Diskuze Další podvod?? Nebo o co jde?

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Veradisia (17.01.2010 10:22:33) napsal: Teď jsem jí koukala na profil a docela zajímavé profily tam má a ty fotky v soutěži??? No škoda mluvit,divim se že jí ještě nikdo nenahlásil Aha, ahoj holky, tak včera asi zase nefungovalo vyhledávání, páč, mě to včera tohodle uživatele, nebo uživatelku vůbec nenašlo...
Dyť je to 12-ti letý dítě... Zkrátka malý jelito, který si myslí, že jsou tu všichni úplně pitomý. Takových je tady docela parta.8-} 8-} 8-}
Jula (17.01.2010 17:30:34) napsal: Jóó adminky, s tim by jste měly něco udělat!! Jj akorat jim pisu,tak snad se ji brzo zbavi :-D
Ahoj, hlavně nikomu heslo nedávejte! Je to podvodnice a už včera byla smazána. Pokud by vám přišla podobná zpráva, tak to hned nahlašte! Děkuju, Lenka Jula (16.01.2010 22:02:29) napsal: ahojky uživatelkja Karcab dělá body nechceš udělat? nekrade jesn chce heslo neboj nezmnění ho udělala mi 4000 bodu za 30 minut pls rozešli to dal dík Tak tohle mi dneska přišlo... Akorát, že tento uživatel neeexistuje, lidi nenalítněte!! Admini prověřte...
Tak to je opravdu hrůza, jak někdo může vymyslet něco takového, ještě myslet, že mu někdo naletí. Tak doufám, že nikdo nenaletěl. Na copak asi chtěla to heslo, co?? Asi by ho změnila, aby ten, kdo naletěl se nemohl přihlásit a pak si s účtem dělala co by chtěla. A body připisují admini, tak jak by někdo mohl dělat body, to bych chtěla vidět? Leda že by měla přístup k účtu nějakého admina, což asi těžko. 8-}
Sarka (17.01.2010 19:26:26) napsal: Dyť je to 12-ti letý dítě... Zkrátka malý jelito, který si myslí, že jsou tu všichni úplně pitomý. Takových je tady docela parta.8-} 8-} 8-} No hlavne,ze ty zvirata co tam ma sou narozeny 17.1 skoro vsechny stejne jako ona :-~
Zajímavé. Tady se píše o podvodu, ale podívejte se, kolik lidí jí přidává body! Že je tam jedna kočka 4x, deníčky buď ahoj nebo miláček a to každý den, stejné datum narození 17.1., jen u mála se liší rok,údaje u někrerých jdbtdn a pod. To zřejmě přispěvatelům ani adminům nevadí.
Zajímavé. Tady se píše o podvodu, ale podívejte se, kolik lidí jí přidává body! Že je tam jedna kočka 4x, deníčky buď ahoj nebo miláček a to každý den, stejné datum narození 17.1., jen u mála se liší rok,údaje u někrerých jdbtdn a pod. To zřejmě přispěvatelům ani adminům nevadí.
Sarka (17.01.2010 19:26:26) napsal: Dyť je to 12-ti letý dítě... Zkrátka malý jelito, který si myslí, že jsou tu všichni úplně pitomý. Takových je tady docela parta.8-} 8-} 8-} Pravidla platí pro každého, je jedno jestli je to 12ti leté dítě. Pokud takhle podvádí nemá tady co dělat>:-(
Sofinka (17.01.2010 17:41:15) napsal: Jo taky mi to přišlo a poslala jsem ji do háje.Přes léto mi zase přišlo ,že ji mám dát taky heslo když budu na dovolené tak mi bude dál sbírat body,taky jsem ji poslala do patřičných mezí>:-( 8-} To by mě zajímalo k čemu to asi tak chce...
Jo taky mi to přišlo a poslala jsem ji do háje.Přes léto mi zase přišlo ,že ji mám dát taky heslo když budu na dovolené tak mi bude dál sbírat body,taky jsem ji poslala do patřičných mezí>:-( 8-}
Jula (17.01.2010 14:22:14) napsal: Aha, ahoj holky, tak včera asi zase nefungovalo vyhledávání, páč, mě to včera tohodle uživatele, nebo uživatelku vůbec nenašlo... Jóó adminky, s tim by jste měly něco udělat!!
Veradisia (17.01.2010 10:22:33) napsal: Teď jsem jí koukala na profil a docela zajímavé profily tam má a ty fotky v soutěži??? No škoda mluvit,divim se že jí ještě nikdo nenahlásil Je to opravdu zajmavý profil , a ty zápisy v deníčku a vyplnění některých profilu je ještě lepší . Já myslím že všechny profili jsou vymyšlené .
dělám body nemáš ztájem?za 30 minut 4 000 bodu zeptejk se uřivatelek sekcasek,nicolletka,danielka 123 přeji krásný den :)
Jessica (16.01.2010 23:37:59) napsal: :-DD V tom případě to chce rychlé zasánutí ze strany adminů! Teď jsem jí koukala na profil a docela zajímavé profily tam má a ty fotky v soutěži??? No škoda mluvit,divim se že jí ještě nikdo nenahlásil
Poupata a Lucka (16.01.2010 23:18:02) napsal: Věřím, že se tady i spousta takových nenormálních najde :-):-D :-D :-D :-D :-D :-DD V tom případě to chce rychlé zasánutí ze strany adminů!
Jessica (16.01.2010 22:15:31) napsal: Už chci vidět, jak normální člověk napíše někomu úplně cizímu svý heslo :-| Věřím, že se tady i spousta takových nenormálních najde :-):-D :-D :-D :-D :-D
Jula (16.01.2010 22:02:29) napsal: ahojky uživatelkja Karcab dělá body nechceš udělat? nekrade jesn chce heslo neboj nezmnění ho udělala mi 4000 bodu za 30 minut pls rozešli to dal dík Tak tohle mi dneska přišlo... Akorát, že tento uživatel neeexistuje, lidi nenalítněte!! Admini prověřte... Už chci vidět, jak normální člověk napíše někomu úplně cizímu svý heslo :-|
ahojky uživatelkja Karcab dělá body nechceš udělat? nekrade jesn chce heslo neboj nezmnění ho udělala mi 4000 bodu za 30 minut pls rozešli to dal dík Tak tohle mi dneska přišlo... Akorát, že tento uživatel neeexistuje, lidi nenalítněte!! Admini prověřte...
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?