Diskuze Čůrá mimo záchod:(

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Dobrý den, moje kotě se chtělo 2 krát vymočit mimo záchod. Jednou když nakláněla zadeček tak jsem ho rychle odnesla na kočičí WC, ale podruhé už se bohužel vyčůrala mimo záchd:_/ Co mám dělat? Dá se to nějak vyřešit? Děkuji.
Vše je v pořádku, zž vím proč mi na záchod nechodila. Jak šla na záchůdek tak jsem ji dala za odměnu velice masitou tyčinku, kterou mi osobně doporučovala paní ve zverimexu;-D ;-D ;-D ;-D Ted chodí a není ani jedná loužička:-DD :-DD :-DD :-DD Jenže ona vypadá jako by měla už 6 měsíců8-} 8-} 8-} A já ji za to neterstám, jen se snažím aby loužičky rodiče neviděli.:-DD :-DD :-DD
Dana (27.09.2012 08:44:26) napsal: :_/ Tak to je normální. Nezáleží na tom, že má skoro kilo, ale 1O týdnů je i tak hodně málo. Je to opravdu miminko, jak píše Claudie. Zvlášť, když nemá kolem sebe jinou kočku, od které by se mohla učit. Pokud je čilá a zdravá, určitě přirozená čistotnost koček zvítězí. Ven ji nedávej, mohla by onemocnět. Už by měla mít za sebou 2 očkování. Pak zase až za rok. A taky ji nech odčervit. Jo, máme už pro ní Stronghold, ale musíme ji to dát až za pár dnů, protože má tedka Frontline a to by na ní bylo moc:_/ :_/ :_/ Na očkování půjdeme to je jisté, ne????:-D :-D :-D :-D
Andulka (28.09.2012 13:17:00) napsal: Proč tam tedy nechodila? Ne, ona chodila i na záchod a k tomu čůrala někam jinam8-}
Já to chápu, zajímal by mě ten důvod. Psala jsi, že už víš, proč to dělala. Máme s kocourkem totiž stejný problém:( aniora (28.09.2012 13:56:43) napsal: Ne, ona chodila i na záchod a k tomu čůrala někam jinam8-}
Prosim vsechny o radu... Mame dve miciny(KLUKA A HOLKU-SOUROZENCE )cca 1 rok stare a s chozenim na kocici zachod nebyl vubec problem az ted posledni 2 mesice klidne i v noci prijdou do loznice,sednou si mi na perinu a bez problemu se vycuraji nebo i vykadi a jdou zase pryc,ale delaji to jen na mou polovinu>:-( je to tak cca 2x za mesic8-} jsem ted tehotna a mam obavy. kocicek se urcite vzdavat nechci,nemuze to byt treba zarlivost nebo tak?vUBEC SI S TIM NEVIM RADY8-}
Dobrý den, prosím o radu, můj čtyřměsíční kocourek si na čůrání a bobky bohužel oblíbil místo pod vanou. Nedávno jsme se nastěhovali a ještě nemáme vše hotové a prostor pod vanou ještě není zadělaný a je tam hrubá podlaha, která nejspíš kocourovi připomíná písek. Bohužel proto, že je ta podlaha hrubá a nedodělaná moč se do ní částečně vsákne a nejde pořádně uklidit a po tom co to udělal poprvé to tam zřejmě cítí pořád a občas tam tedy chodí. Jinak je čistotný a normálně chodí na svůj záchod, jen občas když je v koupelně tak ho napadne zajít pod vanu. Potřebuji radu čím to vyčistit, aby už ten svůj pach necítil a naopak ho to místo odpuzovalo. Někde jsem přečetla vyčistit octem, ale to vůbec nepomohlo a kocourek tam šel dnes znova, protože ten smrádek nejde úplně vyčistit a on ho pořád cítí :(
Dobrý den. Píšete, že jste těhotná, to může být důvod, pro čůrají jinam. Kočičky vycítí změny podle pachu atd... Očividně se jim to nelíbí. Je dost zapeklitá situace, když vykonají potřebu jinam, než do záchodku, důrazně je slovně pokárejte a pokud vykonají potřebu do záchodku, odměňte je něčím, co mají nejraději, Snad se to spraví. Pokud ne a problémy budou přetrvávat, jděte k veterináři, může se také jednat o nějakou skrytou nemoc. kami (17.02.2013 09:16:25) napsal: Prosim vsechny o radu... Mame dve miciny(KLUKA A HOLKU-SOUROZENCE )cca 1 rok stare a s chozenim na kocici zachod nebyl vubec problem az ted posledni 2 mesice klidne i v noci prijdou do loznice,sednou si mi na perinu a bez problemu se vycuraji nebo i vykadi a jdou zase pryc,ale delaji to jen na mou polovinu>:-( je to tak cca 2x za mesic8-} jsem ted tehotna a mam obavy. kocicek se urcite vzdavat nechci,nemuze to byt treba zarlivost nebo tak?vUBEC SI S TIM NEVIM RADY8-}
Proč tam tedy nechodila? aniora (27.09.2012 15:32:11) napsal: Vše je v pořádku, zž vím proč mi na záchod nechodila. Jak šla na záchůdek tak jsem ji dala za odměnu velice masitou tyčinku, kterou mi osobně doporučovala paní ve zverimexu;-D ;-D ;-D ;-D Ted chodí a není ani jedná loužička:-DD :-DD :-DD :-DD Jenže ona vypadá jako by měla už 6 měsíců8-} 8-} 8-} A já ji za to neterstám, jen se snažím aby loužičky rodiče neviděli.:-DD :-DD :-DD
aniora (26.09.2012 19:34:08) napsal: Jenže ona to dělá jen občas a je čilá a zdravá. :_/ Tak to je normální. Nezáleží na tom, že má skoro kilo, ale 1O týdnů je i tak hodně málo. Je to opravdu miminko, jak píše Claudie. Zvlášť, když nemá kolem sebe jinou kočku, od které by se mohla učit. Pokud je čilá a zdravá, určitě přirozená čistotnost koček zvítězí. Ven ji nedávej, mohla by onemocnět. Už by měla mít za sebou 2 očkování. Pak zase až za rok. A taky ji nech odčervit.
Claudia (26.09.2012 20:14:08) napsal: Je jí teprve 9 týdnů? To je opravdu moc malá, je to ještě úplné miminko. Měla být ještě u mámy. Správně by se koťátka neměla mamince brát dřív než ve 12 týdnech. Je to mimo jiné i kvůli správným návykům, koťátko hodně odkouká od maminky. Ale už se stalo>-| Musíš být trpělivá. Lidské miminko se taky musí naučit, že nemá čůrat do kalhot a pod sebe, ale že má chodit na nočník a později na záchod. S koťátkem je to stejné. Hlavně malou za nečistotnost netrestej. Pomohlo by, kdybys ji zpočátku nepouštěla po celém bytě. Nech ji jen v kuchyni nebo jiné místnosti, kde nejsou koberce a kočičích záchodů jí dej několik. Minimálně jeden by měl být poblíž místa, kde kotě jí, další tam, kde spí. Většinou totiž jde na záchod hned po probuzení a také po jídle. Náš kocour měl všechny tyhle věci pohromadě v jedné místnosti v bytě. Měl tácek s miskami, vedle toaletu a kousek dál pelíšek. Bellinka to má taky tak. Ne, prominte. Ona má přesně 10 týdnu. A podle mě už je moc velká na svůj věk m áuž 1 kilo.
aniora (26.09.2012 17:20:52) napsal: Už zase čůrá mimo záchod:_( :_( :_( Už vážně nevím co mám dělat:-( Místa kde znečistila jsem vyčistila octem :_/ a ji to vůbec nesmrdí>:-( Má 9 týdnu je opravdu tak malá??? Když jsme si ji přivezli poprvé domů tak byla pořád v jedné místnosti (chodila normálně na kočičí WC) Když jsme ji pustili do jiných místností tak močí prostě všude!:_/ Nevím opravdu co mám dělat. Rodiče ji chtějí dát ven, protože šlapají do loužiček:_( :_( :_( :_( Pomozte prosím! Bojím se, že v dopsělosti bude chodit pořá čůrat někam jinam. :_/ :_/ :_/ . Prosím o nějakou chytrou radu8-} 8-} 8-} Mám z toho nervy!>:-( Je jí teprve 9 týdnů? To je opravdu moc malá, je to ještě úplné miminko. Měla být ještě u mámy. Správně by se koťátka neměla mamince brát dřív než ve 12 týdnech. Je to mimo jiné i kvůli správným návykům, koťátko hodně odkouká od maminky. Ale už se stalo>-| Musíš být trpělivá. Lidské miminko se taky musí naučit, že nemá čůrat do kalhot a pod sebe, ale že má chodit na nočník a později na záchod. S koťátkem je to stejné. Hlavně malou za nečistotnost netrestej. Pomohlo by, kdybys ji zpočátku nepouštěla po celém bytě. Nech ji jen v kuchyni nebo jiné místnosti, kde nejsou koberce a kočičích záchodů jí dej několik. Minimálně jeden by měl být poblíž místa, kde kotě jí, další tam, kde spí. Většinou totiž jde na záchod hned po probuzení a také po jídle. Náš kocour měl všechny tyhle věci pohromadě v jedné místnosti v bytě. Měl tácek s miskami, vedle toaletu a kousek dál pelíšek. Bellinka to má taky tak.
Dana (26.09.2012 19:23:51) napsal: !! 9 týdnů opravdu není moc, ale je divné, že to neudělá jen občas. Rozhodně pro jistotu bych s ní zašla k vetovi. Může mít nějaký zdravotní problém. Jenže ona to dělá jen občas a je čilá a zdravá.
aniora (26.09.2012 17:20:52) napsal: Už zase čůrá mimo záchod:_( :_( :_( Už vážně nevím co mám dělat:-( Místa kde znečistila jsem vyčistila octem :_/ a ji to vůbec nesmrdí>:-( Má 9 týdnu je opravdu tak malá??? Když jsme si ji přivezli poprvé domů tak byla pořád v jedné místnosti (chodila normálně na kočičí WC) Když jsme ji pustili do jiných místností tak močí prostě všude!:_/ Nevím opravdu co mám dělat. Rodiče ji chtějí dát ven, protože šlapají do loužiček:_( :_( :_( :_( Pomozte prosím! Bojím se, že v dopsělosti bude chodit pořá čůrat někam jinam. :_/ :_/ :_/ . Prosím o nějakou chytrou radu8-} 8-} 8-} Mám z toho nervy!>:-( !! 9 týdnů opravdu není moc, ale je divné, že to neudělá jen občas. Rozhodně pro jistotu bych s ní zašla k vetovi. Může mít nějaký zdravotní problém.
Měli by se ve zverimexu prodávat kapky,které nakapete do záchůdku a kočička tam ucítí pach a půjde do něj udělat potřebu...Zkuste se poptat...
Claudia (20.09.2012 18:19:41) napsal: Místo, které znečistila vyčisti octem. Ten likviduje pachy a zároveň kočkám smrdí. Už zase čůrá mimo záchod:_( :_( :_( Už vážně nevím co mám dělat:-( Místa kde znečistila jsem vyčistila octem :_/ a ji to vůbec nesmrdí>:-( Má 9 týdnu je opravdu tak malá??? Když jsme si ji přivezli poprvé domů tak byla pořád v jedné místnosti (chodila normálně na kočičí WC) Když jsme ji pustili do jiných místností tak močí prostě všude!:_/ Nevím opravdu co mám dělat. Rodiče ji chtějí dát ven, protože šlapají do loužiček:_( :_( :_( :_( Pomozte prosím! Bojím se, že v dopsělosti bude chodit pořá čůrat někam jinam. :_/ :_/ :_/ . Prosím o nějakou chytrou radu8-} 8-} 8-} Mám z toho nervy!>:-(
aniora (20.09.2012 15:28:58) napsal: Uf! Vždy ajk se vyprádní do záchodku tak ji pohladím a krásně na ni mluvím, jenže já se vždy bojím, že když se někde vyčůrá nebo vyprádní tak tam na to místo bude chodit pořád a záchodek odmítne.:_/ :_/ Místo, které znečistila vyčisti octem. Ten likviduje pachy a zároveň kočkám smrdí.
Dana (20.09.2012 12:25:35) napsal: :_/ To je normální, občas se to stane,je maličká. Je fain, když ji u toho chytneš a dáš ji na WC. Ale neboj, brzy to přestane. Niké občas chodila na květináč - jak byla zvyklá venku. Mimi se dokonce jednou počůrala na křesle a jednou se vyčůrala do přenosky. Teď už se to dlouho nestalo. Uf! Vždy ajk se vyprádní do záchodku tak ji pohladím a krásně na ni mluvím, jenže já se vždy bojím, že když se někde vyčůrá nebo vyprádní tak tam na to místo bude chodit pořád a záchodek odmítne.:_/ :_/
aniora (19.09.2012 20:08:39) napsal: Dobrý den, moje kotě se chtělo 2 krát vymočit mimo záchod. Jednou když nakláněla zadeček tak jsem ho rychle odnesla na kočičí WC, ale podruhé už se bohužel vyčůrala mimo záchd:_/ Co mám dělat? Dá se to nějak vyřešit? Děkuji. :_/ To je normální, občas se to stane,je maličká. Je fain, když ji u toho chytneš a dáš ji na WC. Ale neboj, brzy to přestane. Niké občas chodila na květináč - jak byla zvyklá venku. Mimi se dokonce jednou počůrala na křesle a jednou se vyčůrala do přenosky. Teď už se to dlouho nestalo.
aniora (19.09.2012 20:08:39) napsal: Dobrý den, moje kotě se chtělo 2 krát vymočit mimo záchod. Jednou když nakláněla zadeček tak jsem ho rychle odnesla na kočičí WC, ale podruhé už se bohužel vyčůrala mimo záchd:_/ Co mám dělat? Dá se to nějak vyřešit? Děkuji. Vždyť je to ještě miminko. I ta lidská se musí čistotnosti naučit, neumí to hned a sama od sebe. Kočičku netrestej, naopak za každé vyvenčení do záchůdku ji pochval, odměň... Pochopí to.
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?