Diskuze co nam právě nefunguje

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Tento problém způsobuje, když někdo napíše vzkazík zasahující do pravé poloviny obrázek z písmen, nebo linka tečkovaná atd. Někdo si to způsobí sám, když nahoře v levé polovině napíše třeba oblíbené hračky a řádek přesáhne do pravé poloviny. Pokud jde o tu zprávičku stačí ji nastrkat na druhý list a pes se vrátí nahoru.
Proč mi stále nejdou otevřít profily mých přátel? Lze to pouze na 1. stránce, od strany 2 se zobrazují jen fota kamarádů mého kamaráda atd. Díky, ale stejně je to hrozná verze!
mám taky internet explorer a dělá to např. u Regina ze souhvězdí Orionu, („MiŠkA“), Redy („Redýsek“), Ben („loty“) - ale je jich mnohem víc, už si všechny bohužel nepamatuju :-(
Ahoj,mám stejný problém,taky se mi vždycky zobrazí jen půlka stránky a až teď jsem si všimla,že ta druhá půlka tam je,ale až úplně dole. -mám internet explorer a dělá mi to např.u profilů: Idefix(Evik),Cindy(Mery),Oskar(***Oklinka***),Ron(George),PEGGY(PEGGY) Děkuju:-)
Ahoj, mám stejný problém,u některých profilů se mi zobrazí jen levá stránka profilu,takže nemůžu kostičkovat,ani posílat dárečky,ani na fotky se nemůžu podívat.:( Internet Explorer a nejde to např.u profilů-Eda(už.Jíťa),Cindy(Mery),PEGGY(PEGGY),Idefix(Evik),Oskar(***Oklinka***) -ale to nejsou všechny :(
Napište mi prosím jaký máte prohlížeč a u kterých profilů vám to dělá, díky! ;)
tak mne např. se u některých profilů zobrazí jen levá část, a pravá část je bílá. A část s kostičkama, fotkama a přátelema se zobrazí na pravé straně až dolekde už bych to vůbec nečekala
proč mi nejde zobrazit u některých profilu celá strana jen pulka:
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?