Diskuze Copak se stalo?

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Aniora (09.01.2013 17:21:58) napsal: Tenhle dotaz by tady správně neměl být, ale fakt nevím kde ho napsat. Dneska jsem se šla kouknout tady na miciny, a jak jsem zmáčkla na "Zábava" nebo "Diskuze" tak mi naskočilo, že stránka neexistuje, tady na hafíkách všechno funguje bez problému8-} Všude se dostanu, nikde není problém. Zkuste si to taky jsteli vám to funguje, ale mě prostě ne>-| Taky žádám o pomoc adminy, možná udělali tady nějakou změnu;-) ;-) Děkuji...8-} Už je všechno v pohodě;-)
Tenhle dotaz by tady správně neměl být, ale fakt nevím kde ho napsat. Dneska jsem se šla kouknout tady na miciny, a jak jsem zmáčkla na "Zábava" nebo "Diskuze" tak mi naskočilo, že stránka neexistuje, tady na hafíkách všechno funguje bez problému8-} Všude se dostanu, nikde není problém. Zkuste si to taky jsteli vám to funguje, ale mě prostě ne>-| Taky žádám o pomoc adminy, možná udělali tady nějakou změnu;-) ;-) Děkuji...8-}
A to je důvod, proč výherce soutěží určuje porota Hafici.cz. Dana (10.01.2013 19:22:47) napsal: A co s tím, aby podmínky pro soutěžící byly něčím podmíněné? Vždyť je to opravdu nespravedlivé, Jsou lidi kteří jsou tady denně, posílají vzakzíky, dokupují body, aby mohli posílat dárečky, a pak v soutěži nemají šanci, protože soutěže zavalí ti, kteří jsou tady jen kvůli tomu.
Nelíbí se mi, že kdykoliv je vyhlášena nějaká soutěž, najednou se "roztrhne pytel" s fotografiemi od uživatelů, kteří jsou jen registrovaní. Nepíší deníčky, vzkazíky, nic. jejich drzost je tak velká, že, že i žebrají o hlasy. A dokonce (bohužel)v soutěžích i vítězí. Snad by nebyl velký problém v tom, aby se alespoň soutěží mohli zúčastňovat jen ti, kteří jsou aktivní i mimo období soutěží. Např. vyplněný celý profil a alespoň jeden deníček za měsíc po dobu 3 měsíců, než se profil může zůčastnit soutěže.
Dobrý den přátelé a mazlíčci,taky jsem se rozhodla napsa pár svých zkušeností.Když vím,že je soutěž třeba na hafících a mám možnost podpořit soutěžící,kteří nás hodnotí hlásek ráda pošlu:-DD I mě se bohužel párkrát stalo,že mi chodily zprávy s prosíkem o hlas,a tak ze začátku jsem občas hlásek poslala,ale,když se to stávalo pro někoho samozřejmostí přestala jsem reagovat a zprávy mazala/mažu.
Dana (10.01.2013 20:53:46) napsal: :_/ Tak to mi opravdu hlava nebere. Takže vlastně jaká soutěž a proč se vlastně hlasuje? Mohou to rovnou rozhodnout adminy i bez hlasování. Nebylo by lepší, aby se soutěží nemohl zůčastnit každý a vyhrál by opravdu ten, kdo dostane nejvíce hlasů?
A co "už zase nefunguje"? Aniora (12.01.2013 17:30:17) napsal: Už to zase nefunguje'>:-(
Jaký máte prohlížeč? Jaké máte připojení na internet. Případně zkuste zmáčknout F5. Aniora (22.01.2013 14:47:40) napsal: Promiňte za toho smajlíka:_( Ale někdy se mi stávají takové překlepy, že když zmáčknu stránku "Soutěže" tak mi vyjede, že stránka neexistuje:_( :_( Teď mi to už zase nefunguje.8-}
Kate (13.01.2013 21:50:11) napsal: A co "už zase nefunguje"? Promiňte za toho smajlíka:_( Ale někdy se mi stávají takové překlepy, že když zmáčknu stránku "Soutěže" tak mi vyjede, že stránka neexistuje:_( :_( Teď mi to už zase nefunguje.8-}
Kate (10.01.2013 21:55:53) napsal: Dano, to už se tu řešilo několikrát. Pročti si starší diskuze. Kdysi jsme to tam opravdu měli, že výherce určoval pouze počet hlasů ostatních uživatelů, ale pro velký počet kradených fotografií, žebravých vzkazů a nesplnění zadání soutěže atd. jsme přešli k tomuto řešení. Výherce soutěží určuje porota Hafici.cz s přihlédnutím k hlasů uživatelů. Je to v pravidlech. Tak právě proto by mohla být změněna pravidla - soutěžit by mohl jen ten, který např. má min. 1O fotografií i profilu, poslední 3 měsíce před vyhlášením soutěže alespoň jednou za týden napíše deníček apod. A když o vítězi rozhodují adminy, tak proč nevyhraje někdo, kdo si to aspoň trochu zaslouží a většinou vyhraje někdo úplně neznámý, neaktivní? Fakt to nechápu.
Dano, to už se tu řešilo několikrát. Pročti si starší diskuze. Kdysi jsme to tam opravdu měli, že výherce určoval pouze počet hlasů ostatních uživatelů, ale pro velký počet kradených fotografií, žebravých vzkazů a nesplnění zadání soutěže atd. jsme přešli k tomuto řešení. Výherce soutěží určuje porota Hafici.cz s přihlédnutím k hlasů uživatelů. Je to v pravidlech. Dana (10.01.2013 20:53:46) napsal: :_/ Tak to mi opravdu hlava nebere. Takže vlastně jaká soutěž a proč se vlastně hlasuje? Mohou to rovnou rozhodnout adminy i bez hlasování. Nebylo by lepší, aby se soutěží nemohl zůčastnit každý a vyhrál by opravdu ten, kdo dostane nejvíce hlasů?
Kate (10.01.2013 20:37:38) napsal: A to je důvod, proč výherce soutěží určuje porota Hafici.cz. :_/ Tak to mi opravdu hlava nebere. Takže vlastně jaká soutěž a proč se vlastně hlasuje? Mohou to rovnou rozhodnout adminy i bez hlasování. Nebylo by lepší, aby se soutěží nemohl zůčastnit každý a vyhrál by opravdu ten, kdo dostane nejvíce hlasů?
Kate (10.01.2013 12:00:05) napsal: Vždycky, když se vám něco takového stane, takového uživatele nahlašte (napište mi do interní zprávy nebo na náš info mail). Žebrání o hlasy v soutěžích je zde zakázáno. Takový uživatel je nejprve penalizován odebráním bodů a v případě, že činnosti nezanechá, je mu smazán uživatelský účet včetně profilů. Tedy předem díky za pomoc s odhalením těchto podvodníků porušujících pravidla. A co s tím, aby podmínky pro soutěžící byly něčím podmíněné? Vždyť je to opravdu nespravedlivé, Jsou lidi kteří jsou tady denně, posílají vzakzíky, dokupují body, aby mohli posílat dárečky, a pak v soutěži nemají šanci, protože soutěže zavalí ti, kteří jsou tady jen kvůli tomu.
Vždycky, když se vám něco takového stane, takového uživatele nahlašte (napište mi do interní zprávy nebo na náš info mail). Žebrání o hlasy v soutěžích je zde zakázáno. Takový uživatel je nejprve penalizován odebráním bodů a v případě, že činnosti nezanechá, je mu smazán uživatelský účet včetně profilů. Tedy předem díky za pomoc s odhalením těchto podvodníků porušujících pravidla. MIKOTI (10.01.2013 11:44:58) napsal: :-) Nedávno jsem dostala podobnou "výzvu" o dodání bodů od koňského profilu.Ačkoli jsem podobné výzvy vždy ihned mazala,tentokrát mě to nějak nadzvedlo a v tom duchu jsem odpověděla.Rozvinula se čilá korespondence...že teda žárlím atd.Na moji zmínku...na co bych mohla žárlit,když mám kočky a nikoliv koně,se mi dostalo výtky...že nepřeji lidem štěstí atd.Co k tomu dodat.Nejprv mě to vytočilo,ve finále i pobavilo.:-) :-D :-DD
B+V-zástupce adavilky (10.01.2013 10:47:39) napsal: Taky vždycky valím oči co "cizích" lidí se vyrojí. :-) Nedávno jsem dostala podobnou "výzvu" o dodání bodů od koňského profilu.Ačkoli jsem podobné výzvy vždy ihned mazala,tentokrát mě to nějak nadzvedlo a v tom duchu jsem odpověděla.Rozvinula se čilá korespondence...že teda žárlím atd.Na moji zmínku...na co bych mohla žárlit,když mám kočky a nikoliv koně,se mi dostalo výtky...že nepřeji lidem štěstí atd.Co k tomu dodat.Nejprv mě to vytočilo,ve finále i pobavilo.:-) :-D :-DD
Dana (09.01.2013 22:13:16) napsal: Nelíbí se mi, že kdykoliv je vyhlášena nějaká soutěž, najednou se "roztrhne pytel" s fotografiemi od uživatelů, kteří jsou jen registrovaní. Nepíší deníčky, vzkazíky, nic. jejich drzost je tak velká, že, že i žebrají o hlasy. A dokonce (bohužel)v soutěžích i vítězí. Snad by nebyl velký problém v tom, aby se alespoň soutěží mohli zúčastňovat jen ti, kteří jsou aktivní i mimo období soutěží. Např. vyplněný celý profil a alespoň jeden deníček za měsíc po dobu 3 měsíců, než se profil může zůčastnit soutěže. Taky vždycky valím oči co "cizích" lidí se vyrojí.
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?