Diskuze Co si můžu koipit za body?

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Dobrý den:-) moje kamarádka má psa, bude mít přibližně za necelý měsíc narozeniny, a tak by jsem mu chtěla objednat za body hračku, viděla jsem tam přetahovátko, ale už tam není:( bude ještě někdy? nebo jiná hračka?:-) doufám že ano;-) tak se tedy ptám... Body mi stejně dorazí asi za týden, nebo já nevím, včera jsem si kompletně vyplnila všechny profili, jsou taky všechny nové, včera založené;-) přeji pěkně prožité velikonoce;-D Kamča:-)
Anežka (23.04.2011 09:25:57) napsal: V poslední době vůbec nic.:_( Jak vůbec nic?? 8-} :-( :-( můžou tady, prosím, napsat admini? Kdy se tady zase objeví nějaká hračka ke koupi za body8-} byla bych ráda;-) Pěkné velikonoce přeji zas:-D :-DD Kamča a koníci:-) :-)
Kamča a koníčci (22.04.2011 15:26:35) napsal: Dobrý den:-) moje kamarádka má psa, bude mít přibližně za necelý měsíc narozeniny, a tak by jsem mu chtěla objednat za body hračku, viděla jsem tam přetahovátko, ale už tam není:( bude ještě někdy? nebo jiná hračka?:-) doufám že ano;-) tak se tedy ptám... Body mi stejně dorazí asi za týden, nebo já nevím, včera jsem si kompletně vyplnila všechny profili, jsou taky všechny nové, včera založené;-) přeji pěkně prožité velikonoce;-D Kamča:-) Bylo by fajn když by byly zase ty pelíšky. :-)
dobrý den, ráda bych se dozvěděla to, co Kamča a koníčci, ale nikdo tu stále nenapsal, jestli zas něco bude8-} pěkné ponedělí:-)
Tady někdy byli pelíšky? ani jsem si nevšimla:-D bylo by to dobré, jenže my pelíšky máme celkem nové, chtěli by jsme spíše nějakou hračku, tak napíšete sem, prosím, admini, taky bych to ráda věděla, prosím:-) krásný večer:-)
Pelíšky momentálně v plánu nejsou, ale něco nového v bonus programu přibylo. ;-) ღLabradůrci ღ (24.04.2011 20:39:29) napsal: Tady někdy byli pelíšky? ani jsem si nevšimla:-D bylo by to dobré, jenže my pelíšky máme celkem nové, chtěli by jsme spíše nějakou hračku, tak napíšete sem, prosím, admini, taky bych to ráda věděla, prosím:-) krásný večer:-)
Kamča a koníčci (23.04.2011 18:12:54) napsal: Taky bych ráda věděla, kdy zase budou nějaké psí hračky8-} pěkné Velikonoce, Johana:-) Jak vůbec nic?? 8-} :-( :-( můžou tady, prosím, napsat admini? Kdy se tady zase objeví nějaká hračka ke koupi za body8-} byla bych ráda;-) Pěkné velikonoce přeji zas:-D :-DD Kamča a koníci:-) :-)
Kamča a koníčci (22.04.2011 15:26:35) napsal: Dobrý den:-) moje kamarádka má psa, bude mít přibližně za necelý měsíc narozeniny, a tak by jsem mu chtěla objednat za body hračku, viděla jsem tam přetahovátko, ale už tam není:( bude ještě někdy? nebo jiná hračka?:-) doufám že ano;-) tak se tedy ptám... Body mi stejně dorazí asi za týden, nebo já nevím, včera jsem si kompletně vyplnila všechny profili, jsou taky všechny nové, včera založené;-) přeji pěkně prožité velikonoce;-D Kamča:-) V poslední době vůbec nic.:_(
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?