Diskuze čuráni

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Možná má kočička problém s ledvinama,ale to umím jen u lidí.Tak veterinář by asi neškodil.Ale na svoje místo by chodit měla i tak,Nedělali jste nějaké úpravy v bytě?Nedali jste jinou bedýnku,nebo jinam?Kočky jsou nesmírně konzervativní tvorové.Proto když jsem přestavovala byt,nechala jsem Natty doma,aby viděla co se děje a přijala to za své.Zkuste do podestýlky v bedýnce nakapat Balbdriánské kapky.Vpodstatě jsou to kapky z kozlíku lékařského.Nebo do podestýlky namíchejte trochu sušené šanty kočičí.Oboje koupíte v bilinkách a někde i v lékárně.Jsou to bylinky které kočka přímo zbožňují a tak by je měly na jejich píseček svou vůní přitahnout.Poud čůrá kočička víc nežli jindy jde o problém těla,pokud jen nechodí tam kam má hledejte co jí vadí.Je to problém duše.Jojo i kočka má duši,:(
dobry den...chtel bych se zeptat:)...mame asi rocni kočičku...ale zacala se mrouskat a curat vsude mozne tak sjme ji dali vykastrovat:)...bohuzel kocicka cura vsude mozne porad...nekdy i pred nama...pripada mi jako by to delala naschval:(...klidne na nas kouka a cura nam treba do perin...s mrouskanim uz problem neni...uz neknuci a nevystrkuje na nas zadek....jen to curani porad pokracuje:(..nikdy sni problem nebyl....duz od malinka chodi na zachod...prosim poradte:(..nevim jak dal a netusime jestli jit k veterinari? nekde sem cetl ze to muze byt psychika...ale u nas se nic nezmenilo az do kastrace kdy sla k veterinari....kocicka je trosku rozmazlena podotykamale dela to i s cistym zachodem:(...dekuji za rady:)
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?