Diskuze Co pro mě kočka znamená?

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Můj kocourek Bello bude mít 7 měsíců ráda vzpomínám nato jak jsme ho přivezli byl malí,když se rozběhl tak spadl.Pro mě Bello znamená tohle-můj miláček,někdo o koho se musím postarat,kdo je můj nejlepší kamarád.Nikdy nemyslím nato co bude až vyroste zatím si spolu prostě užíváme jako maminka a miminko. Kačka:-)
Kavečka (26.09.2010 12:14:51) napsal: Na tuto odpověď jde odpovědět jen toto: Lásku, radost, štěstí. NAšim domem prošla spousta kočiček. Ať už to byla koťátka nebo dospělé kočičky , všechny jsme si zamilovali. Kočička je krásné a ušlechtilé stvoření. Zažila jsem s našimi miculíny mnoho radosti, ale také jsem zažila i smutek. Protože když kočička umře nebo se ztratí je to pro každého velká rána. To je můj pohled na kočky. KOČIČKY JSOU NEJKRÁSNĚJŠÍ A NEJLEPŠÍ ZVÍŘÁTKA. ;-) :D S tím naprosto souhlasím!! Pro mě kočka taky znamená strašně moc,rodiče,bratr i přítel přiznali,že si bez ní už život nedovedou představit.Když se vám to malé chlupaté klubíčko plete pod nohama když ráno vstáváte,přede u vás v posteli,když usínáte,loudí nějaké to papání,občas zazlobí,ale jinak je mooc hodné:-) Já bych ji za nic na světě nedala.Adoptovala si mě jako maminku a já ji beru jako dítě,když se jí něco nelíbí,tak jde nejdřív za mnou,začne si stěžovat a "vykládá" mi.Zdraví mě,když přijdu domů.Nechápu lidi,co tvrdí,že jsou kočky falešné.Nejsou.Jsou vděčné,ale pořád zůstávají své.Prostě úžasní tvorové;-D
Na tuto odpověď jde odpovědět jen toto: Lásku, radost, štěstí. NAšim domem prošla spousta kočiček. Ať už to byla koťátka nebo dospělé kočičky , všechny jsme si zamilovali. Kočička je krásné a ušlechtilé stvoření. Zažila jsem s našimi miculíny mnoho radosti, ale také jsem zažila i smutek. Protože když kočička umře nebo se ztratí je to pro každého velká rána. To je můj pohled na kočky. KOČIČKY JSOU NEJKRÁSNĚJŠÍ A NEJLEPŠÍ ZVÍŘÁTKA. ;-) :D
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?