Diskuze Darceky-obraciam sa na Adminov

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

na tenhle dotaz mi Kate odpověděla včera: Ahoj,Hafici prozatím nové dárečky neplánují, ale budou mít své wallpapery.Kate
Len mala otazka,kedy pribudnu darceky nove aj na hafikoch?A este jedna otazka.Bola by som rada,tak ako sa konci mysickovanie, kostickovanie a jablckovanie kazdy mesiac a zacina sa odznova,aby sa aj darceky obnovovali nove,lebo tak to je nuda,vacsina ich uz mame vsetky a zaujimave su len pre novych.Takze ked je to mnozne tak obnovujte nove darceky castejsie.S poz­dravom Monika.
Tak to bylo s Jess a ne s Amy, dvojcata, no :-DD Takze jsme to pochopily dobre, vid? No a ted mame pochopit, ze proste utreme nos a nic nebude…njn, co nadelame, ze. Amy, se soutezema souhlasim, at si kazdy zasoutezi s jednou foteckou a je to, ale to je porad dokola, buhvi, jestli to nekdy nekam povede.
Ahoj Amy a Ivonko :-D Ano, s té diskuze o tom tričku, jsem si taky vzala to, že sice triko s tím nápisem nebude, ale dají nám sem jiné dárky, které si budeme za nase posbírané body objednat. Jak jsem psala, já si tady syslím aspoň tři měsíce na triko a když bych si ho konečně mohla objednat, tak mi řeknou, že už nebude, následně ho dají do soutěže, ale na Facebooku :-| Tak si říkám, dobře, uklidni se, koupíš si pak něco jinýho :-DD Ale pak se dozvím, že už nic jinýho nebude…takže je to VÁŽNĚ SUPER!
ja to pochopila zase tak, ze kdyz jsme se bavili o nabidce tricek a do toho se pridal admin, ze sice triska uz nebudou, ale mame se tesit na nove darky, tak to budou darky pro nas vsechny, ktere si muzeme objednat za nasbirane body, at uz pro sebe, nase hafiky nebo v podobe darku do profilu. O zadne soutezi se tenkrat nemluvilo, takze nevim, jak to bylo adminy mysleno. Nicmene, tak to je, proste se neco rekne a pro polovinu je to jasne a druha tape, protoze se to vse rika tak nejak napul. Wallpapery jsem take nepochopila, na pc sveho pejska mam a muzu si ho ze zasoby fotek odmenvat stale a treba kazdy den. Takze se neucastnime.
To víš, Ivonkooo…ale sama víš, jaký to je, nee? :-DD :-)
Proč se na tyto stránky už konečně nevykašleš a přejdeš na jiné, lepší, profesionálnější? Je jich spousta. Pořád si tady stěžuje a k ničemu to stejně není.
Ahojky, pokud vím, tak v míněné diskuzi jsme se bavili o reálných odměnách! Ne o virtuálních dárečcích! Ivonka (10.07.2009 08:47:33) napsal: Pritom na jinem miste tady na Haficich bylo zrovna nedavno slibovano, ze se jiz brzy muzeme tesit na nove darecky !! Debata viz – tricka, mam dojem. Prava ruka nevi, co dela leva. Je to docela narez. Wallpapery nejsou zajimava akce, navic zase budou pro par vybranych. Takze zaverem? shrnula bych to asi – vazeni Hafickari, trhnete si ! Mame holt smulu, to nam admini chteji naznacit.
Ivonka (10.07.2009 09:10:19) napsal: ja to pochopila zase tak, ze kdyz jsme se bavili o nabidce tricek a do toho se pridal admin, ze sice triska uz nebudou, ale mame se tesit na nove darky, tak to budou darky pro nas vsechny, ktere si muzeme objednat za nasbirane body, at uz pro sebe, nase hafiky nebo v podobe darku do profilu. O zadne soutezi se tenkrat nemluvilo, takze nevim, jak to bylo adminy mysleno. Nicmene, tak to je, proste se neco rekne a pro polovinu je to jasne a druha tape, protoze se to vse rika tak nejak napul.Wa­llpapery jsem take nepochopila, na pc sveho pejska mam a muzu si ho ze zasoby fotek odmenvat stale a treba kazdy den. Takze se neucastnime. No tak jsme to pochopila každá jinak, ale to je jedno. Stejně do toho neůžeme zasahovat a musí se o to postarat admini 8-} S těma fotkama souhlasím, já mám plný počítač Chestíkových fotek a taky bych si je mohla obmněňovat denně…soutěží se neúčastním už dlouho, protože k tomu mám spoustu výhrad. Jedna z nich je ta, že nechápu, proč tam uživatelé můžou dát neomezený počet fotek. To já tam pak dám jednu ušmudlanou fotku a oproti padesáti od jiného uživatele nemám skoro šanci! Je v tom systém, že by se jeden po*** :-D ;-)
Ivonka (10.07.2009 08:47:33) napsal: Pritom na jinem miste tady na Haficich bylo zrovna nedavno slibovano, ze se jiz brzy muzeme tesit na nove darecky !! Debata viz – tricka, mam dojem. Prava ruka nevi, co dela leva. Je to docela narez. Wallpapery nejsou zajimava akce, navic zase budou pro par vybranych. Takze zaverem? shrnula bych to asi – vazeni Hafickari, trhnete si ! Mame holt smulu, to nam admini chteji naznacit. Jenže podle mně to měly být dárečky, co můžeš vyhrát. Jako věcné ceny, o tom mluvili admini. Alespoň tak jsem to já pochopila. Zároveň se taky přidávám k tomu, že bych uvítala dárky nové – tady, na hafících. Jo a jinak k těm wallpaperům, já teda nevím jak ostatní, ale já si neplánuju dát na plochu jiného psa :-D . Ať vyhraje kdokoli, stejně když tam budu chtít mít psa, tak si tam dám toho svého. Docela jsem nepochopila účel, protože si myslím, že skoro všichni to udělají stejně. ;-)
Pritom na jinem miste tady na Haficich bylo zrovna nedavno slibovano, ze se jiz brzy muzeme tesit na nove darecky !! Debata viz – tricka, mam dojem. Prava ruka nevi, co dela leva. Je to docela narez. Wallpapery nejsou zajimava akce, navic zase budou pro par vybranych. Takze zaverem? shrnula bych to asi – vazeni Hafickari, trhnete si ! Mame holt smulu, to nam admini chteji naznacit.
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?