Diskuze Dáreček

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Bo Obama… nejnovější článek – už tam je;-)
Riky a Terka (15.04.2009 08:29:42) napsal: Ahoj poraďte mi prosím někdo jaký máte systém v hledání dárečku, ať hledám jak hledám tak nenacházím, a je mi trapné pořád se ptát :-) Zdravím a ohledně dárečku můžu říct jenom tolik,že tam je vždycky návod a obvykle je to buď v čáncích a ten nadpis tam je nenapadně napsaný.Dneska tam ještě nic není8-| Pokud to nenajdete napište mi zpravičku a já vás tam navedu;-) Já zase nedostávám piškotky za vyplněný profil tak čekám až to bude OK snad si na mě vzpomenou:-) Oli
alibaba47 (16.04.2009 10:54:57) napsal: JE TO TRAPNÉ,ALE NEVÍTE KDE JE DNES DÁREČEK? MOC POTŘEBUJEME PIŠKOTKY,ABYCHOM MOHLI DĚLAT KAMARÁDŮM RADOST,TAKŽE JSME STÁLE NA DNĚ!:-( Dneska je dáreček stanování se psem papa
Mojzinka (17.04.2009 12:19:32) napsal: 8-} 8-} 8-} 8-} 8-} 8-} 8-} 8-} nápovědu k dárečkům dává dlouhosrstá kolie na úvodní stránce hafíků nahoře.Ona vás dnes přivítá na portálu a na konci této bubliny je zelené tlačítko ,,další,,.Tam je nápověda,kde hledat dnešní dáreček.Takže ti píše,že si máš najet na články,vlevo zvolit sekci ,,zajímá vás,, a rozbalit článek o soutěži.Je asi třetí v pořadí.Hodně štěstí.
je schovan v clanku dovolena se psem v rubrice zajima vas.
Vlasta Farská (17.04.2009 13:53:50) napsal: Mojzinka (17.04.2009 12:19:32) napsal: 8-} 8-} 8-} 8-} 8-} 8-} 8-} 8-} nápovědu k dárečkům dává dlouhosrstá kolie na úvodní stránce hafíků nahoře.Ona vás dnes přivítá na portálu a na konci této bubliny je zelené tlačítko ,,další,,.Tam je nápověda,kde hledat dnešní dáreček.Takže ti píše,že si máš najet na články,vlevo zvolit sekci ,,zajímá vás,, a rozbalit článek o soutěži.Je asi třetí v pořadí.Hodně štěstí. A každý den v jinou dobu. Já byla zvyklá třeba kostičkovat po půlnoci a vždy ta byl už i dáreček. Teď v nové verzi si musím hafíky, pokud chci dárek, pustit několikrát za den, jestli tam už je.:_(
JE TO TRAPNÉ,ALE NEVÍTE KDE JE DNES DÁREČEK? MOC POTŘEBUJEME PIŠKOTKY,ABYCHOM MOHLI DĚLAT KAMARÁDŮM RADOST,TAKŽE JSME STÁLE NA DNĚ!:-(
Ahoj poraďte mi prosím někdo jaký máte systém v hledání dárečku, ať hledám jak hledám tak nenacházím, a je mi trapné pořád se ptát :-)
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?