Diskuze Další krádež fotek

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

já to teda smažu aby ste byli spokojení.a ještě něco já už nechodím do školy!! !! !!
Porovnejte sami. Tuto fenu znám a tady ji někdo vydává za bezpapírového psa! http://zvirata.bazos.cz/inzerat/16826519/Kavalir-King-uchovnena-fena-s-PP.php https://www.hellosandy.cz/profily/detail/137618/
Měla jsem fot´ák v opravně.Už tam mám skutečné foto.;-) !! :-DD
fugas (11.08.2012 13:16:47) napsal: Porovnejte sami. Tuto fenu znám a tady ji někdo vydává za bezpapírového psa! http://zvirata.bazos.cz/inzerat/16826519/Kavalir-King-uchovnena-fena-s-PP.php https://www.hellosandy.cz/profily/detail/137618/ Bad je skutečný!!
Kavalírci (19.08.2012 15:40:30) napsal: Měla jsem fot´ák v opravně.Už tam mám skutečné foto.;-) !! :-DD To je dobře :D
Kavalírci (19.08.2012 15:40:30) napsal: Měla jsem fot´ák v opravně.Už tam mám skutečné foto.;-) !! :-DD Skutečné foto?! A které? Jsou to zas fotky několika různých psů>:-( Nechceš tvrdit, že Tvůj pes má jednou bílou náprsenku a podruhé ne>:-( Nebo je to chameleon???
Monika (22.11.2012 14:47:22) napsal: mě by zajímalo jak to poznáš že nejsou skutečný!! >:-( to tady projíždíš každej profil a hledáš fotky z intošu a pak to píšeš sem!! !! !! Ha, potrefená husa se ozvala ! Však Tvoje prezentace jsou také kradené, už jsem Tě i nahlásila - že Ti není hanba :_/
mě by zajímalo jak to poznáš že nejsou skutečný!! >:-( to tady projíždíš každej profil a hledáš fotky z intošu a pak to píšeš sem!! !! !!
Pája (22.11.2012 19:14:50) napsal: Já nechápu proč se to tady řeší. Vím, že je to porušování autorských práv atd... Ale neměl by to spíš řešit administrátor těchto stránek, v tom horším případě autor fotek? Řeší se to asi proto, že zlodějna se podporovat nemá ne??? Zloděje nikdo rád nemá, Ty snad jo? Ty to schvaluješ, že někdo krade? Admini to jistě řešit budou, pokud se o krádeži dozví, proto se to sem píše, aby si to mohli přečíst. A zahraniční majitel fotek na nějaké Hafíky jistě nechodí, takže to řešit dost dobře nemůže.
Monika (24.11.2012 08:52:18) napsal: něco pro tvoji informaci jestli si myslíž že se to tu nesmí tak se hodně ale hodně pleteš!! !! !! ty k'''o!! Zajímalo by mně taky, proč u "svého" psa Rona máš napsaný věk 1 rok, ale na fotkách dole je napsán rok 2006?
prvně bydlela v německu tak si to mohla zkupírovat tam ne ty stíhačko!! !!
Může se to, ale ty musíš dát profily jako virtuální a né skutečné. A ještě by jsi měla trochu krotit slovník. Tobě tady taky nikdo nenadává a není na tebe sprostý!!!! Monika (24.11.2012 08:52:18) napsal: něco pro tvoji informaci jestli si myslíž že se to tu nesmí tak se hodně ale hodně pleteš!! !! !! ty k'''o!!
Monika (24.11.2012 08:52:18) napsal: něco pro tvoji informaci jestli si myslíž že se to tu nesmí tak se hodně ale hodně pleteš!! !! !! ty k'''o!! :-( Pro tvoji informaci - vydávat cizí fotky za své se tady NESMÍ. Přečti si pravidla.
Ještě doplním, že dospělý člověk by nebyl vulgární a nevymýšlel si takové koniny. Iva (24.11.2012 18:11:03) napsal: Teda že Tě hanba nefackuje >:-( Uživatelé co lžou, kradou a ještě jsou navíc vulgární tu nemají co dělat !!! Navíc v profilu máš jasně uvedeno "Zaměstnání-základní škola" Toto běžně píší děli školou povinné. Protože kdyby byla škola Tvým zaměstnavatelem, tak tam asi napíšeš něco jiného (např.: učitelka...)
SINDIBAD (24.11.2012 13:25:37) napsal: Du lügst. Sie schreiben, dass du zur Schule gehen. Du sagst jetzt Nein. Bist du aus Berlin? Sprechen Sie Deutsch? Auf welche Schule bist du in Berlin? Ich weiß es. Sie sind ein großer Lügner! Fürs nächste mal, wenn Du schon so tust,als wenn du gut Deutsch kann, passe bitte mehr auf deine Rechtschreibung und Grammatik auf, so wie du schreibst würde ich hier nicht den großen Deutsch Kenner vortäuschen, dass ist einfach nur traurig.
Monika (24.11.2012 12:21:03) napsal: já to teda smažu aby ste byli spokojení.a ještě něco já už nechodím do školy!! !! !! Teda že Tě hanba nefackuje >:-( Uživatelé co lžou, kradou a ještě jsou navíc vulgární tu nemají co dělat !!! Navíc v profilu máš jasně uvedeno "Zaměstnání-základní škola" Toto běžně píší děli školou povinné. Protože kdyby byla škola Tvým zaměstnavatelem, tak tam asi napíšeš něco jiného (např.: učitelka...)
Monika (24.11.2012 12:21:03) napsal: já to teda smažu aby ste byli spokojení.a ještě něco já už nechodím do školy!! !! !! Du lügst. Sie schreiben, dass du zur Schule gehen. Du sagst jetzt Nein. Bist du aus Berlin? Sprechen Sie Deutsch? Auf welche Schule bist du in Berlin? Ich weiß es. Sie sind ein großer Lügner!
Monika (24.11.2012 08:52:18) napsal: něco pro tvoji informaci jestli si myslíž že se to tu nesmí tak se hodně ale hodně pleteš!! !! !! ty k'''o!! Kde se v Tobě bere ta zloba a vulgárnost? Krást se prostě nemá,ani fotky z internetu a vydávat je za vlastní.Ani nechápu,jak to někoho může těšit...vydávat za své něco,co mi nepatří.>:-( Stáhnout gatě a nasekat bys zasloužila,školačko!!
Monika (24.11.2012 08:52:18) napsal: něco pro tvoji informaci jestli si myslíž že se to tu nesmí tak se hodně ale hodně pleteš!! !! !! ty k'''o!! Zákonem č.246/1992 Sb. na ochranu zvířat proti týrání (v posledním znění) je v České republice kupírování uší ZAKÁZÁNO. Jestli umíš číst, NESMÍ SE TO od r. 1992 !!!!! Stejně tak se nesmí kupírovaná zvířata veřejně prezentovat, i to je porušování tohoto zákona!!! Tak se uklidni a popros maminku, ať Ti koupí vlastního psa, abys nemusela krást cizí! A ještě něco. Tím, že budeš vulgární o své pravdě nikoho nepřesvědčíš.
Monika (24.11.2012 08:52:18) napsal: něco pro tvoji informaci jestli si myslíž že se to tu nesmí tak se hodně ale hodně pleteš!! !! !! ty k'''o!! Na dítě jsi docela sprostá a vulgární. To Tě učili doma? Možná by se rodiče divili viď?
a co když si to nechala zkupírovan někde jinde?prvna psala že bydlela v nemecku ne tak tam si to mohla nechat zkupírovat!! !! !! !!
něco pro tvoji informaci jestli si myslíž že se to tu nesmí tak se hodně ale hodně pleteš!! !! !! ty k'''o!!
Já nechápu proč se to tady řeší. Vím, že je to porušování autorských práv atd... Ale neměl by to spíš řešit administrátor těchto stránek, v tom horším případě autor fotek? ratiborka (22.11.2012 18:51:59) napsal: Jen pro Tvoji informaci, kradené fotky se poznají celkem snadno. Ti psi, co se tu s nimi chlubíš jsou z jedné dost známé CHS. Navíc jsou kupírovaní, což se u nás nesmí, to Ti nedošlo viď?
Monika (22.11.2012 14:47:22) napsal: mě by zajímalo jak to poznáš že nejsou skutečný!! >:-( to tady projíždíš každej profil a hledáš fotky z intošu a pak to píšeš sem!! !! !! Jen pro Tvoji informaci, kradené fotky se poznají celkem snadno. Ti psi, co se tu s nimi chlubíš jsou z jedné dost známé CHS. Navíc jsou kupírovaní, což se u nás nesmí, to Ti nedošlo viď?
fugas (11.08.2012 13:16:47) napsal: Porovnejte sami. Tuto fenu znám a tady ji někdo vydává za bezpapírového psa! http://zvirata.bazos.cz/inzerat/16826519/Kavalir-King-uchovnena-fena-s-PP.php https://www.hellosandy.cz/profily/detail/137618/ No podle mě nemá žádného psa.Už tam má zase jiné fotky.Může ho mít,neříkám že ne.8-}
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?