Diskuze Connemara

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Flox (03.02.2017 12:10:20) napsal: Dobrý den.:D Moje oblíbené plemeno je Connemara:_/ ,tak jsem se rozhodla,že to bude dnešní(moje první) téma. Mám k tomu pár otázek: Je vhodná i pro začátečníka(jako jsem já)? Je pro mě výškově akorát,nebo velká,když mám asi 128cm? Děkuji za každou odpověď.;-D Ahoj connemaru bych nedoporučovala začátečníkovi, navíc jsou spíše do sportu. Na výšce moc nezáleží, ale měla by v kohoutku trochu víc jak ty. ;-) Když řeknu jestli si začátečník v chovu nebo v ježdění... Pokud v ježdění ani bych nedoporučovala si koupit koně. Pokud umíš jezdit dobře a víš jak se o koně správně postarat a jsi začátečník v chovu, doporučila bych ti spíš Českého teplokrevníka(nejlepší pro začátečníky v chovu jsou valaši). Nevím jaké máš zkušenosti takže ti úplně poradit nemůžu. ;-)
Dobrý den.:D Moje oblíbené plemeno je Connemara:_/ ,tak jsem se rozhodla,že to bude dnešní(moje první) téma. Mám k tomu pár otázek: Je vhodná i pro začátečníka(jako jsem já)? Je pro mě výškově akorát,nebo velká,když mám asi 128cm? Děkuji za každou odpověď.;-D
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?