Diskuze Darčeky

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Tak to som nepochopila. A to je taky problem citat dalsie clanky? Jednoducho si vyzdvihnes darcek a citas si dalsie co ta zaujmu,nechapem na co sa tu stazujes.
v cem je problem cist jine clanky??????8-}
Ja sa nebudem správať po česky..... a keď není v tejto téme o čom diskutovať tak TY nediskutuj! 8-}
no a jeste jedna vec, jenom takova trubka muze neco takovyho vypustit. Ja mam mezi slovakama spoustu pratel a kamaradu, zrovna minuly tyden, kdyz prijeli bratia z Bratislavy, tak jsme spolu koukali na hokej, grilovali a byla desna sranda, pak staci jeden takovej tydyt, co se ohani jazykovou barierou, kdyz neumi vysvetlit vlastni myslenku…ale vsude jsou cerny ovce ze? :-D
Veronika, prosim ta, co tu riesis? ja som rada, ze su darceky s piskotami na vsetkych 3 portaloch a ak ich daju do tych istych clankov aj viackrat po sebe, je mi to jedno. vezmem si darcek a potom si citam clanky ake chcem. :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D a mimochodom – hovori sa po slovensky a nie po slovenský. tak nepoucuj inych, ked sama nevies. navyse, sme na ceskych strankach, ak si si to nahodou nevsimla. Veronika (08.05.2009 21:06:15) napsal: Keby si si to riadne prečítala tak pochopíš.....ale čo už.....možno nevieš dokonale po slovenský…
Veronika (08.05.2009 21:06:15) napsal: Keby si si to riadne prečítala tak pochopíš.....ale čo už.....možno nevieš dokonale po slovenský… No ja viem dokonale po slovensky a neviem co tu vlastne pises.Bud rada, ze najdes darcek hned a potom si citaj co chces:-D
Majlísek (08.05.2009 21:35:01) napsal: A VOBEC CICA, MOHLA BY SI SA TY TERAZ SPRAVAT PO CESKY HM? :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
A VOBEC CICA, MOHLA BY SI SA TY TERAZ SPRAVAT PO CESKY HM?
Veronika (08.05.2009 21:06:15) napsal: Keby si si to riadne prečítala tak pochopíš.....ale čo už.....možno nevieš dokonale po slovenský… BEZ OBAV, PO SLOVENSKY UMIM ,,POCUT, HOVORIT I PRECITAT,, VELMI DOBRE, ALE EVIDENTNE NEMAS ARGUMENTY NA SVUJ NESMYSL TAK PISES DALSI A DALSI A DALSI, TROSKU BLUDNY KRUH NE? A VUBEC TAHLE DEBATA JE NAPROSTO O NICEM STEJNE JAKO ZALOZENI TEHLE DISKUZE, PROTOZE SKUTECNE NENI O CEM DISKUTOVAT :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
A kdo ti řiká abys několikrát za sebou četla ty samé články? Prostě seberš dáreček a jdeš ne? Seber dárek u psů,koček a koní a jinak si čti co chceš :-DD 8-|
Keby si si to riadne prečítala tak pochopíš.....ale čo už.....možno nevieš dokonale po slovenský…
Veronika (08.05.2009 13:41:59) napsal: No v tom že je to od veci keď už viem naspamäť kde je darček… o čom je potom hľadanie darčeka? Nieje problém prečítať si iné články… TROŠKU SE DO TOHO ZAMOTÁVÁŠ NE? POKUD SI PŘEČTU TVŮJ PRVNÍ PŘÍSPĚVĚK, TEDY HAVNÍ TÉMA DISKUZE, OBVZLÁŠŤ TOTO: mne nejde o darčeky, ale o články takže mi to trochu vadí......nemám chuť čítať dokola ten istý článok TAK SE MI ZDÁ ŽE TOHLE TVÉ TVRZENÍ JE TROŠKU Z CESTY. UŘEJMĚ SE NUDÍŠA ZADÁVÁŠ NESMYSLNÁ TÉMATA8-} NENÍ TO PLÝTVÁNÍ ČASU?8-)
No v tom že je to od veci keď už viem naspamäť kde je darček… o čom je potom hľadanie darčeka? Nieje problém prečítať si iné články…
Ahoj, neviem ako vy, ale ja už mám 3. deň darček v tom istom článku…mne nejde o darčeky, ale o články takže mi to trochu vadí......nemám chuť čítať dokola ten istý článok…>:)
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?