Diskuze Co pro mně kočka znamená?

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Moje Nattynka,Natýšek,zlobidlo chlupaté,to jsou jména,která dostává .Je to prostě tulišek,když cítí,že mi není dobře.Kočka má i léčebnou moc,o čem nmě Natty přesvědčila.Pokud cítí,že mám problém, bolavá místa mi namasíruje mléčným krokem a nepustí mně z očí.Když cítí že ni je dobře,tak si jen tak popovídáme,Je to prostě parťák k nezaplacení.Ale je plachá a nemá ráda společnost.Je to nalezenec a někdy mi připadá,že snad ví,že jsem jí zachránila před útulkem.Je to společník,komik,který mně rozesměje,duše,která potěší když je ouvej a pěkná neposeda ,když si hrajeme.Prostě Natty je můj Natýšek,hedvábný kožíšek,a hlavně tulíšek.Ráno po snídani se nechá chovat jako miminko.A běda když není čas,Dělá potom dámu a musím si jí udobřovat.Prostě moje kočka jednou větou ,přináší radost do mého života
Kdo ztratil kočičího přítele ví,že ta ztráta je nenahraditelná,proto si pořídí hned dalšího kamaráda jako já Čika..je to moje zlobivý a kousavý zlatíčko,ale nedala bych ho za nic na světě...vítá mě když přijdu domů,přijde se přitulit když jdu spát..prostě bez něj to nejde:-DD
Moje Bibianka je pro mne vším...Někdo říká, že ji rozmazluji, ale myslím si, že to tak není. Kočička jako každý z nás potřebuje, aby na ni někdo mluvil, hrál si s ní a ona Vám na oplátku v noci kousne do lokte, protože chce hladit, zavede Vás do koupelny, abyste jí pustili vodu, když se chce cákat:-) - nesmíte v koupelně ale zhasínat, nemají to rádi, i když ve tmě vidí:-) Musíte je poslouchat, jinak s Vámi nebude mluvit...Hezké, klidné dny Vám přeje Bibianka s maminkou....
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?