalá funkce než honění se za co největším počtem profilů.8-}
Děkuji provozovatelům Hafíků,že jsem dostal možnost vyzkoušet všechny možné prohlížeče,ale ani Explorer,Firefox,Opera,Chrome a další si s tim co se mi objeví na monitoru neporadí. Naivně jsem si po Rivalově příspěvku na úvodní stránce z 20/1 myslel,že je chyba u mne a tak jsem čistil,mazal a instaloval všechny možné pluginy a doplňky,žel k ničemu!!!!!!! A to co portál předvádí dnes,tak to už je vrchol!! NEFUNGUJE TU VŮBEC NIC, to je ta adminy avizovaná změna k lepšímu???????? Omlouvám se za Cherokeeho i pitbulice Ajku a Elišku všem,které nejsme s to nakrmit. Za celou smečku Jindra:_(
Děkuji provozovatelům Hafíků,že jsem dostal možnost vyzkoušet všechny možné prohlížeče,ale ani Explorer,Firefox,Opera,Chrome a další si s tim co se mi objeví na monitoru neporadí. Naivně jsem si po Rivalově příspěvku na úvodní stránce z 20/1 myslel,že je chyba u mne a tak jsem čistil,mazal a instaloval všechny možné pluginy a doplňky,žel k ničemu!!!!!!! A to co portál předvádí dnes,tak to už je vrchol!! NEFUNGUJE TU VŮBEC NIC, to je ta adminy avizovaná změna k lepšímu???????? Omlouvám se za Cherokeeho i pitbulice Ajku a Elišku všem,které nejsme s to nakrmit. Za celou smečku Jindra:_(
Můj názor? Jakákoliv práce se dá udělat buď dobře nebo špatně. A to co se děje v současnosti na hafících? Tak to se dá komentovat jedině takto: všechno špatně. A výmluvy typu, restartujte počítač, zkuste jiný prohlížeč, chyba je u vašeho providera tak to je jenom k smíchu (spíš pláči). Rád bych se dočkal toho, až bude opravdu spuštěna nová verze, aby vše fungovalo, jak má. Zatím z toho mám velké obavy. A pokud něco nefunguje, tak si myslím, že slušností je, průběžně informovat o problémech a vysvětlit proč tomu tak je. A to se zatím neděje. A na mojem profilu si na toto téma můžete přečíst básničku. Tečka.
Můj názor? Jakákoliv práce se dá udělat buď dobře nebo špatně. A to co se děje v současnosti na hafících? Tak to se dá komentovat jedině takto: všechno špatně. A výmluvy typu, restartujte počítač, zkuste jiný prohlížeč, chyba je u vašeho providera tak to je jenom k smíchu (spíš pláči). Rád bych se dočkal toho, až bude opravdu spuštěna nová verze, aby vše fungovalo, jak má. Zatím z toho mám velké obavy. A pokud něco nefunguje, tak si myslím, že slušností je, průběžně informovat o problémech a vysvětlit proč tomu tak je. A to se zatím neděje. A na mojem profilu si na toto téma můžete přečíst básničku. Tečka.
a už je to tu zas! Kromě toho se nelze dostat na deníčky, pokud se pokusím odhlásit, objeví se prázdná stránka, při aktualizaci stránky : 504 time of... popřípadě: URL nemáte dostatečné oprávnění.. Popravdě trpělivost dochází - půlka ledna fuč, slibované změny nikde.
naprosto stejný problém jsem měla na micinách. Vše fungovalo, až na to, že při přihlášení se neobjevila okénka, do kterých se zapisuje mail a heslo. Psala jsem maily na všechny strany (p.Talavašek a p.Paickrová z Micin, p.Mengler z Mitonu), bohužel rady, kterých se mi dostalo byly typu : restartujte počítač, zkuste jiný prohlížeč, chyba je u vašeho providera... Až dned odpoledne po delší mailové "konverzaci" s panem Menglerem začalo přihlášení fungovat. Jen mě zaráží, že nikdo se k chybě nepřihlásil, ani se na těchto stránkách neomluvil.
Tento víkend byl zkouška nervů. Velice pomalé načítání, zmizení portálu a pak nešel načíst, u přidávání kostiček se mě objevovalo, že už byly přidány aniž bych je já přidávala. Tímto se omlouvám všem kamarádům, kterým kostičky od Borinky nedošly. Dnes už je to OK. A doufám, že s tím admin udělá krátký proce a ty hlášené změny tento portál výrazně zlepší.
Dobrý den. celý víkend nebylo možno se přihlásit na Hafíky.cz. Při načítání stránky s přihlášením, se panel s políčky nezobrazil. Objevilo se jen spojení přerušeno. Zkoušela jsem to s více počítačů a bylo to to stejné. Dneska už to však funguje a ani nikdy před tím se to nestalo....Tak snad to bude ok...;-)
Dobrý den. celý víkend nebylo možno se přihlásit na Hafíky.cz. Při načítání stránky s přihlášením, se panel s políčky nezobrazil. Objevilo se jen spojení přerušeno. Zkoušela jsem to s více počítačů a bylo to to stejné. Dneska už to však funguje a ani nikdy před tím se to nestalo....Tak snad to bude ok...;-)
V průběhu ledna budeme spouštět novou verzi. Až bude spuštěna, napíšeme to do novinek. Do té doby vás všechny prosím o strpení.
To samé!!!:-( Poslední dny jsem zoufalá,jak to leze pomalu...Musím čekat někdy i minuty,než se zobrazí profil !!!!!Vždytˇ to má od ledna být rychlejší,ale včera to nešlo téměř vůbec,dnes velmi špatně...Aja.
Ale mě to dříve nedělalo.. až tak posledních pár týdnů... možná jsou stránky přetíženy... docela mě to štve... všechno mi funguje v pohodě jen ti hafící jsou pomalíííí :_(
Ahoj já mám problém s otevíráním stránek atd,,, když kliknu na nějaké téma nebo něčí profil trvá šílené dlouho než se něco otevře... ostatní stránky fungují normálně, připojení máme ok. Nevmí jestli jsou stránky přeplněny a nestáhají nebo mám ten problém jen já... někdy některý profil nejde otevřít vůbec...:-(
Mě třeba nejdou mazat vlastní diskuze, třeba mi někdo napíše stejný příspěvek víckrát, ale mě to nejde smazat .. a když já někomu napíšu nechtěně 2×, tak mi to smazat jde .. tak nevím, jesli to nejde jenom mně 8-}
dobrý den, nevím čím to je ale nejde mi editovat profil u našeho Dea, vždy dám editovat, napíšu co potřebuji, a samozřejmě dám uložit, ale pak tam stejně zase nic není, tak nevím, zkoušela jsem to už mockrát a už mě to nebaví, to stále vše vyplňovat znovu, šlo by s tím něco udělat ? a nebo ňákou radu, co bych mohla dělĺat třeba špatně . Děkuji
a když si najedeš na svá videa, tak ti tam nikde nic nepíšou, že se třeba zpracovává nebo tak?
AHOJ MAM DOTAZ! NEVITE KDE JE CHYBA?? UZ JSEM DAVALA PARKRAT VIDEO NA HAFIKY A NIKDY ZADNY PROBLEM!! TED JSEM TAM CHTELA DAT POSTUPNE 3VIDEA A NEFUNGUJI!! DELALA JSEM TO NEKOLIKRAT A NIC!! PROSIM PORADTE!! DOKOUPILA JSEM JESTE PROSTOR NA VIDEA TAK ZE MISTO TAM JE!!!! DEKUJI VAM ZA KAZDOU RADU!!!;-)
Já chci jenom podotknout,že si samozřejmně tykáme,ale já mám sklerozu a vždycky na to zapomenu:-) Fotky už nebudu řešit,mě se tu líbí i tak ještě potřebuji být víc zdráva,ale to tady také neřeším;-) :-) :-)
Ajo ahoj to jsem ráda,že jsi se přidala k této diskuzi.:-) Mě se tu líbí protože nemám ty problémy co Ty.Ale podívej se jakou máš pěknou fotečku s miminkem u jména a já nic.Jenom Oli ještě k tomu takové jméno jak mám já.8-} Od 10.října posílám fotky a nic jenom Oli;-) Ale já už to nebudu řešit zdravím Toníčka a Tebe .Jsou horší věci,že?8-) Oli bez fotečky8-}
Tak mně jde někdy s bídou kostičkovat,natož nějaké úpravy...8-| Takže věřím,že to všichni milovníci pejsků pochopí,výzdobu vánoční asi Toník mít nebude...8-} Doma ano!!!Navíc špatně vidím a dost,:-( a nechci obtěžovat,jak se to dělá...Ale máte to moc hezky všichni vyzdobené!!!!! :-DD Toník a Aja.
Já tam mám taky stále napsáno - dosud nemáte přidán žádný obrázek a bylo to tak vždycky. Opravdu zkus / zkuste (omlouvám se, vypadá to, že si tady teď vykáte :D ) počkat do zítřka. Možná, že ty desítky minut jsou ještě málo. Já už si nepamatuji, jak dlouho jsem čekala. Nicméně dnes mám hafíky taky trochu zpomalené, určitě je to všechno způsobeno přetížeností. Hodně trpělivosti přeju.
Zkoušela jsem zvětšit tu Vaší a šlo to i moje šla zvětšit...Ale zkuste vydržet jak říká Blacksad a počkat až se to aktualizuje,nebo jak dlouho už to zkoušíte ?8-|
Přesně tam to dávám ani nevím už kolik fotek.A pořád tam mám napsané Nemáte žádné foto.Ty fotky tam dojdou to vím,ale jen krátce se objeví a zmiznou a u diskuze ta malá však vidíte tam není...Zkoušela jsem to vaše foto zvětšit kliknutím a šlo to prima a já nic....8-} :(
Jestli máš na mysli tu fotku uživatele, nebo jak se tomu nadává, tak mě se vždycky vyplatilo chvíli počkat, než se to z aktualizovalo. Už asi 3x jsem měla problémy s její změnou a při prvém nahrání myslím taky. Ale stačilo počkat a ona se tam objevila. Za několik desítek minut.
Ohledně té fotky AKCE - NASTEVENÍ - NASTAVENÍ ÚČTU - ZMĚNIT OBRÁZEK UŽIVATELE Tak to zkuste;-)
Myslíte tu fotku u nadpisu baslerinda ? Z hlavy to teď nevím ale mrknu na to a písnu. Problémy s fotkama jsem měla na libimesevam.cz ( tam nemám ani jednu a vypadám jako b l b e c ) že nemám fotku psa ale fakt mi to tam nejde - tady je naopak vše Ok :-DD
Dík za dopísek.Vy jste v poho a já na nervy:-D Když mi něco nejde jak má tak je to se mnou zlé.:( Pořád tam mám napsané namáte žádné foto a tak pořád dokola:-) Ostatní fotky jsou bez problému u profilu v galerii atd.Jenom ta malá fotečka co máte třeba Vy tak není.....:( Prvních 20 let je nejhorších tak ještě počkám,ne?:-) :-) :-) :-)
Teda...Hafíci jesou jedni z mála kde mi fotky fungují úplně bez problémů a ať sem přidávám jakoukoliv fotku - vždy je to v poho...;-)
Pořád mám stejný problém a nevím jak na něho.Když pošlu jakoukoliv fotku k profilu uživatele vždy mi po kliknutí na ni nejde tak zobrazit jako u ostatních.A u diskuze také není.Fota jsem už zmenšovala různě no nejsem žádný odborník na ty MB a KB mám tam malé ty fotky a asi mají být ještě menší no nevím si rady.Teď jsem tam dala Vánoční "výzdobu" ale jak na to kliknu jednou je a zase zmizne a ještě je rozmazaná......Oli:( 8-}
Ahojte, jsem tady chviličku na to, abych něco mohla posuzovat, ale pls...chtěla bych pomoci s přidáváním fotek do fotogalerie...je strašně moc pomalá...a fotka se mi načítá i několik minut...asi je to tím, že nás je tu moc a databáze nezvládá...chtělo by to zrychlit... Díky posílám pac a pusu...
Článek Silvestr a pes, pod kterým m být dáre, se již druhý den nezobrazí a nebo se místo něj zobrazil článek" Jak se Dasty ztratil.??
Nevím čím to je, ale i když zmáčknu klávesu F5, tak se mi ikona s dárečkem nezobrazí.
Ahoj, mám veliky problém, když chci někomu věnovat dáreček..jakmile otevřu nabídku dárků, objeví se mi jen dort a uzel, při sbalení bliknou všechny, ale nejde mi to posílat. Vždy u toho strávím strašnou dobu, než se mi to podaří(asi na 50.pokus se dárky objeví), ani F5 nepomáhá...
ahoj, chtěla jsem zkusit smazání příspěvku u mého profilu, byl tam umístěn dvakrát úplně stejný text, ale nejde to, f5 už sem zkoušela:-)
mě to taky tak dělá, ale já nemám firewall!!
Na micinách to zatím funguje dobře,ale tady mám jedno cizí jméno za druhým8-| :-DD 8-|
trošku poradím, posílání kostiček jde v pohodě, ale musíte to udělat jako první na profilu, když napíšete třeba první vzkaz, pak ani kostičky poslat nejdou:(
Tak já na Micinách jsem přihlášená jako Jirijane a na Hafíkách jako Mirečka a Pája.Začíná mě to unavovat a ztrácím důvěru.Ráno mě to odmítá přihlásit,že jsem nezadala správné jméno nebo heslo.Přitom je to správně.Buď je to přetížené,nebo nevím.Asi to vzdám a jdu pryč.Bude se mi stýskat,ale tohle je už moc.:-D
Tak dneska se mi stalo něco podivného. Jsem normálně přihlášená a najednou koukám jak tele na nový vrata !! Po odeslání příspěvku do diskuze jsem najednou byla přihlášena jako Ata - což ani nevím kdo je. Chtěla jsem to opravit, ale nebralo mi to přihlášení. Tak jdu sem napsat jako Ata že mi to nefunguje a šup - jsem zas Bára.... 8-|
Ahoj, jojo, jde to teď nějak pomalu... :-(
Už mě to dost deptá! Napíšu odpověď do poradny nebo příspěvek do diskuze - samozřejmě hooodně dlouhý - odešlu a ono mi to zmizí! Objeví se mi chyba stránky! Už se mi to stalo mockrát, takže si to kopíruju, ale jak na to zapomenu, tak se mi to stane znova...:-(
Veškerý pohyb na tomto portálu je hrůza!! . Už to trvá moc dlouho, mají to všichni, každý nadává a mám pocit, že dost lidí už to psychicky nevydrželo. Mám provozovnu o patro níž, než pc, ale než se načte stránka, pokud není error, zvládnu obsloužit několik zákazníků. Dnes se dostat kamkoli je zázrak:-( . Bylo toho tu napsáno hodně, ale stále náprava žádná:-( !! . Je to škoda.
dobrý večer, v poslední době se trochu vytratila radost z pobývání na stránkách "Hafíci", stránky se často zasekávají, je to spíš jen o čekání na načtení požadované fotky, profilu atd. Docela mě to mrzí, nechci zklamat přátele a tak zatím trpělivě a někdy méně trpělivě čekám na načtení, často se objevuje chyba...Opakuje se to i na jiných PC, méně vykoných než mám doma. Asi to nebude v PC. Iveta
Ahojda, už delší dobu se na hafikách zobrazují jako "online" i ti uživatelé, kteří jsou prokazatelně "offline"...
Nojo, teď k půlnoci je to o něco lepší, ale za moc to nestojí. Jde fakt zřejmě o nějaký problém portálu, tak by se na to měl někdo podívat, kvůli těm našim němejm tvářím, za který tak rádi píšeme.Dobrou, panička Ašiny a beiry(a ještě kočičky Kulicha, leze mi tu přes klávesnici jako by toho nebylo málo.
já mám stejný problém(zlobí to doma,u dcery i v práci).
Už od včerejška mi se mnohokrát urpostřed ötevírání profilu nebo kostičkování nebo jakéhokoliv kliknutí objeví prázdná stránka s errorem, connect failed, dá se to přemoct šipkama zpět a dopředu, ale strašně to zdržuje. Je to na dvou různých počítačích na různých místech, tak snad to není otázka kompů,spíš portálu, ne?Má někdo podobný problém?panička Ashari a beiry, už . 14689
MÁM PROBLÉM S PROHLÍŽENÍ M A DÁVANÍM KOSTIČE K KAMARÁDŮM.TRVÁ TO NESKUTEČNĚ DLOUHO A NAKONEC SE MI JEŠTĚ OBJEVÍ ČERNÝ RÁMEČEK A SKOČÍ TO JINAM NĚŽ CHCI.DÍKY ZA POMOC.♥SENDY♥A PANIČKA
Ahoj! Tak na NĚJ KLIKNĚTE A UVIDÍTE... :-)
Ahoj, Zlatá překážka 2008 a 2009 - tyto dvě akce byly schváleny, zkontrolujte si prosím Váš piškotový účet, piškotky měly být určitě přičteny. Co se týká vtípků - jestliže se vtip netýkal zvířat nebo byl vulgární, nebyl schválen.
Mě nefunguje piškotový účet. 12.7. 08 jsem si dala na svoje stránky www.funny-parson.ic.cz odkaz na tyto stránky do odkazů. 14. jsem ještě 10 piškotů dostala, ale 15. a 16. už ne. Tak bych prosila o nápravu. S pozdravem maja. PS.: Asi před několika dny jsem sem posílala recepty, celkově vyplněné akce a taky nějaké vtipy, které tam určitě už nebyly. Vše bylo podle toho jak se tam psalo. Takže já si myslím, že to co jsem tam posílala bylo celkem fajn. A taky je docela možné, že je na stránkách chyba. A nebo jestli mi nechcete posílat bonusové piškoty ať pro to dělám cokoliv, napište mi to.
Prosím, stále mi nefunguje přičítání piškotů za logo na stránkách. Na to, že už to tam mám dost dlouho a už jsme to řešili, tak mi to přijde b**ý. Taky jsem nedostala žádné piškoty za kompletně vyplněné profily. Předem dík za nápravu.
Nejde mi umístit značka na určené místo psí mapy.Zadám Vyhledat souřadnice,najedu s bodkou na místo určení,zadám zapsat souřadnice,souřadnice jsou vepsány,zadám přestěhovat se(jinou možnost už teď nemám).Vše proběhne,i na hlavní stránce je napsáno že jsem se umístil na mapu ale když se podívám na místo,tak tam žádný bod není a ani když dám vyhledat profil tak nic.Nevím teda co dělám špatně.Poradí někdo?
Chtěl jsem se přihlásit na mapku a oznamuje mi to,že už jsem přihlášen,ale můžu se odstěhovat...Je to proto,že nejsem pes?
ahoj montílku to jsou zmatky že.ale kostičky vždy pošlu když je pošleš taky nemůžu nikoho najít.ale doufám že se máš dobře a vedro přežíváš ve vodičce.deneček haf
nejdou mi kamarádi a nevím jak na to.rád jim posílám kostičky a vyštěkávám své prožitky ze dne a nemám se na své káše a kámošky spojit.najednou tam nemám nikoho a nevím jak na to.pomozte mi někdo.deneček smutně koukám,
Ahojik..hele lidičky mě nefunguje přidávání profilu.Dycky to dodělám dám uložit a ono to udělá že je to OK..ale přitom se to neuložilo.Prosímtě co je s tím??
Já mám stejný problém - s přihlášením - je to takové - jde to/nejde to.
neldou mi přidávat noví kamarádi,jednou přihlášená jsem pak zase ne.Od včerejška to hodně zlobí.Tady čtu odhlásit,f5 a přihlásit.No to jsem udělala a nakonec mi to napsalo že nelze nebot´ profil je už zaregistrovaný.Včerejší příspěvky na této stránce (moje)záhadně mizely.
Ahoj, taky mi nejdou přidat kamarádi k profilu, asi je někde nějaká chybka. Jinak mi teda vše funguje...
Tak se mi zdá,že se to tu hroutí...Chvíli přihlášená jsem za moment zas nejsem.Někomu kostičky dám některým chlupáčům se mi to nedaří.Klikám na přidělení kostiček a nic.Pevně doufám,že se to tu vzpamatuje-moc by mě mrzelo,kdyby se to tu nefungovalo,jsou to mé oblíbené stránky.
Již druhý den mi nejdou ukládat kamarádi.
chtěli jsme si přidat nové kamarády a nejde to,od rána to zkouším a nic.Všechno dělám podle navigace a nakonec zjišt´uju že žádné nové kamarády nemám?
Moc se omlouvám všem kteří píší na mail a přes formulář, ale nemohu všem odpovědět. Vše mi ale funguje jak má (vyzkoušeno na více počítačích), ať už je to posílání kostiček, přihlašování či přátelé. Prosím, zkuste se odhlásit, F5 a opět přihlásit. Díky.
A když pošlu kostičky tak obratem zmizí i s mým jménem u toho,komu jsem je poslala. Ejminka
kosti mi vůbec nepribyvaj ale mizí. od patku kdy jsem mela 2600 mi nic nepribyloi když lidé hlasovali. pak jsem dostala 10 kostí a najednou tam bylo že jich mám 2595.
kosti mi vůbec nepribyvaj ale mizí. od patku kdy jsem mela 2600 mi nic nepribyloi když lidé hlasovali. pak jsem dostala 10 kostí a najednou tam bylo že jich mám 2595.
vubec mi nepřibývají kosti i kdyz sem je dostala,bylo jich 2600 pak 2610 pak 2595 a přitom bych mela mít mnohem víc podle toho kolik lidí hlasovalo
POSÍLALA JSEM TO JAKO PŘIHLÁŠENÁ A TAKHLE TO DOPADLO. ASI PROBLÉM NĚJAKEJ,NE? TYSULE
KOSTIČKY ZMIZÍ,PAK NAJEDNOU ZASE JSOU. MÁM JE VŮBEC POSÍLAT,NEBO TADY U TOHO SEDÍM ZBYTEČNĚ? BYLO BY DOBRÉ S TÍM NĚCO UDĚLAT NEBO ALESPOŇ DÁT VĚDĚT,ŽE JE NĚKDE PROBLÉM!!!!!!
cca od pátku 6.6 od 17 hodin, problém trvá i v sobotu, nejde odhlášení, v profilu se mě zobrazí poslané kostičky naposledy v pátek, za chvilku se objeví i sobotní, zase zmizí.
beru zpět aspoň u egona již napraveno:-)
ahoj, tak sem dneska chtěla být mezi prvníma co potěší své kámoše piškotkama a u Henrietty (přestože v seznamu je vidět, že jsem pro ni zahlasovala) jí nepřibyl žádný a stejná chyba se zřejmě stala když ona hlasovala ráno pro mého Egona...
Kamarádi budou příští týden, bohužel jsem to tenhle nestihl kvůli nemoci... díky za pochopení...
Také jsem se již několikrát dotazovala, bezvýsledku :-( stále se nám nezobrazují všichni přátelé a je nám to kvůli nim docela líto, trvá to už docela dlouho. Rádi bychom je tam měli všechny. Děkujeme
teď jsem koukala na nové mazlíčky. Chtěla jsem dát kostičky Mourkovi-uživatel 4293. Bohužel se objevilo pouze,že jsem kostičky poslala,ale celkový počet kostiček je stále 0 ?????
Vše jsem zkontroloval a aktuslizoval ale chyba je stále, dva sloupce se překrývají a nevejdou se vedle sebe. Možno vidět na Mops : Montík, uživatel Pepíno Díky
Opravdu netuším, kde může být problém. Stránky jsou otestované a dobře fungují v Internet Explorer 6 a 7, FireFox 2 a Opera. Doporučuji zkontrolovat zapnutý JavaScript! Rovněž zkuste aktualizovat stránku stisknutím CTRL+F5 ... pokud ani toto nepomůže, pošlete prosím snímek obrazovky (screenshot) s chybou na můj e-mail. Díky!
Ahoj Hafíci, posunula se nám fotka Montíka až dolu.Ještě včera byla vedle jména.
Haf! Ahojky, nám prosbičku, co mám udělat, aby se mi zobrazoval profil Baka. Už 2 dny se nezobrazuje nejen mně, ale i několika dalším uživatelům. Další členové rodiny se v pohodě zobrazují. Kde je chyba? Včera jsem se již dotazovala Rivala mejlíkem. Díky za odpověď. Aktiyata
romanovci: Ano to by určitě šlo, díky za nápad ;) šmudlifous: To právě nevím, podle mě to počítá přátele i stránky dobře ;)
No to jsem zakázal. Jak to s tím souvisí?
A nezakázal jsi některé profily v nastavení přátel? V pondělí se na to podívám ;)
Nefunguje stránkování kamarádů u profilu pejska. Mi se například zobrazí pouze tři stránky a ve skutečnosti je jich pět(na další dvě se dá dostat změnou parametru v URL)
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?