Diskuze Co pro mě znamenají kočky

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

To samé jako u Dany,všude chlupy,písek z toaletky,ale hlavně,pokaždé krásné přivítání po příchodu domů bez otázky "co bude k večeři"!! :-D Ty naše "čuníčci" jsou fakt světlem našeho života a kvůli nim ani k moři nejezdíme,jen na chaloupku,protože tam jsou ŠŤASTNÉ,a to je přeci to nejlepší,co jim můžeme dát:D
Přesně tak!;-D ;-) Taky máme všude písek, neustále šlapeme po hračkách, které se válí po celém bytě. Nemluvě o chlupech, které jsou nejen na koberci, křeslech a oblečení, ale prostě VŠUDE. K tomu teror ve formě obsazených židlí, gaučů, stolu, na který jste si zrovna chtěli položit noviny, nebo skříně, do které jste se chystali uložit vyprané ručníky. Ale přece kde je otevřeno, tam je dovoleno a kde otevřeno není, stačí zaškrabat packou a otevřeno bude. Ale za to, co vám ti chlupáčci dávají, to prostě stojí. Tyhle jejich rošťárny mě dokážou vždycky potěšit a zvednout náladu. Nedokážu si představit, že to nebohé spinkající chlupaté klubíčko z té židle sundám. To si radši sednu na zem:D K moři taky nejezdíme, protože Anitruška by to nepřežila, teda hlavně já bych to nepřežila bez ní. Dovolenou trávíme na chatě, kde je neskutečně spokojená, je to pro ni vyloženě zážitek. Vždycky mi to dá patřičně najevo. Hlíny v květináčích ani záclony si naštěstí nikdy nevšímala (pokud nepočítám potrhanou záclonu v místě, kde si zavěšuje tlapku při lenošení na škrabadle), ale máme teď nové kotě a to je pořádný ďábel, takže počítám se vším. Kočka je ale skvělý společník, nikdy si nestěžuje, vždy vás vyslechne bez přerušování a poznámek a nikomu to nepoví. A ten vrnící vyhřívaný polštářek, co s vámi usíná v posteli, za to prostě stojí:-) mamísek (23.06.2012 13:06:35) napsal: To samé jako u Dany,všude chlupy,písek z toaletky,ale hlavně,pokaždé krásné přivítání po příchodu domů bez otázky "co bude k večeři"!! :-D Ty naše "čuníčci" jsou fakt světlem našeho života a kvůli nim ani k moři nejezdíme,jen na chaloupku,protože tam jsou ŠŤASTNÉ,a to je přeci to nejlepší,co jim můžeme dát:D
Dana (23.06.2012 11:02:32) napsal: Stále plný byt chlupů, vyházená hlína z květináčů, rozbité květináče, potrhané záclony a křesla, noční buzení, atd. atd. atd. Přesto bych je nedala ani za celý svět! Vždyť co bych si bez nich počala v naklizeném bytě, ale bez jejich rošťáren, bez jejich přitulení a předení! Bez možnosti pohladit ty teplé jemňoučké kožíšky! No jo s tím květináčem máte pravdu taky se mi to stalo;-) ;-) ;-) ;-) Ale jinak svojeho kocourka bych nevyměnila z nic!! !!
Stále plný byt chlupů, vyházená hlína z květináčů, rozbité květináče, potrhané záclony a křesla, noční buzení, atd. atd. atd. Přesto bych je nedala ani za celý svět! Vždyť co bych si bez nich počala v naklizeném bytě, ale bez jejich rošťáren, bez jejich přitulení a předení! Bez možnosti pohladit ty teplé jemňoučké kožíšky!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?