Diskuze Co to znamená ,, ZAMČENO ADMINEM " ?

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

https://www.hellosandy.cz/…atele/28912/
https://www.hellosandy.cz/…atele/29796/
Tak to teda fakt nechápu, proč to zamkli zrovna u mého profilu. Já jsem za jména našich pesanů žádné vzkazy nikdy nepsala a ani nepíši. Používám deník a to doslova denně, na delší zprávy přátelům používám osobní zprávy a navíc snažím se vracet kostičky, i když se to dost často seká, takže přitom vidím, co kdo má v titulku. Každá z našich holek má v titulku své pravé jméno a za pomlčkou jméno, kterým ji oslovujeme a na které slyší. Co je na tom špatného, to tedy nechápu. Někdo za jméno píše hotové romány a ty mu tam zůstávají… Nám to blokli kůli druhému jménu, které tvoří čtyři písmena. Měli by to upravit všem bez rozdílu a dobrý nápad je rubrička na vzkazíky. Snad ji vyřeší a bude klid.
V případě, že najdete profil, na kterém jsou chyby nebo dokonce kradené fotky, tak použijte tlačítko „nahlásit nevhodný obsah“ přímo na daném profilu. Ilča (19.07.2009 10:35:06) napsal: Kate (19.07.2009 08:40:11) napsal: A co za jméno si tam měla původně?Ilča (19.07.2009 00:30:35) napsal: Kate (19.07.2009 00:10:32) napsal: To není o tom, že někomu to tolerujeme a někomu ne. Je to jen o tom, že nestíháme projít přes 20 tisíc profilů tak rychle… Jakmile na někoho se špatnými údaji narazíme, opravujeme…Ilča (18.07.2009 23:41:23) napsal: Kate (18.07.2009 23:11:38) napsal: Ahoj, doufám, že tohle vysvětluji naposledy. Jakmile je jakýkoli údaj na vašem profilu špatně (např. když máte místo „Rex“ uvedeno jméno psa „Rex-mám prázdniny, kostičky pošlu až se vrátím z dovolené“, tak se nejedná o pouze jméno psa, ale o vzkaz pro ostatní a to je zakázané) údaj opravíme. Neboli, jakmile zasáhne admin a jakýkoli údaj opraví, je daný údaj „uzamčen adminem“ (ostatní údaje ne). Všechny údaje na profilu musí být smysluplné – takže jméno psa, je pouze jméno psa a nic jiného. Kate – admin Hafici.czAhoj. Díky za vysvětlení… Plně chápu, že se vám adminům nelíbí ty vzkazy, někdy až romány, které jsou za jmény pasanů. Jak jsem již psala v některém z předchozích článků diskuze, není mi ale jasné, proč někomu toto tolerujete a titul uzamčen není a třeba v mém případě, kdy se jedná pouze o jméno ( Xira de Grass – Dara ) jste to uzamkli. Budu se opakovat, když zde napíši, že mám tři feny a každá má svůj profil, ale nikdy jsem žádné vzkazy k jejich jménům nepsala a nepíši. Používám deník a osobní zprávy. Za případné vysvětlení děkuji.Děkuji za částečné vysvětlení. Chápu, že projít 20 tisíc profilů není brnkačka a vyžaduje to notnou dávku času. Jenom mi stále není jasné, co jste mi u mého profilu ,, opravili ". Pokud je mi známo, je pouze uzamčený, ale údaj Xira de Grass – Dara tam zůstal původní.Tak to si snad děláš legraci… Štěně jsem si koupla čistokrevné s rodokmenem, ale od první chvíle, nehledě na pravé jméno, jsem ho pojmenovala jménem Dara. Zdrobněliny, jakými feně jí říkáme, jsou vypsané níže. Se jménem Dara žije od mala a na něj slyší. Do profilu jsem to napsala při jeho založení po pravdě tak, jak to je a nemám zapotřebí něco na tom měnit. Rodokmen mám taky vypsaný pravdivě a stejné je to i u druhé feny Citronády Krásné fanfáry – Terry. Nechápu, co je na tom špatného, když jde jasně o jméno. Setkala jsem se i s případem, kdy si tam někdo do tabulky rodokmenu vypíše : děda, babička, praděda, prababička a tak dále, což mi přijde dost ujeté, ale to je v pořádku? Někdo nemá v profilu žádné údaje a ani fotky, u některých profilů jsou prokazetelně fotky kradené nebo je ve fotogalerii fotek víc s tím, že se jedná o stejné štěně či kotě, přitom je podle kresby na hlavě a na kožíšku jasně vidět, že jsou to různá mláďata, nikoliv jedno, jak majitel profilu uvádí. Je tu kupa falešých profilů a s nimi se taky nic nedělá. K mojí osobě chci ještě krátce říci, že je mi šestačtyřicet let, z puberty jsem ix let venku a nemám tedy potřebu se díky profilům svých tří fen nijak trapně zviditelňovat. Údaje ve všech těchto profilech jsou pravdivé a smysluplné, fotky ve fotogalerii podle možností měním, líbí se mi i některé vaše články, našla jsem si tu i několik přátel… Ale trochu mě mrzí, že jste mi – podle mého názoru – do profilu Dary přesto zasáhli, a to neprávem.
Jméno psa/psů jsem ti opravila. Evuška15294 (19.07.2009 10:10:08) napsal: Ahojky, včera jsem v noci zjistila, že jste mi opravili asi po měsíci název profilu a ještě ho ke všemu uzamkli. Pokud jste už toto uzamkli, tak nechápu, proč jste tento profil takto nesmyslně přejmenovali na „VZPOMÍNKA NA BASTYHO, BANDÝTKA A BARUŠKU“, když tito pejsci žijí a komu tak strašně vadil název „TENTO PROFIL JE ZE SRDCE VĚNOVÁN BASTYMU, BANDÝTKOVI A BARUŠCE“. To jste rovnou k tomu mohli přidat křížek, protože tímto názvem jste pejsky přímo pohřbili. Pokud si někdo z admin přečetl článek, na jakém základu byl tento profil vytvořen, tak by asi těžko mohl opravit na tak nesmylsný název jako vzpomínka. Bylo by možná vhodné, kdyby adminy přičítali uživatelům kostičky a myšičky, protože nejen na konci každého měsíce, ale bohužel i teď během soutěže toto nefunguje a mnozí uživatelé o tom ani neví a jako šílení sedí do nocí u svých PC a soutěží jako o závod. Je to nefér vůči všem, kteří na profilech soutěží !!!! Zamyslete se už konečně nad tím co děláte, protože jenom omluva, že uživatelů je moc, nestačí. Jsme z toho moc zklamaní, nejenom já, ale i uživatelů, kterých se to týká. :-(
Kate (19.07.2009 08:40:11) napsal: A co za jméno si tam měla původně?Ilča (19.07.2009 00:30:35) napsal: Kate (19.07.2009 00:10:32) napsal: To není o tom, že někomu to tolerujeme a někomu ne. Je to jen o tom, že nestíháme projít přes 20 tisíc profilů tak rychle… Jakmile na někoho se špatnými údaji narazíme, opravujeme…Ilča (18.07.2009 23:41:23) napsal: Kate (18.07.2009 23:11:38) napsal: Ahoj, doufám, že tohle vysvětluji naposledy. Jakmile je jakýkoli údaj na vašem profilu špatně (např. když máte místo „Rex“ uvedeno jméno psa „Rex-mám prázdniny, kostičky pošlu až se vrátím z dovolené“, tak se nejedná o pouze jméno psa, ale o vzkaz pro ostatní a to je zakázané) údaj opravíme. Neboli, jakmile zasáhne admin a jakýkoli údaj opraví, je daný údaj „uzamčen adminem“ (ostatní údaje ne). Všechny údaje na profilu musí být smysluplné – takže jméno psa, je pouze jméno psa a nic jiného. Kate – admin Hafici.czAhoj. Díky za vysvětlení… Plně chápu, že se vám adminům nelíbí ty vzkazy, někdy až romány, které jsou za jmény pasanů. Jak jsem již psala v některém z předchozích článků diskuze, není mi ale jasné, proč někomu toto tolerujete a titul uzamčen není a třeba v mém případě, kdy se jedná pouze o jméno ( Xira de Grass – Dara ) jste to uzamkli. Budu se opakovat, když zde napíši, že mám tři feny a každá má svůj profil, ale nikdy jsem žádné vzkazy k jejich jménům nepsala a nepíši. Používám deník a osobní zprávy. Za případné vysvětlení děkuji.Děkuji za částečné vysvětlení. Chápu, že projít 20 tisíc profilů není brnkačka a vyžaduje to notnou dávku času. Jenom mi stále není jasné, co jste mi u mého profilu ,, opravili ". Pokud je mi známo, je pouze uzamčený, ale údaj Xira de Grass – Dara tam zůstal původní. Tak to si snad děláš legraci… Štěně jsem si koupla čistokrevné s rodokmenem, ale od první chvíle, nehledě na pravé jméno, jsem ho pojmenovala jménem Dara. Zdrobněliny, jakými feně jí říkáme, jsou vypsané níže. Se jménem Dara žije od mala a na něj slyší. Do profilu jsem to napsala při jeho založení po pravdě tak, jak to je a nemám zapotřebí něco na tom měnit. Rodokmen mám taky vypsaný pravdivě a stejné je to i u druhé feny Citronády Krásné fanfáry – Terry. Nechápu, co je na tom špatného, když jde jasně o jméno. Setkala jsem se i s případem, kdy si tam někdo do tabulky rodokmenu vypíše : děda, babička, praděda, prababička a tak dále, což mi přijde dost ujeté, ale to je v pořádku? Někdo nemá v profilu žádné údaje a ani fotky, u některých profilů jsou prokazetelně fotky kradené nebo je ve fotogalerii fotek víc s tím, že se jedná o stejné štěně či kotě, přitom je podle kresby na hlavě a na kožíšku jasně vidět, že jsou to různá mláďata, nikoliv jedno, jak majitel profilu uvádí. Je tu kupa falešých profilů a s nimi se taky nic nedělá. K mojí osobě chci ještě krátce říci, že je mi šestačtyřicet let, z puberty jsem ix let venku a nemám tedy potřebu se díky profilům svých tří fen nijak trapně zviditelňovat. Údaje ve všech těchto profilech jsou pravdivé a smysluplné, fotky ve fotogalerii podle možností měním, líbí se mi i některé vaše články, našla jsem si tu i několik přátel… Ale trochu mě mrzí, že jste mi – podle mého názoru – do profilu Dary přesto zasáhli, a to neprávem.
Kate (19.07.2009 10:39:02) napsal: V případě, že najdete profil, na kterém jsou chyby nebo dokonce kradené fotky, tak použijte tlačítko „nahlásit nevhodný obsah“ přímo na daném profilu.Ilča (19.07.2009 10:35:06) napsal: Kate (19.07.2009 08:40:11) napsal: A co za jméno si tam měla původně?Ilča (19.07.2009 00:30:35) napsal: Kate (19.07.2009 00:10:32) napsal: To není o tom, že někomu to tolerujeme a někomu ne. Je to jen o tom, že nestíháme projít přes 20 tisíc profilů tak rychle… Jakmile na někoho se špatnými údaji narazíme, opravujeme…Ilča (18.07.2009 23:41:23) napsal: Kate (18.07.2009 23:11:38) napsal: Ahoj, doufám, že tohle vysvětluji naposledy. Jakmile je jakýkoli údaj na vašem profilu špatně (např. když máte místo „Rex“ uvedeno jméno psa „Rex-mám prázdniny, kostičky pošlu až se vrátím z dovolené“, tak se nejedná o pouze jméno psa, ale o vzkaz pro ostatní a to je zakázané) údaj opravíme. Neboli, jakmile zasáhne admin a jakýkoli údaj opraví, je daný údaj „uzamčen adminem“ (ostatní údaje ne). Všechny údaje na profilu musí být smysluplné – takže jméno psa, je pouze jméno psa a nic jiného. Kate – admin Hafici.czAhoj. Díky za vysvětlení… Plně chápu, že se vám adminům nelíbí ty vzkazy, někdy až romány, které jsou za jmény pasanů. Jak jsem již psala v některém z předchozích článků diskuze, není mi ale jasné, proč někomu toto tolerujete a titul uzamčen není a třeba v mém případě, kdy se jedná pouze o jméno ( Xira de Grass – Dara ) jste to uzamkli. Budu se opakovat, když zde napíši, že mám tři feny a každá má svůj profil, ale nikdy jsem žádné vzkazy k jejich jménům nepsala a nepíši. Používám deník a osobní zprávy. Za případné vysvětlení děkuji.Děkuji za částečné vysvětlení. Chápu, že projít 20 tisíc profilů není brnkačka a vyžaduje to notnou dávku času. Jenom mi stále není jasné, co jste mi u mého profilu ,, opravili ". Pokud je mi známo, je pouze uzamčený, ale údaj Xira de Grass – Dara tam zůstal původní.Tak to si snad děláš legraci… Štěně jsem si koupla čistokrevné s rodokmenem, ale od první chvíle, nehledě na pravé jméno, jsem ho pojmenovala jménem Dara. Zdrobněliny, jakými feně jí říkáme, jsou vypsané níže. Se jménem Dara žije od mala a na něj slyší. Do profilu jsem to napsala při jeho založení po pravdě tak, jak to je a nemám zapotřebí něco na tom měnit. Rodokmen mám taky vypsaný pravdivě a stejné je to i u druhé feny Citronády Krásné fanfáry – Terry. Nechápu, co je na tom špatného, když jde jasně o jméno. Setkala jsem se i s případem, kdy si tam někdo do tabulky rodokmenu vypíše : děda, babička, praděda, prababička a tak dále, což mi přijde dost ujeté, ale to je v pořádku? Někdo nemá v profilu žádné údaje a ani fotky, u některých profilů jsou prokazetelně fotky kradené nebo je ve fotogalerii fotek víc s tím, že se jedná o stejné štěně či kotě, přitom je podle kresby na hlavě a na kožíšku jasně vidět, že jsou to různá mláďata, nikoliv jedno, jak majitel profilu uvádí. Je tu kupa falešých profilů a s nimi se taky nic nedělá. K mojí osobě chci ještě krátce říci, že je mi šestačtyřicet let, z puberty jsem ix let venku a nemám tedy potřebu se díky profilům svých tří fen nijak trapně zviditelňovat. Údaje ve všech těchto profilech jsou pravdivé a smysluplné, fotky ve fotogalerii podle možností měním, líbí se mi i některé vaše články, našla jsem si tu i několik přátel… Ale trochu mě mrzí, že jste mi – podle mého názoru – do profilu Dary přesto zasáhli, a to neprávem. To je snad práce adminů… Tyto profily byste měli vyhledávat vy a na vás je také posoudit, zda obsahují nevhodný text nebo kradené fotografie, případně majitele požádat o zjednání nápravy, v poslední řadě profil uzamknout. Stále mi nejde do hlavy, co bylo u mého profilu ,, Xira de Grass – Dara " tak nevhodného, že jste ho uzamkli. Dosud jste mi na tuto otázku neodpověděli a ani ho dosud neodemkli. Pokud chcete vědět, které profily mají nevhodný obsah, čtěte starší diskuze!! Někdo si s tím už práci dal a vypsal tam některé z nich, takže můžete začít zamykat…
A můžu mít profil pojmenovaný „Bondy z Lednického zámku“ když je to opravdu pravda, že papírově se tak jmenuje? Nebo tam musí být jen Bondy??? Doufám, že jméno můžu nechat tak jak je… nějak tomu nerozumím, ještě že mě na to někdo upozornil, jinak bych taky byla zamčená…
Popravdě, nevidím smysl v tom, aby bylo někdy uzamčení opět „odemčeno“. Jméno psa určitě během jeho života neměníte. vodafonek (21.07.2009 18:27:47) napsal: JÁ JSEM SE CHTĚLA JEŠTĚ ZEPTAT ODEMIKÁTA UZAMČENÉ PROFILY???NEBO UŽ TO ZŮSTANE NAVŽDY UZAMČENÉ????
Aja (22.07.2009 22:25:33) napsal: Goffynka (22.07.2009 21:48:43) napsal: Květka + Max & Hugo (22.07.2009 21:34:44) napsal: Goffynka (22.07.2009 21:27:15) napsal: Myslím, že tady je jasně vidět, že admíni nestíhají. Chápu, že jste všichni naštvaní a ani mě nedělá dobře to, co tu každý den čtu… Ovšem, i admíni jsou jen lidé a není jejich poviností celé dny sedět u počítače a upravovat. Ovšem, pravdou je, že kdyby si admíni sehnali nějaké „pomocníky“ ze strany uživatelů, kteří by byli ochotní jim pomoci v téhle věci atp., určitě by se jim to udržovalo mnohem lépe.Ano, admini jsou jen lidé, ale je to jejich práce!!! Jsou za ni placení! S takovým přístupem by si kdokoli jiný nevydělal na suchou kůrku… Když jsem se sem na portál před nějakými dvěma měsíci zaregistrovala, byla jsem docela v šoku, jak se tu brojí proti adminům – nikde jinde jsem se s tím nesetkala. Ale teď se tomu opravdu vůbec nedivím !! !! Člověk si tu za chvíli připadne jako za hluboké totality, kdy vše řídila jedna strana, tedy i jméno psa musí být takové, jaké si přeje portál a ne jeho majitel?? !! !! Chápala bych vzkazy u jména, na to má být rubrika, ale jméno psa – to už je příliš! S tímto přístupem bych za chvíli mohla mít z Maxmiliána jen Maxe…Nechtěla jsem adminy nijak bránit. Jestli jsou za to placení nevím, ale jak říkám: Kdyby si sehnali malou výpomoc, mohlo by to tady vypadat jinak. Kdyby se na dva týdny přestaly pořádat soutěže a zamakalo se na profilech, zařídit si to tak, že když někdo profil založí, musí tento profil projít kontrolou někoho z admínů… ADMÍNCI! 8-) Je spousta věcí, která zde chce vypilovat, tak si na to udělejte čas a něco s tím dělejte, protože jinak vám všichni odejdou… I my jsme měli velké problémy s profilem a uživatelka Jarmila rovněž.Ale považuji za nutné napsat,že admini,jsou zaměstnanci…Mys­lím,že portál Hafíci.cz vlastní MITON cz.Takže na tolik tisíc profilů jsou 2 admini málo!Jenže,oni si nemohou brát výpomoc a rozhodovat o uzavření smlouvy s ,,dalším adminem" sami.To nemůže nikdo z nás ve své profesi,pokud není vlastníkem firmy…To je jen fakt.;-) Aja. To co píše Ája je fakt, ale stále nám není jasné proč došlo k přejmenování našeho psa.Je snad v pravidlech portálu psáno, že pes musí mít jméno složené jen z jednoho slova?????? Náš Ukrutný vládce Tmy dostal toto jméno již jako malé štěndo, hned co jsme si jej přivezli domů, jedná se zde o jeho již druhý profil, protože ten první jsme smazali,abychom měli všechny naše pejsky na jednom uživatelském účtu.Pod tímto jménem,tzn Cherokee Ukrutný vládce Tmy jsme jej zde prezentovali od listopadu loňského roku!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!!!! Ať se na nás někdo zlobí nebo ne,nebereme tento případ jako malichernost nad kterou by se mělo mávnout rukou,ale bereme to jako sprostý administrativní zásah do našeho soukromí, jako nechutnou šikanu ze strany administrátorů a žádáme o co nejrychlejší navrácení celého jména našeho pejska>:-( >:-(
Kate (23.07.2009 08:33:52) napsal: Cus, i přesto, že majitel Cherokeeho na něj určitě nevolá jeho „celým jménem“ – „Cherokee Ukrutný vládče tmy pojď sem“ si nedovedu moc představit :D , tak jste nás ukecali… jeho „celé jméno“ jsme vrátili.Askáskovi (23.07.2009 08:01:23) napsal: Prosím Vás adminy, nedělejte takovéhle nesmyslmé zásahy! Jestliže pes nebo kočka mají celé své jméno jako Cherokee Ukrutný vládce Tmy nebo u mn Naomi Tuly – Tuly, tak si uvědomte, že ta zvířátka na to prostě slyší! Není rozmar nás páníčků, ale je to jejich celé jméno ! Jestliže opravdu budete zasahovat takto nesmyslně, ztratíte geometrickou řadou stávající i budoucí, protože jak myslíte že jsme se sem dostali nebo se dostanou jiní? Na doporučení nás i stávajících!!! Je málo radostí na světě, ty radosti nám neberou naši čtyřnozí přátelé, ale lidské jednání, které leckdy nejde ani logicky pochopit! Takže vraťte jméno Cherokee Ukrutnému vladáci Tmy – pro nás (ne)přátele UvT a neberte nám to málo dobrého, co tento materialistický svět lidem dává! Moc Vás adminy za to PROSÍÍÍÍM !!!!!!!!!!!!!!! Sněhurka a Puppi (23.07.2009 06:42:55) napsal: Náš pes se nejmenuje Cherokee, ale Cherokee Ukrutný vládce Tmy, kdyby jste se podívali na všechny „jeho“ příspěvky v diskuzích u přátel i „nepřátel“, pokud by jste se podívali na jeho webové stránky, pokud by jste si pročetli vzkazy na jeho profilu, pokud by jste se podívali na názvy fotografií či videí, snadno zjistíte, že se jedná o jeho skutečné jméno!!!!!!!!!!!!!! Náš pes se nejmenoval před smazáním druhé části jména „Cherokee-dejte mi kostičky prosím“, takže znovu a znovu žádáme o odemčení editace jeho jména a o VRÁCENÍ JEHO CELÉHO JMÉNA zpátky na profil.Jak si vůbec můžete dovolit nám přejmenovávat NAŠE nikoli vaše mazlíky????To příště uzamknete všechny profily, jejichž hmotnost nebo postavení oušek budou jiné než je standard???????Nebo je snad nehoráznou drzostí si dovolit u psa,který je bez průkazu původu, jméno jiné než to,které je v „psím kalendáři“?????????­?? DOUFÁME, ŽE KE SMAZÁNÍ JMÉNA NAŠEHO CHEROKEEHO UKRUTNÉHO VLÁDCE TMY DOŠLO OMYLEM A ŽE TENTO SVŮJ OMYL CO NEJDŘÍVE NAPRAVÍTE!! Super – tak poprosím ještě o odemčení profilu „Xira De Grass – Dara“ – kvůli němu ta diskuse vůbec začala. Dík mimišák
Kate (23.07.2009 08:33:52) napsal: Cus, i přesto, že majitel Cherokeeho na něj určitě nevolá jeho „celým jménem“ – „Cherokee Ukrutný vládče tmy pojď sem“ si nedovedu moc představit :D , tak jste nás ukecali… jeho „celé jméno“ jsme vrátili. Super – tak poprosím ještě o odemčení profilu „Xira De Grass – Dara“ – to je profil, kvůli kterému tahle diskuse začala. Dík mimišák Askáskovi (23.07.2009 08:01:23) napsal: Prosím Vás adminy, nedělejte takovéhle nesmyslmé zásahy! Jestliže pes nebo kočka mají celé své jméno jako Cherokee Ukrutný vládce Tmy nebo u mn Naomi Tuly – Tuly, tak si uvědomte, že ta zvířátka na to prostě slyší! Není rozmar nás páníčků, ale je to jejich celé jméno ! Jestliže opravdu budete zasahovat takto nesmyslně, ztratíte geometrickou řadou stávající i budoucí, protože jak myslíte že jsme se sem dostali nebo se dostanou jiní? Na doporučení nás i stávajících!!! Je málo radostí na světě, ty radosti nám neberou naši čtyřnozí přátelé, ale lidské jednání, které leckdy nejde ani logicky pochopit! Takže vraťte jméno Cherokee Ukrutnému vladáci Tmy – pro nás (ne)přátele UvT a neberte nám to málo dobrého, co tento materialistický svět lidem dává! Moc Vás adminy za to PROSÍÍÍÍM !!!!!!!!!!!!!!! Sněhurka a Puppi (23.07.2009 06:42:55) napsal: Náš pes se nejmenuje Cherokee, ale Cherokee Ukrutný vládce Tmy, kdyby jste se podívali na všechny „jeho“ příspěvky v diskuzích u přátel i „nepřátel“, pokud by jste se podívali na jeho webové stránky, pokud by jste si pročetli vzkazy na jeho profilu, pokud by jste se podívali na názvy fotografií či videí, snadno zjistíte, že se jedná o jeho skutečné jméno!!!!!!!!!!!!!! Náš pes se nejmenoval před smazáním druhé části jména „Cherokee-dejte mi kostičky prosím“, takže znovu a znovu žádáme o odemčení editace jeho jména a o VRÁCENÍ JEHO CELÉHO JMÉNA zpátky na profil.Jak si vůbec můžete dovolit nám přejmenovávat NAŠE nikoli vaše mazlíky????To příště uzamknete všechny profily, jejichž hmotnost nebo postavení oušek budou jiné než je standard???????Nebo je snad nehoráznou drzostí si dovolit u psa,který je bez průkazu původu, jméno jiné než to,které je v „psím kalendáři“?????????­?? DOUFÁME, ŽE KE SMAZÁNÍ JMÉNA NAŠEHO CHEROKEEHO UKRUTNÉHO VLÁDCE TMY DOŠLO OMYLEM A ŽE TENTO SVŮJ OMYL CO NEJDŘÍVE NAPRAVÍTE!!
Cus, i přesto, že majitel Cherokeeho na něj určitě nevolá jeho „celým jménem“ – „Cherokee Ukrutný vládče tmy pojď sem“ si nedovedu moc představit :D , tak jste nás ukecali… jeho „celé jméno“ jsme vrátili. Askáskovi (23.07.2009 08:01:23) napsal: Prosím Vás adminy, nedělejte takovéhle nesmyslmé zásahy! Jestliže pes nebo kočka mají celé své jméno jako Cherokee Ukrutný vládce Tmy nebo u mn Naomi Tuly – Tuly, tak si uvědomte, že ta zvířátka na to prostě slyší! Není rozmar nás páníčků, ale je to jejich celé jméno ! Jestliže opravdu budete zasahovat takto nesmyslně, ztratíte geometrickou řadou stávající i budoucí, protože jak myslíte že jsme se sem dostali nebo se dostanou jiní? Na doporučení nás i stávajících!!! Je málo radostí na světě, ty radosti nám neberou naši čtyřnozí přátelé, ale lidské jednání, které leckdy nejde ani logicky pochopit! Takže vraťte jméno Cherokee Ukrutnému vladáci Tmy – pro nás (ne)přátele UvT a neberte nám to málo dobrého, co tento materialistický svět lidem dává! Moc Vás adminy za to PROSÍÍÍÍM !!!!!!!!!!!!!!! Sněhurka a Puppi (23.07.2009 06:42:55) napsal: Náš pes se nejmenuje Cherokee, ale Cherokee Ukrutný vládce Tmy, kdyby jste se podívali na všechny „jeho“ příspěvky v diskuzích u přátel i „nepřátel“, pokud by jste se podívali na jeho webové stránky, pokud by jste si pročetli vzkazy na jeho profilu, pokud by jste se podívali na názvy fotografií či videí, snadno zjistíte, že se jedná o jeho skutečné jméno!!!!!!!!!!!!!! Náš pes se nejmenoval před smazáním druhé části jména „Cherokee-dejte mi kostičky prosím“, takže znovu a znovu žádáme o odemčení editace jeho jména a o VRÁCENÍ JEHO CELÉHO JMÉNA zpátky na profil.Jak si vůbec můžete dovolit nám přejmenovávat NAŠE nikoli vaše mazlíky????To příště uzamknete všechny profily, jejichž hmotnost nebo postavení oušek budou jiné než je standard???????Nebo je snad nehoráznou drzostí si dovolit u psa,který je bez průkazu původu, jméno jiné než to,které je v „psím kalendáři“?????????­?? DOUFÁME, ŽE KE SMAZÁNÍ JMÉNA NAŠEHO CHEROKEEHO UKRUTNÉHO VLÁDCE TMY DOŠLO OMYLEM A ŽE TENTO SVŮJ OMYL CO NEJDŘÍVE NAPRAVÍTE!!
Prosím Vás adminy, nedělejte takovéhle nesmyslmé zásahy! Jestliže pes nebo kočka mají celé své jméno jako Cherokee Ukrutný vládce Tmy nebo u mn Naomi Tuly – Tuly, tak si uvědomte, že ta zvířátka na to prostě slyší! Není rozmar nás páníčků, ale je to jejich celé jméno ! Jestliže opravdu budete zasahovat takto nesmyslně, ztratíte geometrickou řadou stávající i budoucí, protože jak myslíte že jsme se sem dostali nebo se dostanou jiní? Na doporučení nás i stávajících!!! Je málo radostí na světě, ty radosti nám neberou naši čtyřnozí přátelé, ale lidské jednání, které leckdy nejde ani logicky pochopit! Takže vraťte jméno Cherokee Ukrutnému vladáci Tmy – pro nás (ne)přátele UvT a neberte nám to málo dobrého, co tento materialistický svět lidem dává! Moc Vás adminy za to PROSÍÍÍÍM !!!!!!!!!!!!!!! Sněhurka a Puppi (23.07.2009 06:42:55) napsal: Náš pes se nejmenuje Cherokee, ale Cherokee Ukrutný vládce Tmy, kdyby jste se podívali na všechny „jeho“ příspěvky v diskuzích u přátel i „nepřátel“, pokud by jste se podívali na jeho webové stránky, pokud by jste si pročetli vzkazy na jeho profilu, pokud by jste se podívali na názvy fotografií či videí, snadno zjistíte, že se jedná o jeho skutečné jméno!!!!!!!!!!!!!! Náš pes se nejmenoval před smazáním druhé části jména „Cherokee-dejte mi kostičky prosím“, takže znovu a znovu žádáme o odemčení editace jeho jména a o VRÁCENÍ JEHO CELÉHO JMÉNA zpátky na profil.Jak si vůbec můžete dovolit nám přejmenovávat NAŠE nikoli vaše mazlíky????To příště uzamknete všechny profily, jejichž hmotnost nebo postavení oušek budou jiné než je standard???????Nebo je snad nehoráznou drzostí si dovolit u psa,který je bez průkazu původu, jméno jiné než to,které je v „psím kalendáři“?????????­?? DOUFÁME, ŽE KE SMAZÁNÍ JMÉNA NAŠEHO CHEROKEEHO UKRUTNÉHO VLÁDCE TMY DOŠLO OMYLEM A ŽE TENTO SVŮJ OMYL CO NEJDŘÍVE NAPRAVÍTE!!
Kate (23.07.2009 09:03:14) napsal: Ahoj, no, ani z diskuze jsem nedohledala, co že bylo tedy původní jméno „Xira De Grass – Dara“… myslím, že na tomto jméni se nic neupravovalo. Takže teď tě trochu nechápu.mimišák (23.07.2009 08:58:38) napsal: Kate (23.07.2009 08:33:52) napsal: Cus, i přesto, že majitel Cherokeeho na něj určitě nevolá jeho „celým jménem“ – „Cherokee Ukrutný vládče tmy pojď sem“ si nedovedu moc představit :D , tak jste nás ukecali… jeho „celé jméno“ jsme vrátili.Askáskovi (23.07.2009 08:01:23) napsal: Prosím Vás adminy, nedělejte takovéhle nesmyslmé zásahy! Jestliže pes nebo kočka mají celé své jméno jako Cherokee Ukrutný vládce Tmy nebo u mn Naomi Tuly – Tuly, tak si uvědomte, že ta zvířátka na to prostě slyší! Není rozmar nás páníčků, ale je to jejich celé jméno ! Jestliže opravdu budete zasahovat takto nesmyslně, ztratíte geometrickou řadou stávající i budoucí, protože jak myslíte že jsme se sem dostali nebo se dostanou jiní? Na doporučení nás i stávajících!!! Je málo radostí na světě, ty radosti nám neberou naši čtyřnozí přátelé, ale lidské jednání, které leckdy nejde ani logicky pochopit! Takže vraťte jméno Cherokee Ukrutnému vladáci Tmy – pro nás (ne)přátele UvT a neberte nám to málo dobrého, co tento materialistický svět lidem dává! Moc Vás adminy za to PROSÍÍÍÍM !!!!!!!!!!!!!!! Sněhurka a Puppi (23.07.2009 06:42:55) napsal: Náš pes se nejmenuje Cherokee, ale Cherokee Ukrutný vládce Tmy, kdyby jste se podívali na všechny „jeho“ příspěvky v diskuzích u přátel i „nepřátel“, pokud by jste se podívali na jeho webové stránky, pokud by jste si pročetli vzkazy na jeho profilu, pokud by jste se podívali na názvy fotografií či videí, snadno zjistíte, že se jedná o jeho skutečné jméno!!!!!!!!!!!!!! Náš pes se nejmenoval před smazáním druhé části jména „Cherokee-dejte mi kostičky prosím“, takže znovu a znovu žádáme o odemčení editace jeho jména a o VRÁCENÍ JEHO CELÉHO JMÉNA zpátky na profil.Jak si vůbec můžete dovolit nám přejmenovávat NAŠE nikoli vaše mazlíky????To příště uzamknete všechny profily, jejichž hmotnost nebo postavení oušek budou jiné než je standard???????Nebo je snad nehoráznou drzostí si dovolit u psa,který je bez průkazu původu, jméno jiné než to,které je v „psím kalendáři“?????????­?? DOUFÁME, ŽE KE SMAZÁNÍ JMÉNA NAŠEHO CHEROKEEHO UKRUTNÉHO VLÁDCE TMY DOŠLO OMYLEM A ŽE TENTO SVŮJ OMYL CO NEJDŘÍVE NAPRAVÍTE!! Super – tak poprosím ještě o odemčení profilu „Xira De Grass – Dara“ – kvůli němu ta diskuse vůbec začala. Dík mimišák No to taky nevím – jen je profil zamčený adminem – tal prosím o odemčení. mimišák
Ano, na Haficích je 7× víc uživatelů, ale to každý ví. Proto je také nutné dodržovat pravidla, co tu máme. Diskuze je tu především pro vás. Aby se mezi sebou mohli bavit uživatelé, ne pro nás. Na komunikaci s námi tu je e-mail info@hafici.cz a formulář na dotazy a „nevhodný obsah“ na detailu profilu. Ostatní způsoby, které používáte ke komunikaci s námi nejsou primárně určeny. A ano, ve 2 lidech nelze sledovat všechny příspěvky v diskuzi, interní poštu, maily, formuláře a reporty co posíláte. Rozhodně to nelze sledovat a kontrolovat každý den a ano, když používáte způsoby, které nemáte, nestíháme odpovídat (obzvláště, když se dotazy nejen dublují). Takže jako už tradičně, prosím – stížnosti, návrhy, problémy piště na info@hafici.cz MATÝSEK A PETRA (23.07.2009 14:29:01) napsal: Kate (23.07.2009 14:03:21) napsal: Ahoj, jsem ráda, že píšeš, že na Micinách zvládají vše – protože o Miciny se taky stará Jerry a já.MATÝSEK A PETRA (23.07.2009 12:58:06) napsal: ALE JÁ VÍM,MÁŠ PRAVDU. JEN NEJSI JEDINÁ,KDO MĚL NEBO MÁ PROBLÉM. TĚCH UŽIVATELŮ JE SPOUSTA. NAPOSLEDY,CO SI VZPOMÍNÁM NEFUNGOVALA FOTOGALERIE,NEBO NAPŘ.UŽ.DANIEL – NEZOBRAZOVALA SE ČÁST PROFILU PEJSKA. VZTEKAL SE DOST DLOUHO,PSAL ADMINŮM......PROSTĚ VŠE TRVÁ DLOUHO. A DOKUD SE KATE A OSTATNÍ ADMINI BUDOU TVÁŘIT A CHOVAT,ŽE JE VŠE O.K.,TAK SE NIC NEZMĚNÍ. MĚLI BY UZNAT,ŽE NA TO NESTAČÍ. VŽDYŤ NA MICINÁCH A KONÍCÍCH ZVLÁDAJÍ VŠE. PROSTĚ SI MYSLÍM,ŽE JE NA ČASE UZNAT,ŽE NA PRÁCI NESTAČÍ – MOC UŽIVATELŮ,JEŠTĚ VÍCE PROFILŮ – A MITON JISTĚ NEBUDE PROTI,ABY SE TÉTO PRÁCI VĚNOVALO VÍCE LIDÍ! PROTOŽE,JAK JE VIDĚT A NĚKTO TO UŽ NAPSAL,KATE SE NĚKDY CHOVÁ JAKO SLON V PORCELÁNU,JEN HONEM HONEM NĚCO UDĚLÁM,AŤ MI DAJÍ ZASE POKOJ. JENŽE TO STRHNE JEN LAVINU DALŠÍCH A DALŠÍCH PROBLÉMŮ. MILÁ KATE,TO VÍM!! JENŽE JE TAM PODSTATNĚ MÉNĚ UŽIVATELŮ NEŽ NA HAFÍCÍCH. TAK UŽ KONEČNĚ PŘIZNEJTE,ŽE TO ZDE NEZVLÁDÁTE,PROTOŽE JE VÁS MÁLO!! A K OSTATNÍMU SE NEVYJÁDŘÍŠ ?? :-D :-D
Především DĚKUJI adminům za vrácení celého jména našeho (ne)přítele Cherokee Ukrutného vladce Tmy, opravdu moc a moc děkuji! Mám velikanánskou prosbu: zaveďte portál „ostatní zvířecí nebo domácí miláčkové“ nevím v tuto chvíli, jak to správně napsat. Jde mi o to, že zmizel překrásný jeden z našich (ne)přátel od mimišáka: Lumpi. Nejde samozřejmě jen o andulky, je tu víc nekoníků, nekočiček či nehafíků, ale ta ostatní (živá)zvířátka jsou také tím vším svým páníčkům, ať už z důvodu, že jiné nemohou mít a nebo naopak je to jediné zvířátko, které v očích svých majitelů jsem středem vesmíru…Píšete, že nás je tu už hodně. To na jedné straně svědčí o tom, že tyto protály jsou velmi dobré i přes některé úpravy, které mnohé z nás i někdy překvapí, ale je tu pravděpodobně také hodně těch, kteří sem dají svého drahouška a tím to končí. Dost možná, že by stačilo přidat galerii (portál) jen pro tyto „odložené“ – snad proto, aby se páníčkové pochlubili a nebo dost možná už i zapomněli, že to své štístko tu mají. Pak by se i docela hodil portál pro virtuální zvířátka, ať už jsou to plyšáci nebo toužebně si přející jedinci, kteří prostě živého tvora nemohou mít a tak si zde vytvoří pro ně svůj virtuální svět… Je mi jasné (i když si to z pochopitelných důvodů neumím představit), že adminy se vším tím, co se tu odehrává dnes a denně, mají spousty práce a někdy se to prostě nedá ani při dobré vůli stihnout. Možná, že kdyby se to rozdělilo (viz co jsem již napsala) a přibral by se další člověk nebylo by to až tak od věci, a vše by najednou dostalo punc oázy klidu, radosti nás všech na obou stranách těchto portálů.
Jednoducho aby sa ukazali ,ze aha sme tu a pracujeme:-D No ale na nespravnych miestach presne ako je to zmazanie darcekami a menami ,lebo chudatkam sme sa naburali do ich super obnoveneho systemu.Tak aby sa zviditelnili,ze exzistuju a robia a tak opravuju drzo mena ludom.Ale niekolko mesacne pripomienky a problemy ,tak si vsetci vsimnite nestihame citat dizkuzie to je ich odpoved.
Především DĚKUJI adminům za vrácení celého jména našeho (ne)přítele Cherokee Ukrutného vládce Tmy, opravdu moc a moc děkuji! Mám velikanánskou prosbu: zaveďte portál „ostatní zvířecí nebo domácí miláčkové“ nevím v tuto chvíli, jak to správně napsat. Jde mi o to, že zmizel překrásný jeden z našich (ne)přátel od mimišáka: Lumpi. Nejde samozřejmě jen o andulky, je tu víc nekoníků, nekočiček či nehafíků, ale ta ostatní (živá)zvířátka jsou také tím vším svým páníčkům, ať už z důvodu, že jiné nemohou mít a nebo naopak je to jediné zvířátko, které v očích svých majitelů jsou středem vesmíru…Píšete, že nás je tu už hodně. To na jedné straně svědčí o tom, že tyto protály jsou velmi dobré i přes některé úpravy, které mnohé z nás i někdy překvapí, ale je tu pravděpodobně také hodně těch, kteří sem dají svého drahouška a tím to končí. Dost možná, že by stačilo přidat galerii (portál) jen pro tyto „odložené“ – snad proto, aby se páníčkové pochlubili a nebo dost možná už i zapomněli, že to své štístko tu mají. Pak by se i docela hodil portál pro virtuální zvířátka, ať už jsou to plyšáci nebo toužebně si přející jedinci, kteří prostě živého tvora nemohou mít a tak si zde vytvoří pro ně svůj virtuální svět… Je mi jasné (i když si to z pochopitelných důvodů neumím představit), že adminy se vším tím, co se tu odehrává dnes a denně, mají spousty práce a někdy se to prostě nedá ani při dobré vůli stihnout. Možná, že kdyby se to rozdělilo (viz co jsem již napsala) a přibral by se další člověk nebylo by to až tak od věci, a vše by najednou dostalo punc oázy klidu, radosti nás všech na obou stranách těchto portálů.
Mojzinka (28.07.2009 22:24:06) napsal: https://www.hellosandy.cz/…atele/27962/ Podle pravidel je možné si udělat maximálně 3 virtuální profily. Jak je možné, že zde je jich 8?
https://www.hellosandy.cz/…atele/27962/
PROČ ?? ?? ?? ?? ?? ?? POKUD TO NENÍ SPROSTÉ SLOVO A PEJSEK SE JMENUJE PODLE ŮSUDKU SVÉHO PÁNEČKA,TAK PROČ JE ZDE OMEZOVÁN!! !! !! !! !! RADĚJI SE ZAMĚŘTE NA FALEŠNÉ,ŠPATNÉ A PRÁZDNÉ PROFILY ADMINI A BUDE KLÍDEK,NEMYSLÍTE?? ?? ?? NEDEJ BOŽE ABY SME SE ZASE VRHLI DO ČIŠTĚNÍ TOHOTO PORTÁLU8-| 8-| 8-| 8-| 8-| ASI BYCHOM VALILI OČI!! !! !! VÍM Z JISTÝCH ZDROJŮ,ŽE JSTE TO POVAŽOVALI ZA ZBYTEČNOU PRÁCI A OHRNOVALI JSTE NAD TÍM NOS…ALE TO SEM NEPATŘÍ.JE TO ZDE O ZVÍŘATECH A KAMARÁDSTVÍ A NÉ O TAKOVÝCH ŽABOMYŠÍCH VÁLKÁCH PROTI SLUŠNÝM A UPŘÍMNÝM UŽIVATELŮM!! !! !! !! !! !! !! A NA DRUHOU STRANU.PESKOVAT TO VÁM JDE A POCHVÁLILY VY JSTE TU NĚKDY NĚKOHO?? ?? ?? ?? ??
Mojzinka (28.07.2009 22:44:39) napsal: MaB (28.07.2009 22:39:20) napsal: Mojzinka (28.07.2009 22:32:55) napsal: https://www.hellosandy.cz/…atele/28912/ A takových je tu plno. A přitom se najdou tací uživatelé, kteří je hodnotí 5ti kostičkami a ještě tam napíší jak se jim líbí. Zrovna dnes byly třeba přidány 3 profily jednoho uživatele – https://www.hellosandy.cz/…etail/39576/. MÁŠ PRAVDU.JÁ TO TAKY NECHÁPU TO JEJICH HODNOCENÍ PROFILŮM KDE NIC NENÍ!! !! !! !! A O TOM TO JE.MY SE SNAŽÍME SE JICH ZBAVOVAT A NA DRUHOU STRANU DRUZÍ JE HODNOTÍ,JAK JSOU PRIMA.A TAK JE TO VE VŠEM NEMYSLÍŠ.JAK TO OZNAČILY ADMINI"JE TO HON NA ČARODĚJNICE A JEŠTĚ TÍM,ŽE JSME POMÁHALI,TAK JSME ZNEVAŽOVALI JEJICH PRÁCI"DOBRÝ,NE?? ?? STAČÍ SE TU POROZHLÉDNOUT A ............KULÍŠ VOČI.ALE JE TO ZBYTEČNÁ PRÁCE A OBTĚŽUJEME,TAK SE NA TO ...........VÍŠ,CO:-D :-D :-D :-D
HLEDÁ SE SÁRA!PROSÍM POMOC,HLEDÁ SE SÁRA!Foto v jejím profilu!HLEDÁ SE,PROSÍM POMOC,HLEDÁ SE SÁRINKA!:-(
No mě taky na haficích a micinách smazali profily neměl sem tam fotky to je pravda ale moje sestřenice je tam nemá do teď a já sem se hodlal ty fotky tam dodat v pondělí a byl pátek.Tak to mě naštvalo protože mi tam někdo dal dárek a on mi tim smazáním od něho zmizel tak to mě naštvalo a deptá mě to do teď.
Mojzinka (03.08.2009 18:53:37) napsal: https://www.hellosandy.cz/…atele/15508/ KŮŇ NA HAFÍKÁCH,PLEMENO AHGÁNSKÝ CHRT!! !! !! !! !! !! !! DOBRÝ PROFIL.VHODNÝ UŽIVATEL.:-~ Ahoj. U profilu koňačka vidím dva koně a sice Kalvára – Quarter ponyho a Sáru – Achaltekinského koně. Já tam žádného Afgánského chta nevidím…:-( :-( :-(
Mojzinka (03.08.2009 18:53:37) napsal: https://www.hellosandy.cz/…atele/15508/ KŮŇ NA HAFÍKÁCH,PLEMENO AHGÁNSKÝ CHRT!! !! !! !! !! !! !! DOBRÝ PROFIL.VHODNÝ UŽIVATEL.:-~ MUSÍTE DO VYHLEDAVAČE NAPSAT SÁRA A JE HNED JAKO PRVNÍ Z MNOHA.JINAK SE TO UKAZUJE NA KONÍCÍCH A JE TAM AFGÁNSKÝ KŮŇ.ZVLÁŠTNÍ.
Mojzinka (03.08.2009 18:53:37) napsal: https://www.hellosandy.cz/…atele/15508/ KŮŇ NA HAFÍKÁCH,PLEMENO AHGÁNSKÝ CHRT!! !! !! !! !! !! !! DOBRÝ PROFIL.VHODNÝ UŽIVATEL.:-~ NAJEDNOU JE TAM AFGÁNSKÝ KÚŇ A NEVHODNÝ OBSAH MI ZMIZEL!! !! !! !! !! !!
https://www.hellosandy.cz/…atele/15508/ KŮŇ NA HAFÍKÁCH,PLEMENO AHGÁNSKÝ CHRT!! !! !! !! !! !! !! DOBRÝ PROFIL.VHODNÝ UŽIVATEL.:-~
Ilča (03.08.2009 19:21:32) napsal: Kačus (03.08.2009 19:15:20) napsal: Ilča (03.08.2009 19:08:37) napsal: Mojzinka (03.08.2009 18:53:37) napsal: https://www.hellosandy.cz/…atele/15508/ KŮŇ NA HAFÍKÁCH,PLEMENO AHGÁNSKÝ CHRT!! !! !! !! !! !! !! DOBRÝ PROFIL.VHODNÝ UŽIVATEL.:-~Ahoj. U profilu koňačka vidím dva koně a sice Kalvára – Quarter ponyho a Sáru – Achaltekinského koně. Já tam žádného Afgánského chta nevidím…:-( :-( :-(hafoj, promiňte že vás růším,ale mohle bych se zeptat kdy už zmizí to úžasné „ZAMČENO ADMINEM“? Díky;-) Ahoj. To ti nejspíš odpoví admini na info@hafici.cz. Už se toho ale na toto téma napsalo moc:-( Nikdy už na to v minulosti admini odpovedali že nie je dôvod to odomknút aj my máme uzamknutého Gaštanka všetko funguje tak ako má tak čo už vydržíme Jarmila
A JDEME DO BOJE!!! VRAT-TE NASEMU KAMARADOVI JMENO!! ANAVI+BARA+DORA
máme u jména taky nápis uzamčeno adminem,celkem mne to šokovalo,neděláme nic špatného,soutěží se už nezúčastnujeme,nej­sem dobrý fotograf.Nyní nemáme ani nové foto,ˇAjinka je starší dáma,teplo ji nedělá moc dobře,tak proč ji budu trápit s fotem.Rádi jsme sem chodili,abychom se dozvěděli co je u kamarádů nového,kde je nový přírustek,kde koho co bolí a oplakali když nás někdo opustil.Mysleli jsme že to jsou stránky pro milovníky pejsků a ne pro prezentaci a honbou za kostičkami.:-(
Mojzinka (28.07.2009 22:56:56) napsal: https://www.hellosandy.cz/…atele/21509/ A ŽE JE TLAČÍTKO NEVHODNÝ OBSAH?? ?? ?? ?? TO VÍME!! !! !! Ten to má posháněný z celýho Třebíče.
https://www.hellosandy.cz/…atele/21509/ A ŽE JE TLAČÍTKO NEVHODNÝ OBSAH?? ?? ?? ?? TO VÍME!! !! !!
Kačus (03.08.2009 19:15:20) napsal: Ilča (03.08.2009 19:08:37) napsal: Mojzinka (03.08.2009 18:53:37) napsal: https://www.hellosandy.cz/…atele/15508/ KŮŇ NA HAFÍKÁCH,PLEMENO AHGÁNSKÝ CHRT!! !! !! !! !! !! !! DOBRÝ PROFIL.VHODNÝ UŽIVATEL.:-~Ahoj. U profilu koňačka vidím dva koně a sice Kalvára – Quarter ponyho a Sáru – Achaltekinského koně. Já tam žádného Afgánského chta nevidím…:-( :-( :-(hafoj, promiňte že vás růším,ale mohle bych se zeptat kdy už zmizí to úžasné „ZAMČENO ADMINEM“? Díky;-) Ahoj. To ti nejspíš odpoví admini na info@hafici.cz. Už se toho ale na toto téma napsalo moc:-(
Ilča (03.08.2009 19:08:37) napsal: Mojzinka (03.08.2009 18:53:37) napsal: https://www.hellosandy.cz/…atele/15508/ KŮŇ NA HAFÍKÁCH,PLEMENO AHGÁNSKÝ CHRT!! !! !! !! !! !! !! DOBRÝ PROFIL.VHODNÝ UŽIVATEL.:-~Ahoj. U profilu koňačka vidím dva koně a sice Kalvára – Quarter ponyho a Sáru – Achaltekinského koně. Já tam žádného Afgánského chta nevidím…:-( :-( :-( hafoj, promiňte že vás růším,ale mohle bych se zeptat kdy už zmizí to úžasné „ZAMČENO ADMINEM“? Díky;-)
Uživatel986 a hafík (31.07.2009 09:16:50) napsal: máme u jména taky nápis uzamčeno adminem,celkem mne to šokovalo,neděláme nic špatného,soutěží se už nezúčastnujeme,nej­sem dobrý fotograf.Nyní nemáme ani nové foto,ˇAjinka je starší dáma,teplo ji nedělá moc dobře,tak proč ji budu trápit s fotem.Rádi jsme sem chodili,abychom se dozvěděli co je u kamarádů nového,kde je nový přírustek,kde koho co bolí a oplakali když nás někdo opustil.Mysleli jsme že to jsou stránky pro milovníky pejsků a ne pro prezentaci a honbou za kostičkami.:-( Zle urobíte aj My máme Gaštanka uzamknutého kašlem na to a to sme mali písané len na fotkách a to nie je zakázané všimnite si kolko je tam iných čo majú písané berte to z humorom ako Ja ved nejde o život zato nezutekám Jarmila
Aja (01.08.2009 16:41:20) napsal: Milí kamarádi!:D Minulý týden jsme ZDE řešili problémy ohledně zamčených profilů,kde byly špatně vyplněny profily a jména psů či koček.;-) Jaké ,,překvapení„,když čtu vzkazy přímo u jmen,že někdo jede na dovolenou,kostičky vrátí,dokonce dotazy,zda má či nemá kostičkovat,pod­pořte nás v soutěži,apod.!!!8-| !! Atˇ to dá do deníčku,ale ne tam,kde to být nemá!!!8-} Víte,že nesoutěžíme o TOP 100,není čas,ale tohle nás zlobí.Někteří kamarádi utekli pryč,ke konkurenci.Dobře víte,že jsme zachovali ,,moratorium“,každý má možnost svobodné vůle!Ale toto je proti pravidlům www.Hafíci.cz!!!8-| !! Takže se to týká všech,co jsme uživateli tohoto portálu…Hezký den!Aja. Je to pravda Gaštanko je uzamknutý a pritom sme nemali nič len na fotke napísané nie je rovnaký meter dokonca aj na sútaž u jedného profilu žobrú o hlas či niekto odišiel či nie je to jeho vec ale z boja sa neuteká z potápajúcej lode utekajú prvé krysy a problémy sú na to aby sa riešili Ja utekat nebudem ale za svoje názory sistojím Jarmila
Milí kamarádi!:D Minulý týden jsme ZDE řešili problémy ohledně zamčených profilů,kde byly špatně vyplněny profily a jména psů či koček.;-) Jaké ,,překvapení„,když čtu vzkazy přímo u jmen,že někdo jede na dovolenou,kostičky vrátí,dokonce dotazy,zda má či nemá kostičkovat,pod­pořte nás v soutěži,apod.!!!8-| !! Atˇ to dá do deníčku,ale ne tam,kde to být nemá!!!8-} Víte,že nesoutěžíme o TOP 100,není čas,ale tohle nás zlobí.Někteří kamarádi utekli pryč,ke konkurenci.Dobře víte,že jsme zachovali ,,moratorium“,každý má možnost svobodné vůle!Ale toto je proti pravidlům www.Hafíci.cz!!!8-| !! Takže se to týká všech,co jsme uživateli tohoto portálu…Hezký den!Aja.
MaB (28.07.2009 22:39:20) napsal: Mojzinka (28.07.2009 22:32:55) napsal: https://www.hellosandy.cz/…atele/28912/ A takových je tu plno. A přitom se najdou tací uživatelé, kteří je hodnotí 5ti kostičkami a ještě tam napíší jak se jim líbí. MÁŠ PRAVDU.JÁ TO TAKY NECHÁPU TO JEJICH HODNOCENÍ PROFILŮM KDE NIC NENÍ!! !! !! !! A O TOM TO JE.MY SE SNAŽÍME SE JICH ZBAVOVAT A NA DRUHOU STRANU DRUZÍ JE HODNOTÍ,JAK JSOU PRIMA.A TAK JE TO VE VŠEM NEMYSLÍŠ.JAK TO OZNAČILY ADMINI"JE TO HON NA ČARODĚJNICE A JEŠTĚ TÍM,ŽE JSME POMÁHALI,TAK JSME ZNEVAŽOVALI JEJICH PRÁCI"DOBRÝ,NE?? ?? STAČÍ SE TU POROZHLÉDNOUT A ............KULÍŠ VOČI.ALE JE TO ZBYTEČNÁ PRÁCE A OBTĚŽUJEME,TAK SE NA TO ...........VÍŠ,CO:-D :-D :-D :-D
Mojzinka (28.07.2009 22:32:55) napsal: https://www.hellosandy.cz/…atele/28912/ A takových je tu plno. A přitom se najdou tací uživatelé, kteří je hodnotí 5ti kostičkami a ještě tam napíší jak se jim líbí.
Kate (23.07.2009 14:03:21) napsal: Ahoj, jsem ráda, že píšeš, že na Micinách zvládají vše – protože o Miciny se taky stará Jerry a já.MATÝSEK A PETRA (23.07.2009 12:58:06) napsal: ALE JÁ VÍM,MÁŠ PRAVDU. JEN NEJSI JEDINÁ,KDO MĚL NEBO MÁ PROBLÉM. TĚCH UŽIVATELŮ JE SPOUSTA. NAPOSLEDY,CO SI VZPOMÍNÁM NEFUNGOVALA FOTOGALERIE,NEBO NAPŘ.UŽ.DANIEL – NEZOBRAZOVALA SE ČÁST PROFILU PEJSKA. VZTEKAL SE DOST DLOUHO,PSAL ADMINŮM......PROSTĚ VŠE TRVÁ DLOUHO. A DOKUD SE KATE A OSTATNÍ ADMINI BUDOU TVÁŘIT A CHOVAT,ŽE JE VŠE O.K.,TAK SE NIC NEZMĚNÍ. MĚLI BY UZNAT,ŽE NA TO NESTAČÍ. VŽDYŤ NA MICINÁCH A KONÍCÍCH ZVLÁDAJÍ VŠE. PROSTĚ SI MYSLÍM,ŽE JE NA ČASE UZNAT,ŽE NA PRÁCI NESTAČÍ – MOC UŽIVATELŮ,JEŠTĚ VÍCE PROFILŮ – A MITON JISTĚ NEBUDE PROTI,ABY SE TÉTO PRÁCI VĚNOVALO VÍCE LIDÍ! PROTOŽE,JAK JE VIDĚT A NĚKTO TO UŽ NAPSAL,KATE SE NĚKDY CHOVÁ JAKO SLON V PORCELÁNU,JEN HONEM HONEM NĚCO UDĚLÁM,AŤ MI DAJÍ ZASE POKOJ. JENŽE TO STRHNE JEN LAVINU DALŠÍCH A DALŠÍCH PROBLÉMŮ. MILÁ KATE,TO VÍM!! JENŽE JE TAM PODSTATNĚ MÉNĚ UŽIVATELŮ NEŽ NA HAFÍCÍCH. TAK UŽ KONEČNĚ PŘIZNEJTE,ŽE TO ZDE NEZVLÁDÁTE,PROTOŽE JE VÁS MÁLO!! A K OSTATNÍMU SE NEVYJÁDŘÍŠ ?? :-D :-D
Ahoj, jsem ráda, že píšeš, že na Micinách zvládají vše – protože o Miciny se taky stará Jerry a já. MATÝSEK A PETRA (23.07.2009 12:58:06) napsal: ALE JÁ VÍM,MÁŠ PRAVDU. JEN NEJSI JEDINÁ,KDO MĚL NEBO MÁ PROBLÉM. TĚCH UŽIVATELŮ JE SPOUSTA. NAPOSLEDY,CO SI VZPOMÍNÁM NEFUNGOVALA FOTOGALERIE,NEBO NAPŘ.UŽ.DANIEL – NEZOBRAZOVALA SE ČÁST PROFILU PEJSKA. VZTEKAL SE DOST DLOUHO,PSAL ADMINŮM......PROSTĚ VŠE TRVÁ DLOUHO. A DOKUD SE KATE A OSTATNÍ ADMINI BUDOU TVÁŘIT A CHOVAT,ŽE JE VŠE O.K.,TAK SE NIC NEZMĚNÍ. MĚLI BY UZNAT,ŽE NA TO NESTAČÍ. VŽDYŤ NA MICINÁCH A KONÍCÍCH ZVLÁDAJÍ VŠE. PROSTĚ SI MYSLÍM,ŽE JE NA ČASE UZNAT,ŽE NA PRÁCI NESTAČÍ – MOC UŽIVATELŮ,JEŠTĚ VÍCE PROFILŮ – A MITON JISTĚ NEBUDE PROTI,ABY SE TÉTO PRÁCI VĚNOVALO VÍCE LIDÍ! PROTOŽE,JAK JE VIDĚT A NĚKTO TO UŽ NAPSAL,KATE SE NĚKDY CHOVÁ JAKO SLON V PORCELÁNU,JEN HONEM HONEM NĚCO UDĚLÁM,AŤ MI DAJÍ ZASE POKOJ. JENŽE TO STRHNE JEN LAVINU DALŠÍCH A DALŠÍCH PROBLÉMŮ.
Aja (23.07.2009 13:39:03) napsal: MATÝSEK A PETRA (23.07.2009 12:58:06) napsal: ALE JÁ VÍM,MÁŠ PRAVDU. JEN NEJSI JEDINÁ,KDO MĚL NEBO MÁ PROBLÉM. TĚCH UŽIVATELŮ JE SPOUSTA. NAPOSLEDY,CO SI VZPOMÍNÁM NEFUNGOVALA FOTOGALERIE,NEBO NAPŘ.UŽ.DANIEL – NEZOBRAZOVALA SE ČÁST PROFILU PEJSKA. VZTEKAL SE DOST DLOUHO,PSAL ADMINŮM......PROSTĚ VŠE TRVÁ DLOUHO. A DOKUD SE KATE A OSTATNÍ ADMINI BUDOU TVÁŘIT A CHOVAT,ŽE JE VŠE O.K.,TAK SE NIC NEZMĚNÍ. MĚLI BY UZNAT,ŽE NA TO NESTAČÍ. VŽDYŤ NA MICINÁCH A KONÍCÍCH ZVLÁDAJÍ VŠE. PROSTĚ SI MYSLÍM,ŽE JE NA ČASE UZNAT,ŽE NA PRÁCI NESTAČÍ – MOC UŽIVATELŮ,JEŠTĚ VÍCE PROFILŮ – A MITON JISTĚ NEBUDE PROTI,ABY SE TÉTO PRÁCI VĚNOVALO VÍCE LIDÍ! PROTOŽE,JAK JE VIDĚT A NĚKTO TO UŽ NAPSAL,KATE SE NĚKDY CHOVÁ JAKO SLON V PORCELÁNU,JEN HONEM HONEM NĚCO UDĚLÁM,AŤ MI DAJÍ ZASE POKOJ. JENŽE TO STRHNE JEN LAVINU DALŠÍCH A DALŠÍCH PROBLÉMŮ. Právě proto,že nejsem jediná…;-D Ale chápu,že možná do řady interních věcí a problémů nevidíme.Je doba propouštění a tak nevím,zda MITON cz. bude pro,aby přišel na pomoc event. další admin…;-) Koček je méně a koníků taky,nejvíce je pejsků…;-) Aja. Ono by ani těch pesanů nebylo tolik. Ale je tu přifařeno moc dalších zvířat NE-HAFÍKů.
Tady máš zprávu od programátora, který koukl do historie! Zmenilo se to na soucasny stav 18.6.2009 13:31:43 Predtim tam bylo Xira De Grass – Dara – BEZ KOSTIČEK od 24.5.2009 mimišák (23.07.2009 11:52:15) napsal: Ilča (18.07.2009 23:41:23) napsal: Kate (18.07.2009 23:11:38) napsal: Ahoj, doufám, že tohle vysvětluji naposledy. Jakmile je jakýkoli údaj na vašem profilu špatně (např. když máte místo „Rex“ uvedeno jméno psa „Rex-mám prázdniny, kostičky pošlu až se vrátím z dovolené“, tak se nejedná o pouze jméno psa, ale o vzkaz pro ostatní a to je zakázané) údaj opravíme. Neboli, jakmile zasáhne admin a jakýkoli údaj opraví, je daný údaj „uzamčen adminem“ (ostatní údaje ne). Všechny údaje na profilu musí být smysluplné – takže jméno psa, je pouze jméno psa a nic jiného. Kate – admin Hafici.czAhoj. Díky za vysvětlení… Plně chápu, že se vám adminům nelíbí ty vzkazy, někdy až romány, které jsou za jmény pasanů. Jak jsem již psala v některém z předchozích článků diskuze, není mi ale jasné, proč někomu toto tolerujete a titul uzamčen není a třeba v mém případě, kdy se jedná pouze o jméno ( Xira de Grass – Dara ) jste to uzamkli. Budu se opakovat, když zde napíši, že mám tři feny a každá má svůj profil, ale nikdy jsem žádné vzkazy k jejich jménům nepsala a nepíši. Používám deník a osobní zprávy. Za případné vysvětlení děkuji. Jerry – takže žádné BEZ KOSTIČEK tam nebylo – tak proč to bylo zamčeno? mimišák
ANAVI (22.07.2009 23:04:40) napsal: A JDEME DO BOJE!!! VRAT-TE NASEMU KAMARADOVI JMENO!! ANAVI+BARA+DORA HAFÓÓÓJ KAMARÁDI !!!! PŘIDÁVÁME SE DO BOJE ZA VRÁCENÍ ÚPLNÉHO JMÉNA CHEROKEE UKRUTNÝ VLÁDCE TMY8-) 8-) 8-) 8-) 8-) A TO NEJLÉPE HNED:_( :_( :_( CHARLIE VON MOST A DOUFÁM ,ŽE BUDU TAKY VYMAZANÝ I S DENNÝSKEM>:-( >:-( >:-(
MATÝSEK A PETRA (23.07.2009 12:58:06) napsal: ALE JÁ VÍM,MÁŠ PRAVDU. JEN NEJSI JEDINÁ,KDO MĚL NEBO MÁ PROBLÉM. TĚCH UŽIVATELŮ JE SPOUSTA. NAPOSLEDY,CO SI VZPOMÍNÁM NEFUNGOVALA FOTOGALERIE,NEBO NAPŘ.UŽ.DANIEL – NEZOBRAZOVALA SE ČÁST PROFILU PEJSKA. VZTEKAL SE DOST DLOUHO,PSAL ADMINŮM......PROSTĚ VŠE TRVÁ DLOUHO. A DOKUD SE KATE A OSTATNÍ ADMINI BUDOU TVÁŘIT A CHOVAT,ŽE JE VŠE O.K.,TAK SE NIC NEZMĚNÍ. MĚLI BY UZNAT,ŽE NA TO NESTAČÍ. VŽDYŤ NA MICINÁCH A KONÍCÍCH ZVLÁDAJÍ VŠE. PROSTĚ SI MYSLÍM,ŽE JE NA ČASE UZNAT,ŽE NA PRÁCI NESTAČÍ – MOC UŽIVATELŮ,JEŠTĚ VÍCE PROFILŮ – A MITON JISTĚ NEBUDE PROTI,ABY SE TÉTO PRÁCI VĚNOVALO VÍCE LIDÍ! PROTOŽE,JAK JE VIDĚT A NĚKTO TO UŽ NAPSAL,KATE SE NĚKDY CHOVÁ JAKO SLON V PORCELÁNU,JEN HONEM HONEM NĚCO UDĚLÁM,AŤ MI DAJÍ ZASE POKOJ. JENŽE TO STRHNE JEN LAVINU DALŠÍCH A DALŠÍCH PROBLÉMŮ. Právě proto,že nejsem jediná…;-D Ale chápu,že možná do řady interních věcí a problémů nevidíme.Je doba propouštění a tak nevím,zda MITON cz. bude pro,aby přišel na pomoc event. další admin…;-) Koček je méně a koníků taky,nejvíce je pejsků…;-) Aja.
ALE JÁ VÍM,MÁŠ PRAVDU. JEN NEJSI JEDINÁ,KDO MĚL NEBO MÁ PROBLÉM. TĚCH UŽIVATELŮ JE SPOUSTA. NAPOSLEDY,CO SI VZPOMÍNÁM NEFUNGOVALA FOTOGALERIE,NEBO NAPŘ.UŽ.DANIEL – NEZOBRAZOVALA SE ČÁST PROFILU PEJSKA. VZTEKAL SE DOST DLOUHO,PSAL ADMINŮM......PROSTĚ VŠE TRVÁ DLOUHO. A DOKUD SE KATE A OSTATNÍ ADMINI BUDOU TVÁŘIT A CHOVAT,ŽE JE VŠE O.K.,TAK SE NIC NEZMĚNÍ. MĚLI BY UZNAT,ŽE NA TO NESTAČÍ. VŽDYŤ NA MICINÁCH A KONÍCÍCH ZVLÁDAJÍ VŠE. PROSTĚ SI MYSLÍM,ŽE JE NA ČASE UZNAT,ŽE NA PRÁCI NESTAČÍ – MOC UŽIVATELŮ,JEŠTĚ VÍCE PROFILŮ – A MITON JISTĚ NEBUDE PROTI,ABY SE TÉTO PRÁCI VĚNOVALO VÍCE LIDÍ! PROTOŽE,JAK JE VIDĚT A NĚKTO TO UŽ NAPSAL,KATE SE NĚKDY CHOVÁ JAKO SLON V PORCELÁNU,JEN HONEM HONEM NĚCO UDĚLÁM,AŤ MI DAJÍ ZASE POKOJ. JENŽE TO STRHNE JEN LAVINU DALŠÍCH A DALŠÍCH PROBLÉMŮ.
Ilča (18.07.2009 23:41:23) napsal: Kate (18.07.2009 23:11:38) napsal: Ahoj, doufám, že tohle vysvětluji naposledy. Jakmile je jakýkoli údaj na vašem profilu špatně (např. když máte místo „Rex“ uvedeno jméno psa „Rex-mám prázdniny, kostičky pošlu až se vrátím z dovolené“, tak se nejedná o pouze jméno psa, ale o vzkaz pro ostatní a to je zakázané) údaj opravíme. Neboli, jakmile zasáhne admin a jakýkoli údaj opraví, je daný údaj „uzamčen adminem“ (ostatní údaje ne). Všechny údaje na profilu musí být smysluplné – takže jméno psa, je pouze jméno psa a nic jiného. Kate – admin Hafici.czAhoj. Díky za vysvětlení… Plně chápu, že se vám adminům nelíbí ty vzkazy, někdy až romány, které jsou za jmény pasanů. Jak jsem již psala v některém z předchozích článků diskuze, není mi ale jasné, proč někomu toto tolerujete a titul uzamčen není a třeba v mém případě, kdy se jedná pouze o jméno ( Xira de Grass – Dara ) jste to uzamkli. Budu se opakovat, když zde napíši, že mám tři feny a každá má svůj profil, ale nikdy jsem žádné vzkazy k jejich jménům nepsala a nepíši. Používám deník a osobní zprávy. Za případné vysvětlení děkuji. Jerry – takže žádné BEZ KOSTIČEK tam nebylo – tak proč to bylo zamčeno? mimišák
MATÝSEK A PETRA (23.07.2009 10:58:08) napsal: Aja (23.07.2009 09:33:44) napsal: MATÝSEK A PETRA (23.07.2009 09:20:46) napsal: DĚKUJEME ZA VAŠI SUPER PRÁCI. FAKT AKORÁT DOKÁŽETE OTRÁVIT A NAŠTVAT. KATE,TVŮJ KOMENTÁŘ,ŽE JSME TĚ UKECALI.....TO JE K SMÍCHU. MĚLA SI NA VÝBĚR,BUĎ JMÉNO VRÁTÍŠ NEBO ODEJDE SPOUSTA SLUŠNÝCH UŽIVATELŮ. VIDÍM,ŽE OPĚT TI NIKDO NESTOJÍ ANI ZA OMLUVU. ASI JE TEN PRAVÝ ČAS,TENTO PORTÁL S DIVNÝMI PRAKTIKAMI,OPUS­TIT!! ZLATEJ RIVAL!! !! Tak,promin,ale první,kdo měl problémy,byla Jarmila(Aiduška + Gaštanko) a já -Toník.A to ve stylu,že by každý z vás řval,kdyby se objevoval někde,co nenapsal!!!Bohužel jsme to řešili sami,někdo nám napsal občas SZ a dokonce jsem působily,jako by se nám hlavy ,,přehřály!!!" Malý pejsek z útulku nestál zřejmě za to,aby ho někdo veřejně podpořil.:-( Pár lidí,kterým děkuji,nám napsalo na profil…:-) A někdo nám nenapsal vůbec…;-) Admini vše vyřešili,když jsem jim napsala.Ale vidím,že vše zřejmě mezi lidmi funguje jinak než mezi psy.Nemám nic proti nikomu,ale budu se snažit měřit každému vždy stejně.A ne jen kritizovat.;-) Aja. I MY,JSME HLEDALI FALEŠNÉ PROFILY,TAK NEVÍM,O CO JDE. A KDYŽ SE DNES KOUKNU DO SEZNAMU,KTERÝ JSEM POSÍLALA,NĚKTERÉ VESELE FUNGUJÍ DÁL. A ŽE MÁ KAŽDÝ DEN NĚKDO NĚJAKÉ PROBLÉMY,TO UŽ JE NA POŘÁDKU DNE!! ZASTALI JSME SE ČÍRA,JE TO NÁŠ KAMARÁD!! A ŽE ADMINI OBČAS NEFUNGUJÍ JAK MAJÍ,TAK TO VÍME VŠICHNI!! Víš,že se zastaneš kamaráda,je O.K!!!Je to i náš kamarád…Jenže zřejmě problémy na našem profilu některé lidi dočasně odradily.;-) Vše vyřešeno,již neřeším!! Když bude adminů více na tak obrovský portál,tak to mohou stačit.Pokud vím,tak i menší portály mají nejméně 3 adminy!Souhlasím v podstatě se Supíkem.Vždy si říkám,že zasahovat do těchto diskuzí nemá smysl!Jenže se snažím zastat či upozornit na problém,který má uživatel,kterého neznám vůbec.Je to také kamarád,protože je na těchto WWW:!!!:-) Je to webík psí,kočičí a konský.To není problém-mám či nemám rád,ale chci,aby každému vše fungovalo…;-) To je vše.Aja. P.S.No,díky,že Toník tedy není kamarád!;-) :-D
Přečti si příště celou diskuzi! Jméno „Xira De Grass – Dara“ se neupravovalo! Jediné co bylo umazáno bylo BEZ KOSTIČEK! >:-( mimišák (23.07.2009 10:06:09) napsal: Kate (23.07.2009 09:03:14) napsal: Ahoj, no, ani z diskuze jsem nedohledala, co že bylo tedy původní jméno „Xira De Grass – Dara“… myslím, že na tomto jméni se nic neupravovalo. Takže teď tě trochu nechápu.mimišák (23.07.2009 08:58:38) napsal: Kate (23.07.2009 08:33:52) napsal: Cus, i přesto, že majitel Cherokeeho na něj určitě nevolá jeho „celým jménem“ – „Cherokee Ukrutný vládče tmy pojď sem“ si nedovedu moc představit :D , tak jste nás ukecali… jeho „celé jméno“ jsme vrátili.Askáskovi (23.07.2009 08:01:23) napsal: Prosím Vás adminy, nedělejte takovéhle nesmyslmé zásahy! Jestliže pes nebo kočka mají celé své jméno jako Cherokee Ukrutný vládce Tmy nebo u mn Naomi Tuly – Tuly, tak si uvědomte, že ta zvířátka na to prostě slyší! Není rozmar nás páníčků, ale je to jejich celé jméno ! Jestliže opravdu budete zasahovat takto nesmyslně, ztratíte geometrickou řadou stávající i budoucí, protože jak myslíte že jsme se sem dostali nebo se dostanou jiní? Na doporučení nás i stávajících!!! Je málo radostí na světě, ty radosti nám neberou naši čtyřnozí přátelé, ale lidské jednání, které leckdy nejde ani logicky pochopit! Takže vraťte jméno Cherokee Ukrutnému vladáci Tmy – pro nás (ne)přátele UvT a neberte nám to málo dobrého, co tento materialistický svět lidem dává! Moc Vás adminy za to PROSÍÍÍÍM !!!!!!!!!!!!!!! Sněhurka a Puppi (23.07.2009 06:42:55) napsal: Náš pes se nejmenuje Cherokee, ale Cherokee Ukrutný vládce Tmy, kdyby jste se podívali na všechny „jeho“ příspěvky v diskuzích u přátel i „nepřátel“, pokud by jste se podívali na jeho webové stránky, pokud by jste si pročetli vzkazy na jeho profilu, pokud by jste se podívali na názvy fotografií či videí, snadno zjistíte, že se jedná o jeho skutečné jméno!!!!!!!!!!!!!! Náš pes se nejmenoval před smazáním druhé části jména „Cherokee-dejte mi kostičky prosím“, takže znovu a znovu žádáme o odemčení editace jeho jména a o VRÁCENÍ JEHO CELÉHO JMÉNA zpátky na profil.Jak si vůbec můžete dovolit nám přejmenovávat NAŠE nikoli vaše mazlíky????To příště uzamknete všechny profily, jejichž hmotnost nebo postavení oušek budou jiné než je standard???????Nebo je snad nehoráznou drzostí si dovolit u psa,který je bez průkazu původu, jméno jiné než to,které je v „psím kalendáři“?????????­?? DOUFÁME, ŽE KE SMAZÁNÍ JMÉNA NAŠEHO CHEROKEEHO UKRUTNÉHO VLÁDCE TMY DOŠLO OMYLEM A ŽE TENTO SVŮJ OMYL CO NEJDŘÍVE NAPRAVÍTE!! Super – tak poprosím ještě o odemčení profilu „Xira De Grass – Dara“ – kvůli němu ta diskuse vůbec začala. Dík mimišák No to taky nevím – jen je profil zamčený adminem – tal prosím o odemčení. mimišák
Už několikrát jsem se zařekl, že do podobných diskuzí nebudu zasahovat, protože jde o ztrátu času a zbytečně si člověk kazí nervy.Ale protože už zase padají silná slova a někteří uživatelé vyhrožují odchodem, udělám vyjimku.Tak především srovnávat očištění Hafíků od falešných profilů, různých kradených fotek a podobných nešvarů tak jak to prováděla MaB, Svatík a řada dalších se současnou ,,očistou“ profilů od nežádoucích sdělení ve jménu profilu, je jako sečítat jablka s hruškami.Sou­hlasím s adminy, že tam sdělení jsem na dovolené, nekostičkuji apod. nepatří.Bohužel ale jejich aktivita v tomto směru často připomíná příslovečného slona v porcelánu a určitě by více prospěla jejich aktivita v případech falešných profilů, různého napadání mezi uživateli, přihlašování pod cizím jménem, (ne)fungování Hafíků nebo různých nekalých praktik související s TOP 100.Současná kampaň zaměřená na odhalení nežádoucích sdělení u jména a ukřivděné reakce některých uživatelů mně hodně zavání čecháčkovstvím.Když mě zamkli profil, tak ho musí zamknout i ostatním!No a že v úloze policajta vystupuje uživatelka, která ještě nedávno používala u svého profilu kradené fotky je hodně velký Absurdistán.No a ještě dostane poděkování admina.Kocourkov je proti situaci na tomto portále slovutná organizace.Na druhé straně ale nechápu ukřivděné reakce řady uživatelů, kteří z této a podobných akcí dělají otázku bytí a nebytí na Hafíkách.Většina uživatelů ráda zdůrazňuje , jak je pro ně důležité kamarádství, jejich zvířata, počtení v deníčcích apod.Když se jim ale nedaří prosadit svůj názor, hned vyhrožují odchodem.Tak ruku na srdce, je pro vás opravdu důležitější kamarádství nebo prosazení vlastního názoru?Myslím, že většina lidí zažila v životě horší situace, než takové, které se tady řeší stále dokola.Dokonce někteří odešli z Hafíků s prásknutím dveří, ale najednou se jména jejich profilů na Hafíkách objevují znovu.Jistě netřeba jmenovat.Takže bych skončil jedním příslovím, které se ale asi celé nezobrazí – Když nejde o život, jde o h…o.Hezký den;-)
Aja (23.07.2009 09:33:44) napsal: MATÝSEK A PETRA (23.07.2009 09:20:46) napsal: DĚKUJEME ZA VAŠI SUPER PRÁCI. FAKT AKORÁT DOKÁŽETE OTRÁVIT A NAŠTVAT. KATE,TVŮJ KOMENTÁŘ,ŽE JSME TĚ UKECALI.....TO JE K SMÍCHU. MĚLA SI NA VÝBĚR,BUĎ JMÉNO VRÁTÍŠ NEBO ODEJDE SPOUSTA SLUŠNÝCH UŽIVATELŮ. VIDÍM,ŽE OPĚT TI NIKDO NESTOJÍ ANI ZA OMLUVU. ASI JE TEN PRAVÝ ČAS,TENTO PORTÁL S DIVNÝMI PRAKTIKAMI,OPUS­TIT!! ZLATEJ RIVAL!! !! Tak,promin,ale první,kdo měl problémy,byla Jarmila(Aiduška + Gaštanko) a já -Toník.A to ve stylu,že by každý z vás řval,kdyby se objevoval někde,co nenapsal!!!Bohužel jsme to řešili sami,někdo nám napsal občas SZ a dokonce jsem působily,jako by se nám hlavy ,,přehřály!!!" Malý pejsek z útulku nestál zřejmě za to,aby ho někdo veřejně podpořil.:-( Pár lidí,kterým děkuji,nám napsalo na profil…:-) A někdo nám nenapsal vůbec…;-) Admini vše vyřešili,když jsem jim napsala.Ale vidím,že vše zřejmě mezi lidmi funguje jinak než mezi psy.Nemám nic proti nikomu,ale budu se snažit měřit každému vždy stejně.A ne jen kritizovat.;-) Aja. I MY,JSME HLEDALI FALEŠNÉ PROFILY,TAK NEVÍM,O CO JDE. A KDYŽ SE DNES KOUKNU DO SEZNAMU,KTERÝ JSEM POSÍLALA,NĚKTERÉ VESELE FUNGUJÍ DÁL. A ŽE MÁ KAŽDÝ DEN NĚKDO NĚJAKÉ PROBLÉMY,TO UŽ JE NA POŘÁDKU DNE!! ZASTALI JSME SE ČÍRA,JE TO NÁŠ KAMARÁD!! A ŽE ADMINI OBČAS NEFUNGUJÍ JAK MAJÍ,TAK TO VÍME VŠICHNI!!
Hafojda kámošové, přátelé i menšinoví nepřátelé!! Hafojky Kate!! Už zas slyším tatího i mamulinku, už zas vím jak se jmenuji:-D :-D A nejvíc super je, že moje faktický a opravdový jméno je na věky věků zamčený a to přímo administrací portálu!! Nikdo mi ho už nikdy nevezme, panáčkuju a radostně vrtím svým ohůnkem, vyju kšíří ódy o přátelství a samým štěstím olizuju monitor!!!! Jsem znovu Cherokee Ukrutný vládce Tmy, haůůůůůůůů, haůůůůůůů!!!!!!! Děkuju papouchům Lumpům z Domaslavic, děkuju svejm německejm mesršmitečkám Baře a Doře, děkuju Kadlíkovi vod Mostu, děkuju zrzavýmu másložroutovi gepr.děti Micimu, děkuju Maxíkovi, děkuju Fany i nestárnoucímu Toníkovi, děkuju bráchancovi z kšírského rodu, dlouhovlasému Matesovi, děkuju tatktéž adminem zamčené Daře. Jsem moc rád, že už se zas jmenuju tak, jak jsem se jmenoval vždycky. Váš Cherokee Ukrutný vládce Tmy;-) :-) :-) :-)
jestliže zkrátíte jméno CHEROKEE UKRUTNÝ VLÁDCE TMY – který je takhle pojmenovaný co pamatujeme a od doby co tu jsme ( někdy od ledna 09 ?? )a jedná se ZCELA JASNĚ o jméno psa jako takového tak musíte stejně zkrátit i tyto ostatní názvy mazlíků . namátkou vybírám z první 20. v pořadí TOP 100 i s návrhy na zkrácení abyste nad tím nemuseli dlouho hloubat ;-) Ajax Langdal – navrhuji zkrátit na Ajax Wella the best Baron – tady by bylo asi nejlepší Baron Sofinka 2 – co třeba nechat jen tu dvojku ??? – myslím , že by se to majitelce určitě líbilo !! No ale rozhodně nezkracujte uživatele na 40. místě – ten má název v pořádku – jeho pejsek se jmenuje " ♥Barunka♥-Asi do konce týdne tu nebudem,ale kostičky všem vrátíme a děkujeme za ně..!!!:))Tak zatíím páá " Admini – jsme s vaší prací v poslední době opravdu spokojeni a moc rádi sem chodíme ;-) FANY a Michal
MaB (23.07.2009 09:56:04) napsal: MATÝSEK A PETRA (23.07.2009 09:20:46) napsal: DĚKUJEME ZA VAŠI SUPER PRÁCI. FAKT AKORÁT DOKÁŽETE OTRÁVIT A NAŠTVAT. KATE,TVŮJ KOMENTÁŘ,ŽE JSME TĚ UKECALI.....TO JE K SMÍCHU. MĚLA SI NA VÝBĚR,BUĎ JMÉNO VRÁTÍŠ NEBO ODEJDE SPOUSTA SLUŠNÝCH UŽIVATELŮ. VIDÍM,ŽE OPĚT TI NIKDO NESTOJÍ ANI ZA OMLUVU. ASI JE TEN PRAVÝ ČAS,TENTO PORTÁL S DIVNÝMI PRAKTIKAMI,OPUS­TIT!! ZLATEJ RIVAL!! !! Nemáš tak docela pravdu. Ti slušnější uživatelé se snažili svého času aspoň trochu vyčistit tento portál od různých falešných profilů, různých blábolů ve vyplňování profilů, od různých profilů všelijakých plyšáků a pod. A podívej se dnes. Pravidla jakoby neexistovaly a i ti, jak říkáš „slušní uživatelé“, teda někteří, je stejně nerespektují. Potom se nediv, že v tom bordelu co si děláme my sami, se admini mohou taky splést. Souhlasím s MaB!;-D Ona sama,Mojzinka + další,omlouvám se,že si všechna jména nepamatuji,adminům pomáhaly a udělaly kus práce!Protože zvládat tolik profilů,není legrace!A nápi­sy,jedu na dovolenou,posílejte kostičky,atd…:-D ,do jména psa nepatří!;-) Aja.
MATÝSEK A PETRA (23.07.2009 09:20:46) napsal: DĚKUJEME ZA VAŠI SUPER PRÁCI. FAKT AKORÁT DOKÁŽETE OTRÁVIT A NAŠTVAT. KATE,TVŮJ KOMENTÁŘ,ŽE JSME TĚ UKECALI.....TO JE K SMÍCHU. MĚLA SI NA VÝBĚR,BUĎ JMÉNO VRÁTÍŠ NEBO ODEJDE SPOUSTA SLUŠNÝCH UŽIVATELŮ. VIDÍM,ŽE OPĚT TI NIKDO NESTOJÍ ANI ZA OMLUVU. ASI JE TEN PRAVÝ ČAS,TENTO PORTÁL S DIVNÝMI PRAKTIKAMI,OPUS­TIT!! ZLATEJ RIVAL!! !! Nemáš tak docela pravdu. Ti slušnější uživatelé se snažili svého času aspoň trochu vyčistit tento portál od různých falešných profilů, různých blábolů ve vyplňování profilů, od různých profilů všelijakých plyšáků a pod. A podívej se dnes. Pravidla jakoby neexistovaly a i ti, jak říkáš „slušní uživatelé“, teda někteří, je stejně nerespektují. Potom se nediv, že v tom bordelu co si děláme my sami, se admini mohou taky splést.
MATÝSEK A PETRA (23.07.2009 09:20:46) napsal: DĚKUJEME ZA VAŠI SUPER PRÁCI. FAKT AKORÁT DOKÁŽETE OTRÁVIT A NAŠTVAT. KATE,TVŮJ KOMENTÁŘ,ŽE JSME TĚ UKECALI.....TO JE K SMÍCHU. MĚLA SI NA VÝBĚR,BUĎ JMÉNO VRÁTÍŠ NEBO ODEJDE SPOUSTA SLUŠNÝCH UŽIVATELŮ. VIDÍM,ŽE OPĚT TI NIKDO NESTOJÍ ANI ZA OMLUVU. ASI JE TEN PRAVÝ ČAS,TENTO PORTÁL S DIVNÝMI PRAKTIKAMI,OPUS­TIT!! ZLATEJ RIVAL!! !! Tak,promin,ale první,kdo měl problémy,byla Jarmila(Aiduška + Gaštanko) a já -Toník.A to ve stylu,že by každý z vás řval,kdyby se objevoval někde,co nenapsal!!!Bohužel jsme to řešili sami,někdo nám napsal občas SZ a dokonce jsem působily,jako by se nám hlavy ,,přehřály!!!" Malý pejsek z útulku nestál zřejmě za to,aby ho někdo veřejně podpořil.:-( Pár lidí,kterým děkuji,nám napsalo na profil…:-) A někdo nám nenapsal vůbec…;-) Admini vše vyřešili,když jsem jim napsala.Ale vidím,že vše zřejmě mezi lidmi funguje jinak než mezi psy.Nemám nic proti nikomu,ale budu se snažit měřit každému vždy stejně.A ne jen kritizovat.;-) Aja.
DĚKUJEME ZA VAŠI SUPER PRÁCI. FAKT AKORÁT DOKÁŽETE OTRÁVIT A NAŠTVAT. KATE,TVŮJ KOMENTÁŘ,ŽE JSME TĚ UKECALI.....TO JE K SMÍCHU. MĚLA SI NA VÝBĚR,BUĎ JMÉNO VRÁTÍŠ NEBO ODEJDE SPOUSTA SLUŠNÝCH UŽIVATELŮ. VIDÍM,ŽE OPĚT TI NIKDO NESTOJÍ ANI ZA OMLUVU. ASI JE TEN PRAVÝ ČAS,TENTO PORTÁL S DIVNÝMI PRAKTIKAMI,OPUS­TIT!! ZLATEJ RIVAL!! !!
Ahoj, no, ani z diskuze jsem nedohledala, co že bylo tedy původní jméno „Xira De Grass – Dara“… myslím, že na tomto jméni se nic neupravovalo. Takže teď tě trochu nechápu. mimišák (23.07.2009 08:58:38) napsal: Kate (23.07.2009 08:33:52) napsal: Cus, i přesto, že majitel Cherokeeho na něj určitě nevolá jeho „celým jménem“ – „Cherokee Ukrutný vládče tmy pojď sem“ si nedovedu moc představit :D , tak jste nás ukecali… jeho „celé jméno“ jsme vrátili.Askáskovi (23.07.2009 08:01:23) napsal: Prosím Vás adminy, nedělejte takovéhle nesmyslmé zásahy! Jestliže pes nebo kočka mají celé své jméno jako Cherokee Ukrutný vládce Tmy nebo u mn Naomi Tuly – Tuly, tak si uvědomte, že ta zvířátka na to prostě slyší! Není rozmar nás páníčků, ale je to jejich celé jméno ! Jestliže opravdu budete zasahovat takto nesmyslně, ztratíte geometrickou řadou stávající i budoucí, protože jak myslíte že jsme se sem dostali nebo se dostanou jiní? Na doporučení nás i stávajících!!! Je málo radostí na světě, ty radosti nám neberou naši čtyřnozí přátelé, ale lidské jednání, které leckdy nejde ani logicky pochopit! Takže vraťte jméno Cherokee Ukrutnému vladáci Tmy – pro nás (ne)přátele UvT a neberte nám to málo dobrého, co tento materialistický svět lidem dává! Moc Vás adminy za to PROSÍÍÍÍM !!!!!!!!!!!!!!! Sněhurka a Puppi (23.07.2009 06:42:55) napsal: Náš pes se nejmenuje Cherokee, ale Cherokee Ukrutný vládce Tmy, kdyby jste se podívali na všechny „jeho“ příspěvky v diskuzích u přátel i „nepřátel“, pokud by jste se podívali na jeho webové stránky, pokud by jste si pročetli vzkazy na jeho profilu, pokud by jste se podívali na názvy fotografií či videí, snadno zjistíte, že se jedná o jeho skutečné jméno!!!!!!!!!!!!!! Náš pes se nejmenoval před smazáním druhé části jména „Cherokee-dejte mi kostičky prosím“, takže znovu a znovu žádáme o odemčení editace jeho jména a o VRÁCENÍ JEHO CELÉHO JMÉNA zpátky na profil.Jak si vůbec můžete dovolit nám přejmenovávat NAŠE nikoli vaše mazlíky????To příště uzamknete všechny profily, jejichž hmotnost nebo postavení oušek budou jiné než je standard???????Nebo je snad nehoráznou drzostí si dovolit u psa,který je bez průkazu původu, jméno jiné než to,které je v „psím kalendáři“?????????­?? DOUFÁME, ŽE KE SMAZÁNÍ JMÉNA NAŠEHO CHEROKEEHO UKRUTNÉHO VLÁDCE TMY DOŠLO OMYLEM A ŽE TENTO SVŮJ OMYL CO NEJDŘÍVE NAPRAVÍTE!! Super – tak poprosím ještě o odemčení profilu „Xira De Grass – Dara“ – kvůli němu ta diskuse vůbec začala. Dík mimišák
mimišák (23.07.2009 07:39:14) napsal: Chcete kontrolovat a rozhodovat o názvech profilů? Tak se koukněte na profil „Lumpi von Cloaka“ https://www.hellosandy.cz/…etail/12306/ pokud se zamyslíte už jen nad názvem, tak neustále zírám, proč jste jej ještě nezamkli. A kdybyste si jej přečetli celý – včetně diskuse a deníčku, tak už zhruba od prosince čekám, kdy mi ho smažete celý. No a až to uděláte, přesvědčím se, že tady už nemám co dělat. Uvědomte si, že komunitních portálů pro mazlíčky je opravdu hodně a vy se máte snažit přilákat nové uživatele a ne odradit ty stávající. Stačí kouknout do TOP 100 – kolik je tam „psích jmen“ typu: Alík, dík za kostičky – koukněte se do narozenin: minimálně jeden denně má podobný „přídomek“. Takže admini – je to na vás – buď s omluvou vrátíte Daře a Cherokeemu celé jméno, nebo vymažte Lumpy a já potáhnu o portál dál! A tady vám zůstanou jen pasivní loviči piškotů a kostiček. Děkuji – pro mne je to jasné. Takže se jdu rozloučit. mimišák
Chcete kontrolovat a rozhodovat o názvech profilů? Tak se koukněte na profil „Lumpi von Cloaka“ https://www.hellosandy.cz/…etail/12306/ pokud se zamyslíte už jen nad názvem, tak neustále zírám, proč jste jej ještě nezamkli. A kdybyste si jej přečetli celý – včetně diskuse a deníčku, tak už zhruba od prosince čekám, kdy mi ho smažete celý. No a až to uděláte, přesvědčím se, že tady už nemám co dělat. Uvědomte si, že komunitních portálů pro mazlíčky je opravdu hodně a vy se máte snažit přilákat nové uživatele a ne odradit ty stávající. Stačí kouknout do TOP 100 – kolik je tam „psích jmen“ typu: Alík, dík za kostičky – koukněte se do narozenin: minimálně jeden denně má podobný „přídomek“. Takže admini – je to na vás – buď s omluvou vrátíte Daře a Cherokeemu celé jméno, nebo vymažte Lumpy a já potáhnu o portál dál! A tady vám zůstanou jen pasivní loviči piškotů a kostiček.
Náš pes se nejmenuje Cherokee, ale Cherokee Ukrutný vládce Tmy, kdyby jste se podívali na všechny „jeho“ příspěvky v diskuzích u přátel i „nepřátel“, pokud by jste se podívali na jeho webové stránky, pokud by jste si pročetli vzkazy na jeho profilu, pokud by jste se podívali na názvy fotografií či videí, snadno zjistíte, že se jedná o jeho skutečné jméno!!!!!!!!!!!!!! Náš pes se nejmenoval před smazáním druhé části jména „Cherokee-dejte mi kostičky prosím“, takže znovu a znovu žádáme o odemčení editace jeho jména a o VRÁCENÍ JEHO CELÉHO JMÉNA zpátky na profil.Jak si vůbec můžete dovolit nám přejmenovávat NAŠE nikoli vaše mazlíky????To příště uzamknete všechny profily, jejichž hmotnost nebo postavení oušek budou jiné než je standard???????Nebo je snad nehoráznou drzostí si dovolit u psa,který je bez průkazu původu, jméno jiné než to,které je v „psím kalendáři“?????????­?? DOUFÁME, ŽE KE SMAZÁNÍ JMÉNA NAŠEHO CHEROKEEHO UKRUTNÉHO VLÁDCE TMY DOŠLO OMYLEM A ŽE TENTO SVŮJ OMYL CO NEJDŘÍVE NAPRAVÍTE!!
Sněhurka a Puppi (22.07.2009 17:57:13) napsal: Náš jorkšír se jmenuje Cherokee Ukrutný vládce Tmy a není mi jasné proč bylo jeho jméno zamčeno adminem a proč byl přejmenován na Cherokeeho.Chápu, že je zde spousta jmen ke kterým jsou přidávány nejrůznější vzkazy,ale tohle přeci není případ našeho psa?! Již jsem posílal email,kde žádám o navrácení původního jména, které jsme našemu příteli dali my,nikoli vy vážení administrátoři.Na našich stránkách trávíme spoustu volného času, máme zde bezpočet skutečných,nejen virtuálních přátel,ale s větší sprostotou než se nám stala před pár minutami jsme se tu ještě nesetkali.Žádám o okamžitou nápravu, jinak tyto stránky díky vaší šikaně budeme nuceni, k velkému zklamání spousty přátel opustit.Jindřich a Vendulka Uhlířovi, Krupka. ---TAKE SE MUSIM PRIPOJIT !! JAK SI NEKDO MUZE DOVOLIT PREJMENOVAT PEJSKA!! DO DNESKA JSEM SI MYSLELA ZE TO DELAJI DIVNY PANICKOVE ZE OBCAS PREJMENUJI SVEHO HAFIKA!! ALE OUVA ONI DOKONCE ADMINI MUZOU!! JE TO SPROSTEEEEEEEEEE!! PROC SE NEJDRIVE NEZEPTATE?? A ROVNOU MAZETE???ZNAME,, CHEROKEE UKRUTNY VLADCE TMY'' OD UPLNEHO ZACATKU!!!!!!!!!! A JESTLI DIKY VAM ONI TENTO PROFIL SMAZOU JELIKOZ UZ NEMAJI CHUT A SILU SE VECNE BRANIT A HLAVNE HADAT!!! -TAK VERTE!! ZE ODEJDE VICE LIDI NE JEN ONI!!!TAK-ZE ADMINI!!!!!!!!!! NEBERTE NAM KAMARADY!!!!!!!!!! A­NAVI
Goffynka (22.07.2009 21:48:43) napsal: Květka + Max & Hugo (22.07.2009 21:34:44) napsal: Goffynka (22.07.2009 21:27:15) napsal: Myslím, že tady je jasně vidět, že admíni nestíhají. Chápu, že jste všichni naštvaní a ani mě nedělá dobře to, co tu každý den čtu… Ovšem, i admíni jsou jen lidé a není jejich poviností celé dny sedět u počítače a upravovat. Ovšem, pravdou je, že kdyby si admíni sehnali nějaké „pomocníky“ ze strany uživatelů, kteří by byli ochotní jim pomoci v téhle věci atp., určitě by se jim to udržovalo mnohem lépe.Ano, admini jsou jen lidé, ale je to jejich práce!!! Jsou za ni placení! S takovým přístupem by si kdokoli jiný nevydělal na suchou kůrku… Když jsem se sem na portál před nějakými dvěma měsíci zaregistrovala, byla jsem docela v šoku, jak se tu brojí proti adminům – nikde jinde jsem se s tím nesetkala. Ale teď se tomu opravdu vůbec nedivím !! !! Člověk si tu za chvíli připadne jako za hluboké totality, kdy vše řídila jedna strana, tedy i jméno psa musí být takové, jaké si přeje portál a ne jeho majitel?? !! !! Chápala bych vzkazy u jména, na to má být rubrika, ale jméno psa – to už je příliš! S tímto přístupem bych za chvíli mohla mít z Maxmiliána jen Maxe…Nechtěla jsem adminy nijak bránit. Jestli jsou za to placení nevím, ale jak říkám: Kdyby si sehnali malou výpomoc, mohlo by to tady vypadat jinak. Kdyby se na dva týdny přestaly pořádat soutěže a zamakalo se na profilech, zařídit si to tak, že když někdo profil založí, musí tento profil projít kontrolou někoho z admínů… ADMÍNCI! 8-) Je spousta věcí, která zde chce vypilovat, tak si na to udělejte čas a něco s tím dělejte, protože jinak vám všichni odejdou… I my jsme měli velké problémy s profilem a uživatelka Jarmila rovněž.Ale považuji za nutné napsat,že admini,jsou zaměstnanci…Mys­lím,že portál Hafíci.cz vlastní MITON cz.Takže na tolik tisíc profilů jsou 2 admini málo!Jenže,oni si nemohou brát výpomoc a rozhodovat o uzavření smlouvy s ,,dalším adminem" sami.To nemůže nikdo z nás ve své profesi,pokud není vlastníkem firmy…To je jen fakt.;-) Aja.
Květka + Max & Hugo (22.07.2009 21:34:44) napsal: Goffynka (22.07.2009 21:27:15) napsal: Myslím, že tady je jasně vidět, že admíni nestíhají. Chápu, že jste všichni naštvaní a ani mě nedělá dobře to, co tu každý den čtu… Ovšem, i admíni jsou jen lidé a není jejich poviností celé dny sedět u počítače a upravovat. Ovšem, pravdou je, že kdyby si admíni sehnali nějaké „pomocníky“ ze strany uživatelů, kteří by byli ochotní jim pomoci v téhle věci atp., určitě by se jim to udržovalo mnohem lépe.Ano, admini jsou jen lidé, ale je to jejich práce!!! Jsou za ni placení! S takovým přístupem by si kdokoli jiný nevydělal na suchou kůrku… Když jsem se sem na portál před nějakými dvěma měsíci zaregistrovala, byla jsem docela v šoku, jak se tu brojí proti adminům – nikde jinde jsem se s tím nesetkala. Ale teď se tomu opravdu vůbec nedivím !! !! Člověk si tu za chvíli připadne jako za hluboké totality, kdy vše řídila jedna strana, tedy i jméno psa musí být takové, jaké si přeje portál a ne jeho majitel?? !! !! Chápala bych vzkazy u jména, na to má být rubrika, ale jméno psa – to už je příliš! S tímto přístupem bych za chvíli mohla mít z Maxmiliána jen Maxe… Nechtěla jsem adminy nijak bránit. Jestli jsou za to placení nevím, ale jak říkám: Kdyby si sehnali malou výpomoc, mohlo by to tady vypadat jinak. Kdyby se na dva týdny přestaly pořádat soutěže a zamakalo se na profilech, zařídit si to tak, že když někdo profil založí, musí tento profil projít kontrolou někoho z admínů… ADMÍNCI! 8-) Je spousta věcí, která zde chce vypilovat, tak si na to udělejte čas a něco s tím dělejte, protože jinak vám všichni odejdou…
Goffynka (22.07.2009 21:27:15) napsal: Myslím, že tady je jasně vidět, že admíni nestíhají. Chápu, že jste všichni naštvaní a ani mě nedělá dobře to, co tu každý den čtu… Ovšem, i admíni jsou jen lidé a není jejich poviností celé dny sedět u počítače a upravovat. Ovšem, pravdou je, že kdyby si admíni sehnali nějaké „pomocníky“ ze strany uživatelů, kteří by byli ochotní jim pomoci v téhle věci atp., určitě by se jim to udržovalo mnohem lépe. Ano, admini jsou jen lidé, ale je to jejich práce!!! Jsou za ni placení! S takovým přístupem by si kdokoli jiný nevydělal na suchou kůrku… Když jsem se sem na portál před nějakými dvěma měsíci zaregistrovala, byla jsem docela v šoku, jak se tu brojí proti adminům – nikde jinde jsem se s tím nesetkala. Ale teď se tomu opravdu vůbec nedivím !! !! Člověk si tu za chvíli připadne jako za hluboké totality, kdy vše řídila jedna strana, tedy i jméno psa musí být takové, jaké si přeje portál a ne jeho majitel?? !! !! Chápala bych vzkazy u jména, na to má být rubrika, ale jméno psa – to už je příliš! S tímto přístupem bych za chvíli mohla mít z Maxmiliána jen Maxe…
Myslím, že tady je jasně vidět, že admíni nestíhají. Chápu, že jste všichni naštvaní a ani mě nedělá dobře to, co tu každý den čtu… Ovšem, i admíni jsou jen lidé a není jejich poviností celé dny sedět u počítače a upravovat. Ovšem, pravdou je, že kdyby si admíni sehnali nějaké „pomocníky“ ze strany uživatelů, kteří by byli ochotní jim pomoci v téhle věci atp., určitě by se jim to udržovalo mnohem lépe.
Sněhurka a Puppi (22.07.2009 17:57:13) napsal: Náš jorkšír se jmenuje Cherokee Ukrutný vládce Tmy a není mi jasné proč bylo jeho jméno zamčeno adminem a proč byl přejmenován na Cherokeeho.Chápu, že je zde spousta jmen ke kterým jsou přidávány nejrůznější vzkazy,ale tohle přeci není případ našeho psa?! Již jsem posílal email,kde žádám o navrácení původního jména, které jsme našemu příteli dali my,nikoli vy vážení administrátoři.Na našich stránkách trávíme spoustu volného času, máme zde bezpočet skutečných,nejen virtuálních přátel,ale s větší sprostotou než se nám stala před pár minutami jsme se tu ještě nesetkali.Žádám o okamžitou nápravu, jinak tyto stránky díky vaší šikaně budeme nuceni, k velkému zklamání spousty přátel opustit.Jindřich a Vendulka Uhlířovi, Krupka. MYSLÍM,ŽE UŽ TOHLE JE PŘEHNANÉ!! !! CHEROKEE UKRUTNÝ VLÁDCE TMY,MÁ SVÉ JMÉNO,POD KTERÝM HO KAŽDÝ ZNÁ,NENÍ TO NIC SPROSTÉHO. MYSLÍM,VÁŽENÍ ADMINI,ŽE NÁS VRACÍTE O NĚKOLIK DESÍTEK LET ZPÁTKY,ROZHODUJETE O VŠEM,ALE PRÁVO NA TO NEMÁTE. POKUD SI MAJITEL PSA VYBERE JMÉNO,NECHÁPU,JAK SI MŮŽETE DOVOLIT,TOTO JMÉNO MĚNIT. POKUD VÍM,JEDNALO SE O VZKAZY U JMEN,TO BYCH CHÁPALA,ALE TOHLE?? ?? BYLO BY VHODNÉ,KONEČNĚ SE VZPAMATOVAT. UŽ JEDNOU JSEM PSALA,ŽE MI PŘIPADÁ,ŽE VÁM SNAD JDE O TO,VYSTRNADIT SLUŠNÉ UŽIVATELE.
To je opravdu vrchol! Také jsem příznivec Ukrutňáka a nechápu, proč mu měníte jméno???? Zase to tu houstne… zamykají se neprávem správné profily, chybné si vesele fungují dál – admini to nestíhají, že? Ale na to, uzamknout ty bezproblémové, na to čas mají >-| Ke jménu se nic napsat nesmí, to aby uživatel musel rozkliknout celý profil a pak se dozvědět, že kamarád je na dovolené… každý klik = prachy pro portál. Proč se tedy nezaloží hned pod jméno rubrika na dlouhodobější vzkazy, aby člověk alespoň nemusel rolovat kdovíkam! Profily o dvou pejscích se musí rozdělit, to aby bylo více klikání, více profilů, více času stráveného na haficích = více penízků do kapes majitelů portálu… Začíná mě z toho být opravdu smutno :-~ :-~
Sněhurka a Puppi (22.07.2009 17:57:13) napsal: Náš jorkšír se jmenuje Cherokee Ukrutný vládce Tmy a není mi jasné proč bylo jeho jméno zamčeno adminem a proč byl přejmenován na Cherokeeho.Chápu, že je zde spousta jmen ke kterým jsou přidávány nejrůznější vzkazy,ale tohle přeci není případ našeho psa?! Již jsem posílal email,kde žádám o navrácení původního jména, které jsme našemu příteli dali my,nikoli vy vážení administrátoři.Na našich stránkách trávíme spoustu volného času, máme zde bezpočet skutečných,nejen virtuálních přátel,ale s větší sprostotou než se nám stala před pár minutami jsme se tu ještě nesetkali.Žádám o okamžitou nápravu, jinak tyto stránky díky vaší šikaně budeme nuceni, k velkému zklamání spousty přátel opustit.Jindřich a Vendulka Uhlířovi, Krupka. No to nééééé!! !! To nám nesmíte udělat. Rádi se na vaše profily díváme a čteme si aktuality a průšvihy Ukrutňáka. Jinak ale souhlasím s tím, že admini zbytečně ,,šikanují" a řeší h.o.v.a.d.i.n.y. Mě uzamkly profil Bettynky a já si nejsem vědoma toho, že bych na profilu měla něco vulgárního či zesměšňujícího..... Kde je demokracie?? ?? ??
Náš jorkšír se jmenuje Cherokee Ukrutný vládce Tmy a není mi jasné proč bylo jeho jméno zamčeno adminem a proč byl přejmenován na Cherokeeho.Chápu, že je zde spousta jmen ke kterým jsou přidávány nejrůznější vzkazy,ale tohle přeci není případ našeho psa?! Již jsem posílal email,kde žádám o navrácení původního jména, které jsme našemu příteli dali my,nikoli vy vážení administrátoři.Na našich stránkách trávíme spoustu volného času, máme zde bezpočet skutečných,nejen virtuálních přátel,ale s větší sprostotou než se nám stala před pár minutami jsme se tu ještě nesetkali.Žádám o okamžitou nápravu, jinak tyto stránky díky vaší šikaně budeme nuceni, k velkému zklamání spousty přátel opustit.Jindřich a Vendulka Uhlířovi, Krupka.
Projevuje se to tak, že pouze jednu danou uzamčenou položku (např. jméno psa) nemůže jeho majitel již měnit. Ostatní může dále měnit dle libosti (v souladu s pravidly). Jessica (21.07.2009 20:40:42) napsal: Ahoj, vy, co máte zamčené profily, chci se zeptat, jak se to „projevuje“? To tam nemůžete nic psát ani vkládat fotky a tak?
Ahoj, vy, co máte zamčené profily, chci se zeptat, jak se to „projevuje“? To tam nemůžete nic psát ani vkládat fotky a tak?
Tiež mám už dávnejšie uzamknutý profil Gaštanka vysvetlili admini že okrem mena psa tam nesmie byt nič v poriadku rešpektujem ale kolké profily tam majú všeličo a dobre je a my sme písali len na fotku už sme dali návrh skúsit nástenku alebo my osobne máme krížencov tak píšeme tam ako niekto sa vyjadril že h***** no už som si zvykla že sme zamknutí nič s tým nespravíme zdravíme ludí a zvieratká dobrej vôle Jarmila:-) :-) :-) :-)
Milí admini, sleduji diskuzi ohledně uzamčení souboru ILČA už od začátku a už několikrát jsme chtěl napsat , po zkušenostech s vašimi odpověďmi , kdy odpovíte otázkou nebo za 3 dni nevysvětlujícím mailem jsem to vždy nechal být . Teď už ale napsat musím- už to prostě jinka nejde … Uživatele Ilča znám , navštěvuji její profil každý den a tudíž vím BEZPEČNĚ že tam název " BEZ KOSTIČEK " NIKDY NEBYL !!!!!!!!!!!!!!! takže jednoduše lžete . Mrzí mě, že to tak musím říct ale je to tak . A je moc smutné , že profily , které mají za názvem psa úplné romány o tom, kam cestují a kdy tu budou a kdy ne , tak ty vesele jedou bez vašeho zásahu dál ???? Opravdu to vedete dobře – tohle jsem opravdu ještě NIKDY a NA ŽADNÉM JINÉM PORTÁLU NEZAŽIL – fakt síla . Michal + FANY
Jerry (21.07.2009 13:34:17) napsal: Ahoj, koukala jsem na Tvůj profil a jméno tam máš celé Xira De Grass – Dara, tak nevím, co chybí. Pokud chceš u něj něco opravit, tak mi napiš na info@hafici.cz. Jediné co Ti bylo umazáno ve jméně bylo BEZ KOSTIČEK. To je zajímavé, navštěvuju tento profil denně a v názvu žádné BEZ KOSTIČEK nikdy nebylo!!! Admini, to si snad už děláte srandu, ne???? Kdy přiznáte, že jste udělali chybu? Kdy hodláte profil odemknout?
JÁ JSEM SE CHTĚLA JEŠTĚ ZEPTAT ODEMIKÁTA UZAMČENÉ PROFILY???NEBO UŽ TO ZŮSTANE NAVŽDY UZAMČENÉ????
MaB Ano, to nikdo nikomu nebere. Ty tam třeba CHS máš, ale koukni se občas na h***** co se píšou na místo CHS nebo do rodokmenu. Když to nechci napsat, že po tom nikomu nic není, nebo mám křížence, tak to tam nenapíšu, ale nebudu tam psát takové h.o.v.a.d.i.n.y jak tam někteří píší. dobra, dobra, ja jsem rada, ze se nemusim urazet a brat to mimoradne osobne :D
Lucia (21.07.2009 16:28:45) napsal: MaB (21.07.2009 16:25:53) napsal: Což by bylo krásné, kdyby se rodokmeny vyplňovali tak jak mají a nepsaly se tam různé bláboly i u psů bez PP a nebo taky psi s PP tam nemají napsané nic. A u chov, stanic je napsané všechno možné, jen ne to, co tam má být. >:-(hele to bude asi svobodna vule, vyplneni rodokmenu, nebo ne.. ja taky nebudu sve prijmeni uvadet na kazdem sloupu a aby ostatni vedeli, jake predky ma muj pes /je s pp/ mi taky neprijde moc dulezite ;-) to budu resit event pri nejakem kryti, ale vyplnovat tisisc kolonek celkem pro mne nedulezitych.. tot nazor jedne, co toto vyplnene nema a ma psa s pp :-D Ano, to nikdo nikomu nebere. Ty tam třeba CHS máš, ale koukni se občas na h***** co se píšou na místo CHS nebo do rodokmenu. Když to nechci napsat, že po tom nikomu nic není, nebo mám křížence, tak to tam nenapíšu, ale nebudu tam psát takové h.o.v.a.d.i.n.y jak tam někteří píší.
MaB (21.07.2009 16:25:53) napsal: Což by bylo krásné, kdyby se rodokmeny vyplňovali tak jak mají a nepsaly se tam různé bláboly i u psů bez PP a nebo taky psi s PP tam nemají napsané nic. A u chov, stanic je napsané všechno možné, jen ne to, co tam má být. >:-( hele to bude asi svobodna vule, vyplneni rodokmenu, nebo ne.. ja taky nebudu sve prijmeni uvadet na kazdem sloupu a aby ostatni vedeli, jake predky ma muj pes /je s pp/ mi taky neprijde moc dulezite ;-) to budu resit event pri nejakem kryti, ale vyplnovat tisisc kolonek celkem pro mne nedulezitych.. tot nazor jedne, co toto vyplnene nema a ma psa s pp :-D
Což by bylo krásné, kdyby se rodokmeny vyplňovali tak jak mají a nepsaly se tam různé bláboly i u psů bez PP a nebo taky psi s PP tam nemají napsané nic. A u chov, stanic je napsané všechno možné, jen ne to, co tam má být. >:-( Jerry (21.07.2009 15:04:08) napsal: Přesně tak, akorát u mazlíků bez PP, bych to do jména také neuváděla. Když bude pejsek bez PP, tak to poznáme z dalších údajů na profilu. ;-) Nebude mít vyplněnou chovatelskou stanici a rodokmen. MaB (21.07.2009 14:33:27) napsal: Afroditas (20.07.2009 15:10:43) napsal: A můžu mít profil pojmenovaný „Bondy z Lednického zámku“ když je to opravdu pravda, že papírově se tak jmenuje? Nebo tam musí být jen Bondy??? Doufám, že jméno můžu nechat tak jak je… nějak tomu nerozumím, ještě že mě na to někdo upozornil, jinak bych taky byla zamčená… Jméno psa s PP se skládá ze jména a chov. stanice, případně jména, jak psu říkáme. Na př.: Bondy z Lednického zámku, Xira de Grass – Dara, Cookei (Arca) Kosovská vila. U psů kříženců jen jméno, případně bez PP. Na př.: Aran, nebo Aran bez PP. Jinak „nekostičkujeme, jsme na dovolené, zlatíčko, náš miláček" a pod. ke jménu psa nepatří.
Přesně tak, akorát u mazlíků bez PP, bych to do jména také neuváděla. Když bude pejsek bez PP, tak to poznáme z dalších údajů na profilu. ;-) Nebude mít vyplněnou chovatelskou stanici a rodokmen. MaB (21.07.2009 14:33:27) napsal: Afroditas (20.07.2009 15:10:43) napsal: A můžu mít profil pojmenovaný „Bondy z Lednického zámku“ když je to opravdu pravda, že papírově se tak jmenuje? Nebo tam musí být jen Bondy??? Doufám, že jméno můžu nechat tak jak je… nějak tomu nerozumím, ještě že mě na to někdo upozornil, jinak bych taky byla zamčená… Jméno psa s PP se skládá ze jména a chov. stanice, případně jména, jak psu říkáme. Na př.: Bondy z Lednického zámku, Xira de Grass – Dara, Cookei (Arca) Kosovská vila. U psů kříženců jen jméno, případně bez PP. Na př.: Aran, nebo Aran bez PP. Jinak „nekostičkujeme, jsme na dovolené, zlatíčko, náš miláček" a pod. ke jménu psa nepatří.
Afroditas (20.07.2009 15:10:43) napsal: A můžu mít profil pojmenovaný „Bondy z Lednického zámku“ když je to opravdu pravda, že papírově se tak jmenuje? Nebo tam musí být jen Bondy??? Doufám, že jméno můžu nechat tak jak je… nějak tomu nerozumím, ještě že mě na to někdo upozornil, jinak bych taky byla zamčená… Jméno psa s PP se skládá ze jména a chov. stanice, případně jména, jak psu říkáme. Na př.: Bondy z Lednického zámku, Xira de Grass – Dara, Cookei (Arca) Kosovská vila. U psů kříženců jen jméno, případně bez PP. Na př.: Aran, nebo Aran bez PP. Jinak „nekostičkujeme, jsme na dovolené, zlatíčko, náš miláček" a pod. ke jménu psa nepatří.
Afroditas (20.07.2009 15:10:43) napsal: A můžu mít profil pojmenovaný „Bondy z Lednického zámku“ když je to opravdu pravda, že papírově se tak jmenuje? Nebo tam musí být jen Bondy??? Doufám, že jméno můžu nechat tak jak je… nějak tomu nerozumím, ještě že mě na to někdo upozornil, jinak bych taky byla zamčená… Jméno psa s PP se skládá ze jména a chov. stanice, případně jména, jak psu říkáme. Na př.: Bondy z Lednického zámku, Xira de Grass – Dara, Cookei (Arca) Kosovská vila. U psů kříženců jen jméno, případně bez PP. Na př.: Aran, nebo Aran bez PP. Jinak „nekostičkujeme, jsme na dovolené, zlatíčko, náš miláček" a pod. ke jménu nepatří.
Afroditas (20.07.2009 15:10:43) napsal: A můžu mít profil pojmenovaný „Bondy z Lednického zámku“ když je to opravdu pravda, že papírově se tak jmenuje? Nebo tam musí být jen Bondy??? Doufám, že jméno můžu nechat tak jak je… nějak tomu nerozumím, ještě že mě na to někdo upozornil, jinak bych taky byla zamčená… Jméno psa s PP se skládá ze jména a chov. stanice, případně jména, jak psu říkáme. Na př.: Bondy z Lednického zámku, Xira de Grass – Dara, Cookei (Arca) Kosovská vila. U psů kříženců jen jméno, případně bez PP. Na př.: Aran, nebo Aran bez PP. Jinak „nekostičkujeme“, „jsme na dovolené“ a pod. ke jménu nepatří.
Afroditas (20.07.2009 15:10:43) napsal: A můžu mít profil pojmenovaný „Bondy z Lednického zámku“ když je to opravdu pravda, že papírově se tak jmenuje? Nebo tam musí být jen Bondy??? Doufám, že jméno můžu nechat tak jak je… nějak tomu nerozumím, ještě že mě na to někdo upozornil, jinak bych taky byla zamčená… Jméno psa s PP se skládá ze jména a chov. stanice, případně jména, jak psu říkáme. Na př.: Bondy z Lednického zámku Xira de Grass – Dara Cookei (Arca) Kosovská vila U psů kříženců jen jméno, případně bez PP. Na př.: Aran, nebo Aran bez PP. Jinak „nekostičkujeme“, „jsme na dovolené“ a pod. ke jménu nepatří.
Ahoj, koukala jsem na Tvůj profil a jméno tam máš celé Xira De Grass – Dara, tak nevím, co chybí. Pokud chceš u něj něco opravit, tak mi napiš na info@hafici.cz. Jediné co Ti bylo umazáno ve jméně bylo BEZ KOSTIČEK. Ilča (20.07.2009 20:27:15) napsal: Afroditas (20.07.2009 15:10:43) napsal: A můžu mít profil pojmenovaný „Bondy z Lednického zámku“ když je to opravdu pravda, že papírově se tak jmenuje? Nebo tam musí být jen Bondy??? Doufám, že jméno můžu nechat tak jak je… nějak tomu nerozumím, ještě že mě na to někdo upozornil, jinak bych taky byla zamčená…Ahojky. Já myslím, že toto jméno tam můžeš klidně nechat celé, protože je to skutečně jméno tvého psa a pokud máš vypsaný i rodokmen, mohou se v něm admini o tom jméně přesvědčit. Mně to zamkli proto, že jsem si dovolila napsat za pomlčku jméno Dara, kreré dostala naše fenka doma od nás a kterým ji oslovujeme. Není to žádná zdrobnělina, je to civilní jméno, které se nám líbilo a bylo přijatelnější, než jméno Xira. A to byl pravý důvod uzamčení. Nejde mi to na rozum, ale je to bohužel taková realita… Moc mě jednání adminů mrzí, protože náš případ posoudili nesmyslně a neoběktivně v porovnání s jinými případy.
Ahoj, můžeš tam nechat „Bondy z Lednického zámku“ je to celé jeho jméno, takže to nevadí. Vadilo by kdybys tam měla nekostičkujeme, jsme na dovolené, … Afroditas (20.07.2009 15:10:43) napsal: A můžu mít profil pojmenovaný „Bondy z Lednického zámku“ když je to opravdu pravda, že papírově se tak jmenuje? Nebo tam musí být jen Bondy??? Doufám, že jméno můžu nechat tak jak je… nějak tomu nerozumím, ještě že mě na to někdo upozornil, jinak bych taky byla zamčená…
Profil „Xira de Grass – Dara“ byl očividně uzamknut neprávem a uživatel Ilča by si zasloužil od adminů omluvu… !!
Afroditas (20.07.2009 15:10:43) napsal: A můžu mít profil pojmenovaný „Bondy z Lednického zámku“ když je to opravdu pravda, že papírově se tak jmenuje? Nebo tam musí být jen Bondy??? Doufám, že jméno můžu nechat tak jak je… nějak tomu nerozumím, ještě že mě na to někdo upozornil, jinak bych taky byla zamčená… Ahojky. Já myslím, že toto jméno tam můžeš klidně nechat celé, protože je to skutečně jméno tvého psa a pokud máš vypsaný i rodokmen, mohou se v něm admini o tom jméně přesvědčit. Mně to zamkli proto, že jsem si dovolila napsat za pomlčku jméno Dara, kreré dostala naše fenka doma od nás a kterým ji oslovujeme. Není to žádná zdrobnělina, je to civilní jméno, které se nám líbilo a bylo přijatelnější, než jméno Xira. A to byl pravý důvod uzamčení. Nejde mi to na rozum, ale je to bohužel taková realita… Moc mě jednání adminů mrzí, protože náš případ posoudili nesmyslně a neoběktivně v porovnání s jinými případy.
Ahojky, včera jsem v noci zjistila, že jste mi opravili asi po měsíci název profilu a ještě ho ke všemu uzamkli. Pokud jste už toto uzamkli, tak nechápu, proč jste tento profil takto nesmyslně přejmenovali na „VZPOMÍNKA NA BASTYHO, BANDÝTKA A BARUŠKU“, když tito pejsci žijí a komu tak strašně vadil název „TENTO PROFIL JE ZE SRDCE VĚNOVÁN BASTYMU, BANDÝTKOVI A BARUŠCE“. To jste rovnou k tomu mohli přidat křížek, protože tímto názvem jste pejsky přímo pohřbili. Pokud si někdo z admin přečetl článek, na jakém základu byl tento profil vytvořen, tak by asi těžko mohl opravit na tak nesmylsný název jako vzpomínka. Bylo by možná vhodné, kdyby adminy přičítali uživatelům kostičky a myšičky, protože nejen na konci každého měsíce, ale bohužel i teď během soutěže toto nefunguje a mnozí uživatelé o tom ani neví a jako šílení sedí do nocí u svých PC a soutěží jako o závod. Je to nefér vůči všem, kteří na profilech soutěží !!!! Zamyslete se už konečně nad tím co děláte, protože jenom omluva, že uživatelů je moc, nestačí. Jsme z toho moc zklamaní, nejenom já, ale i uživatelů, kterých se to týká. :-(
Ilča (18.07.2009 10:36:07) napsal: Dnes jsem u profilu Xira de Grass – Dara zjistila, že mi tam ke jménu naší feny admini připsali ZAMČENO ADMINEM a kdybych teď chtěla její jméno upravit, tak to již nejde. Nevíte někdo, co to znamená a jaký může být jejich důvod? Ještě jsem se s tímto nesetkala. Připsali to bez jakého koliv upozornění…?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? mě tam připsali to samé:_( 8-}
A co za jméno si tam měla původně? Ilča (19.07.2009 00:30:35) napsal: Kate (19.07.2009 00:10:32) napsal: To není o tom, že někomu to tolerujeme a někomu ne. Je to jen o tom, že nestíháme projít přes 20 tisíc profilů tak rychle… Jakmile na někoho se špatnými údaji narazíme, opravujeme…Ilča (18.07.2009 23:41:23) napsal: Kate (18.07.2009 23:11:38) napsal: Ahoj, doufám, že tohle vysvětluji naposledy. Jakmile je jakýkoli údaj na vašem profilu špatně (např. když máte místo „Rex“ uvedeno jméno psa „Rex-mám prázdniny, kostičky pošlu až se vrátím z dovolené“, tak se nejedná o pouze jméno psa, ale o vzkaz pro ostatní a to je zakázané) údaj opravíme. Neboli, jakmile zasáhne admin a jakýkoli údaj opraví, je daný údaj „uzamčen adminem“ (ostatní údaje ne). Všechny údaje na profilu musí být smysluplné – takže jméno psa, je pouze jméno psa a nic jiného. Kate – admin Hafici.czAhoj. Díky za vysvětlení… Plně chápu, že se vám adminům nelíbí ty vzkazy, někdy až romány, které jsou za jmény pasanů. Jak jsem již psala v některém z předchozích článků diskuze, není mi ale jasné, proč někomu toto tolerujete a titul uzamčen není a třeba v mém případě, kdy se jedná pouze o jméno ( Xira de Grass – Dara ) jste to uzamkli. Budu se opakovat, když zde napíši, že mám tři feny a každá má svůj profil, ale nikdy jsem žádné vzkazy k jejich jménům nepsala a nepíši. Používám deník a osobní zprávy. Za případné vysvětlení děkuji.Děkuji za částečné vysvětlení. Chápu, že projít 20 tisíc profilů není brnkačka a vyžaduje to notnou dávku času. Jenom mi stále není jasné, co jste mi u mého profilu ,, opravili ". Pokud je mi známo, je pouze uzamčený, ale údaj Xira de Grass – Dara tam zůstal původní.
Kate (19.07.2009 00:10:32) napsal: To není o tom, že někomu to tolerujeme a někomu ne. Je to jen o tom, že nestíháme projít přes 20 tisíc profilů tak rychle… Jakmile na někoho se špatnými údaji narazíme, opravujeme…Ilča (18.07.2009 23:41:23) napsal: Kate (18.07.2009 23:11:38) napsal: Ahoj, doufám, že tohle vysvětluji naposledy. Jakmile je jakýkoli údaj na vašem profilu špatně (např. když máte místo „Rex“ uvedeno jméno psa „Rex-mám prázdniny, kostičky pošlu až se vrátím z dovolené“, tak se nejedná o pouze jméno psa, ale o vzkaz pro ostatní a to je zakázané) údaj opravíme. Neboli, jakmile zasáhne admin a jakýkoli údaj opraví, je daný údaj „uzamčen adminem“ (ostatní údaje ne). Všechny údaje na profilu musí být smysluplné – takže jméno psa, je pouze jméno psa a nic jiného. Kate – admin Hafici.czAhoj. Díky za vysvětlení… Plně chápu, že se vám adminům nelíbí ty vzkazy, někdy až romány, které jsou za jmény pasanů. Jak jsem již psala v některém z předchozích článků diskuze, není mi ale jasné, proč někomu toto tolerujete a titul uzamčen není a třeba v mém případě, kdy se jedná pouze o jméno ( Xira de Grass – Dara ) jste to uzamkli. Budu se opakovat, když zde napíši, že mám tři feny a každá má svůj profil, ale nikdy jsem žádné vzkazy k jejich jménům nepsala a nepíši. Používám deník a osobní zprávy. Za případné vysvětlení děkuji. Děkuji za částečné vysvětlení. Chápu, že projít 20 tisíc profilů není brnkačka a vyžaduje to notnou dávku času. Jenom mi stále není jasné, co jste mi u mého profilu ,, opravili ". Pokud je mi známo, je pouze uzamčený, ale údaj Xira de Grass – Dara tam zůstal původní.
To není o tom, že někomu to tolerujeme a někomu ne. Je to jen o tom, že nestíháme projít přes 20 tisíc profilů tak rychle… Jakmile na někoho se špatnými údaji narazíme, opravujeme… Ilča (18.07.2009 23:41:23) napsal: Kate (18.07.2009 23:11:38) napsal: Ahoj, doufám, že tohle vysvětluji naposledy. Jakmile je jakýkoli údaj na vašem profilu špatně (např. když máte místo „Rex“ uvedeno jméno psa „Rex-mám prázdniny, kostičky pošlu až se vrátím z dovolené“, tak se nejedná o pouze jméno psa, ale o vzkaz pro ostatní a to je zakázané) údaj opravíme. Neboli, jakmile zasáhne admin a jakýkoli údaj opraví, je daný údaj „uzamčen adminem“ (ostatní údaje ne). Všechny údaje na profilu musí být smysluplné – takže jméno psa, je pouze jméno psa a nic jiného. Kate – admin Hafici.czAhoj. Díky za vysvětlení… Plně chápu, že se vám adminům nelíbí ty vzkazy, někdy až romány, které jsou za jmény pasanů. Jak jsem již psala v některém z předchozích článků diskuze, není mi ale jasné, proč někomu toto tolerujete a titul uzamčen není a třeba v mém případě, kdy se jedná pouze o jméno ( Xira de Grass – Dara ) jste to uzamkli. Budu se opakovat, když zde napíši, že mám tři feny a každá má svůj profil, ale nikdy jsem žádné vzkazy k jejich jménům nepsala a nepíši. Používám deník a osobní zprávy. Za případné vysvětlení děkuji.
Kate (18.07.2009 23:11:38) napsal: Ahoj, doufám, že tohle vysvětluji naposledy. Jakmile je jakýkoli údaj na vašem profilu špatně (např. když máte místo „Rex“ uvedeno jméno psa „Rex-mám prázdniny, kostičky pošlu až se vrátím z dovolené“, tak se nejedná o pouze jméno psa, ale o vzkaz pro ostatní a to je zakázané) údaj opravíme. Neboli, jakmile zasáhne admin a jakýkoli údaj opraví, je daný údaj „uzamčen adminem“ (ostatní údaje ne). Všechny údaje na profilu musí být smysluplné – takže jméno psa, je pouze jméno psa a nic jiného. Kate – admin Hafici.cz Ahoj. Díky za vysvětlení… Plně chápu, že se vám adminům nelíbí ty vzkazy, někdy až romány, které jsou za jmény pasanů. Jak jsem již psala v některém z předchozích článků diskuze, není mi ale jasné, proč někomu toto tolerujete a titul uzamčen není a třeba v mém případě, kdy se jedná pouze o jméno ( Xira de Grass – Dara ) jste to uzamkli. Budu se opakovat, když zde napíši, že mám tři feny a každá má svůj profil, ale nikdy jsem žádné vzkazy k jejich jménům nepsala a nepíši. Používám deník a osobní zprávy. Za případné vysvětlení děkuji.
Ahoj, doufám, že tohle vysvětluji naposledy. Jakmile je jakýkoli údaj na vašem profilu špatně (např. když máte místo „Rex“ uvedeno jméno psa „Rex-mám prázdniny, kostičky pošlu až se vrátím z dovolené“, tak se nejedná o pouze jméno psa, ale o vzkaz pro ostatní a to je zakázané) údaj opravíme. Neboli, jakmile zasáhne admin a jakýkoli údaj opraví, je daný údaj „uzamčen adminem“ (ostatní údaje ne). Všechny údaje na profilu musí být smysluplné – takže jméno psa, je pouze jméno psa a nic jiného. Kate – admin Hafici.cz
Ilča (18.07.2009 20:41:30) napsal: Tak to teda fakt nechápu, proč to zamkli zrovna u mého profilu. Já jsem za jména našich pesanů žádné vzkazy nikdy nepsala a ani nepíši. Používám deník a to doslova denně, na delší zprávy přátelům používám osobní zprávy a navíc snažím se vracet kostičky, i když se to dost často seká, takže přitom vidím, co kdo má v titulku. Každá z našich holek má v titulku své pravé jméno a za pomlčkou jméno, kterým ji oslovujeme a na které slyší. Co je na tom špatného, to tedy nechápu. Někdo za jméno píše hotové romány a ty mu tam zůstávají… Nám to blokli kůli druhému jménu, které tvoří čtyři písmena. Měli by to upravit všem bez rozdílu a dobrý nápad je rubrička na vzkazíky. Snad ji vyřeší a bude klid. Opravdu nechápu, proč zamkli tvůj profil 8-| 8-| 8-|, je to tu jako v kocourkově… A s rubrikou pro vzkazíky souhlasím!
Ilča (18.07.2009 10:36:07) napsal: Dnes jsem u profilu Xira de Grass – Dara zjistila, že mi tam ke jménu naší feny admini připsali ZAMČENO ADMINEM a kdybych teď chtěla její jméno upravit, tak to již nejde. Nevíte někdo, co to znamená a jaký může být jejich důvod? Ještě jsem se s tímto nesetkala. Připsali to bez jakého koliv upozornění…?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? no to víš,to se admini usmyslili že v jméně pejska nemůže být třeba :„jsme na dovolené“ nebo „máte vzkaz v deníčku“ prostě a jednoduše jenom jméno!Já to tam měla taky a admini mi to zamkli!Koukni se na diskuzi s názvem "na téma Vysvětlení + pro MaB a uvidíš jaká je to nespravedlnost,že tolik uživatelů to tam mít může!>:-( trochu divné,nemyslíš?:-|
Dnes jsem u profilu Xira de Grass – Dara zjistila, že mi tam ke jménu naší feny admini připsali ZAMČENO ADMINEM a kdybych teď chtěla její jméno upravit, tak to již nejde. Nevíte někdo, co to znamená a jaký může být jejich důvod? Ještě jsem se s tímto nesetkala. Připsali to bez jakého koliv upozornění…?? ?? ?? ?? ?? ?? ??
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?