Diskuze co říkáte na hafíky?

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

8-} u nás teda žádná změna nenastala Vzkazy pro kamarády furt polyká bílá díra většinou je musim psát 2x i víckrát a buď se to nezdaří nebo se naopak náhle zjeví ve dvojím vydání. Kostičkování sme nechali už dávno. Myslím že nová verze zatím spuštěna nebyla:-( že by i středa 26. nosila smůlu8-} ?? Sme zvědavý s čim admini přídou
můžete mi někdo poradit, jak dostanu fotku do profilu pejska? moc dík ;-)
ráno jsem psal příspěvek k fungování Hafíků a teď je pryč, včetně příspěvku uživatele Medošci, kterým se domáhal vysvětlení od administrátorů.Že by začala řádit cenzura???????
mně to také dobře funguje, občas blbnou miciny a hůře se otevírají profily které jsou vícekrát navštěvovány a mají rámečky, jinak paráda !!!!! Modem jsem zrušila, mám pevnou linku, notebook jsem vypojila, procesor jsem si nechala udělat a je to vše O.K. Rexina.
můžete mi někdo poradit,jak dostanu fotku do prifilu pejska, nechce se mi tam uložit. moc dík;-) ;-)
taky nevidíme žádné změny!!!!!dokonce z hlavní stránky zmizely novinky a naposledy jsou z 16.2]:) ]:) ]:)
Mně jedou hafící taky v pohodě - už mi neblikají bílé obrazovky a ani mně to nevyhazuje při psaní vzkazu - jen u některých hodně frekventovaných profilů trošku déle trvá než se načtou nebo uloží, ale rozhodně to není tak hrozné jak to někteří popisujete. PS: taky nevím čím to je :-)
tak to koukám...zajímavé že to zatím asi jenom mě:-DD
Bohužel,tedˇ to zkouším,s tím,že bychom třeba s Toníkem zase přišli,i když zde jsem!!!:-DD Ale mně nefičí!!!:-( ;-) Takže mně zbývá jen někdy večer číst a prohlídnout...!! Srdečně Aja a Toník.
tak to ti teda závidím :D to u mě žádná změna ... 8-|
fakt?ty jo těžko říct jak to je, ale říkám mě to fičí parádně
no já nevím ale u mě k žádné změně nedošlo,spíš je to ještě horší,mám problémy se dostat ne profily a celkově je to nějaké pomalé
no nevím co jste provedli, ale hafíci teď fičí...že jsem zůstala zírat s otevřenou pusou.Moc děkuji za zrychlení..teď už jen ty nové funkce.Už se těším
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?