Diskuze Co pro mě kočka znamená?

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

No můj Mourek pro mě znamená hodně,našla jsem ho asi před čtyřmi lety den před vánoci,byla zima a jemu taky,tak jsem ho vzala do náruče a odnesla k sobě domů už od prvního doteku bylo jasné že je to mazel na první pohled :) vždyť mi v náruči vrněl jako vrtačka :-D do dnes se chová pořád skoro stejně vždycky ví už předem že se vracím domů i když mě ještě nemůže slyšet,pořád je stejně upovídaný jako ten co jsem si ho přinesla domů,stejně vrní,pozná když mě něco trápí,když jsem nemocná,snad jenom je jiný tím že už vyrost:_( ,ach jo jestly mi jednou umře tak si to tu bez něj už ani nebudu umět představit.Mourečku pro mě tady jsi a budeš navždy,děkuju že jsi kdysy zavítal k našemu domu,jsi "jen" nalezenec ale pro mě jsi mourovatý kocour s duší která si zaslouží žíz navždy,snad se jednou za hodně let potkáme společně;-) .
Daniela (26.08.2014 22:29:35) napsal: Zdravím Vás Katko. Tak pokud nemá váš přítel alergii na kočky, tak je to přinejmenším divné. Asi se Vám to nebude líbit co napíšu, ale já bych se s ním asi rozloučila. Kočky někde zavírat je trápení. A taky nevíte, jak by se mohl k nim třeba zachovat ve vaší nepřítomnosti, kočky by hlasitě mňoukaly, jeho by to rozčilovalo...>:-( Podle mě kdo nemá rád zvířata (nebo je alespoň netoleruje), nemůže mít příliš rád ani děti a lidi. Ale to je můj názor a má zkušenost. Daniela. Děkuji za názor Danielo. Jen nechci věci řešit takto jednoznačně. Vždyť věci nejsou černobílé. Je to člověk, který nechce žít se zvířetem a takových je na světě hodně.Proč je odsuzovat? On si to nevymýšlí takto to cítí. Škoda jen, že jsme se potkali s tak odlišným názorem. A já jen nevím jak to vyrešit abychom byli oba dva i moje kočky šťastní..Nic by jim neudělal je to hodný a rozumný člověk. Jen s divným zásekem..nemá ani kytky:) nechce se prostě o nic starat. Je hlavně dost mlady tak věřím,že se to časem trochu uklidní. Nemyslím si že ukončovat to hezké co je mezi námi by bylo tou nejlepší variantou. To bych byla zas nešťastná já. Je teda pravda že ted je mi taky dost smutno z obav jak to vše dopadne..
Zdravím Vás Katko. Tak pokud nemá váš přítel alergii na kočky, tak je to přinejmenším divné. Asi se Vám to nebude líbit co napíšu, ale já bych se s ním asi rozloučila. Kočky někde zavírat je trápení. A taky nevíte, jak by se mohl k nim třeba zachovat ve vaší nepřítomnosti, kočky by hlasitě mňoukaly, jeho by to rozčilovalo...>:-( Podle mě kdo nemá rád zvířata (nebo je alespoň netoleruje), nemůže mít příliš rád ani děti a lidi. Ale to je můj názor a má zkušenost. Daniela. KATA (26.08.2014 22:06:44) napsal: Dobrý večer, mám problem s přítelem. Nesnáší mé kočky. Nechce se mnou bydlet. A pokud ano tak jen s podmínkou, ze budou zavřené ve svém pokoji. Aby s nima nemusel přijít do kontaktu. Záleží mi na něm, ale neumím si to vůbec predstavit. Moc by me to mrzelo ze jsou nekde zavrene a nemůzou být se mnou. Zní to drsne z jeho strany ale on ma také právo na sve potreby. On nechce zit s kočkama proste..a to se nezmeni. Já mam kočky a chci s nima žít. Co si o tom myslite?? MOc me to trapi a nejak nevidim východisko. .
Dobrý večer, mám problem s přítelem. Nesnáší mé kočky. Nechce se mnou bydlet. A pokud ano tak jen s podmínkou, ze budou zavřené ve svém pokoji. Aby s nima nemusel přijít do kontaktu. Záleží mi na něm, ale neumím si to vůbec predstavit. Moc by me to mrzelo ze jsou nekde zavrene a nemůzou být se mnou. Zní to drsne z jeho strany ale on ma také právo na sve potreby. On nechce zit s kočkama proste..a to se nezmeni. Já mam kočky a chci s nima žít. Co si o tom myslite?? MOc me to trapi a nejak nevidim východisko. .
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?