Diskuze CO NEMÁM RÁD

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Dobrý den, díky profilu pejska jsem zjistila, že je tam téma : CO MÁM RÁD. Ale určitě existují i jiní pejsci, kromě našeho Benjamina, kteří vysloveně NĚCO NEMAJÍ RÁDI! A tak se přimlouvám o rozšíření variant-témat na: CO NEMÁM RÁD. Dškuji a přeji mnoho pohodových dnů. Míla:-~
Míla (21.07.2011 01:30:50) napsal: Dobrý den, díky profilu pejska jsem zjistila, že je tam téma : CO MÁM RÁD. Ale určitě existují i jiní pejsci, kromě našeho Benjamina, kteří vysloveně NĚCO NEMAJÍ RÁDI! A tak se přimlouvám o rozšíření variant-témat na: CO NEMÁM RÁD. Dškuji a přeji mnoho pohodových dnů. Míla:-~ To není špatný nápad a mohlo by to být i úsměvné ;-)
Míla (21.07.2011 01:30:50) napsal: Dobrý den, díky profilu pejska jsem zjistila, že je tam téma : CO MÁM RÁD. Ale určitě existují i jiní pejsci, kromě našeho Benjamina, kteří vysloveně NĚCO NEMAJÍ RÁDI! A tak se přimlouvám o rozšíření variant-témat na: CO NEMÁM RÁD. Dškuji a přeji mnoho pohodových dnů. Míla:-~ Jo, já bych to taky chtěla:-) Mí psi taky něco nemají rádi;-)
Vlčanda (03.08.2011 17:58:48) napsal: Jo, já bych to taky chtěla:-) Mí psi taky něco nemají rádi;-) A já bych to chtěla pro své kočičky. a kromě toho taky např: ČEHO SE BOJÍM, JAKOU MÁM BARVU atd.
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?