Diskuze Čůrání do postele

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

To mě taky napadlo, ale vůbec netuším co by se jí mohlo nelíbit :_(
Karol (03.09.2012 16:33:32) napsal: Dobrý den, chtěla jsem se zeptat zda někdo nevíte co mám dělat s mojí ani ne roční kočičkou. Zhruba jednou měsíčně skočí do postele (i když v ní akorát spíme) a vyčůrá se, převážně na jedno a to samé místo. Děkuji za rady. Dobrý den, možná se ji něco nelíbí;-) Nebo ji napouštěte do svoji psotele.
a ještě se chci zeptat, nepořídili jste si další kočku nebo psa? Kočky trucují a dělají naschvály, když vidí konkurenci :D
Něco podobného se nám taky stalo :-DD Místo dečky jsme Mie dali do přepravky svetr (Přepravku má na chodbě, kde má žrádlo společně s vodou a záchodem. V přepravce spí, když odjíždíme pryč a je celou dobu zavřená na chodbě, kde by se jí nic nemělo stát po dobu, kdy budeme pryč.Nebo je tam zavřená když zlobí a mi se chceme vyspat), aby tam měla teploučko :) Po nějaké době jsme zjistili, že tam má pěkně obrovskou mokrou loužičku. Radím vám, aby jste to udělali podobně jako mi, zavřít kočičku tam, kde má záchůdek aby vám nechodila do postele. A do vaší postele bych ji už nepouštěla vůbec ;-) Zkuste to místo, kam chodí, pořádně vyčistit, třeba tam něco cítila.
no zacala s tim zhruba na jare. Jeste pred kastraci,ale dela to i po kastraci
Jak dlouho to dělá? Od malička? Nebo jen v poslední době? To je důležitý rozdíl.
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat zda někdo nevíte co mám dělat s mojí ani ne roční kočičkou. Zhruba jednou měsíčně skočí do postele (i když v ní akorát spíme) a vyčůrá se, převážně na jedno a to samé místo. Děkuji za rady.
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?