Diskuze Dáreček

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

elbeertoo (25.06.2009 06:35:50) napsal: Múžete mi říct jak vypadá ten dáreček, nevím vúbec co a jak:-~ Dárek se sbírá každý den, kolie v záhlaví ti řekne, kde se dárek nachází. Mění se jeho hodnota a v dárku dostaneš body, za které můžeš např. koupit dárky pro kamarády, nebo něco pro sebe, stačí kouknout do bonus programu, je tam veškeré info. Dárky jsou tři, zvlášť na Hafíkách, Micinách i Koníčcích ;-)
Múžete mi říct jak vypadá ten dáreček, nevím vúbec co a jak:-~
Vím, jak to funguje.>> Musíte si na článek najet přes startovní stránku.:-D !! Odkaz nelze použít!!
Kačus (26.06.2009 23:34:18) napsal: Květka + Max (24.06.2009 17:00:02) napsal: Mám dotaz :D našli jste někdo ten dáreček za 25 bodů??? Já jsem asi slepá, ale nic… :-DD :-DD :-DD no to nevim jestli jsi slepá,ale já tam dáreček najdu každý den ;-) :( :( Tak já jsem nejen slepá,ale ještě navíc trubka;-) Několikrát jsem ho hledala právě přes tu startovní stránku a nic jsem nikde nenašla..také bych něco potřebovala,abych mohla posílat kamrádům,ale nikde nic…možná je jen 1 dárek na den a kdo ho dřív najde,ten ho má;-)
Květka + Max (24.06.2009 17:00:02) napsal: Mám dotaz :D našli jste někdo ten dáreček za 25 bodů??? Já jsem asi slepá, ale nic… :-DD :-DD :-DD no to nevim jestli jsi slepá,ale já tam dáreček najdu každý den ;-)
Taky nemám na micinách dáreček… a to už se mi stalo po několikáté, asi mi někdo nepřeje :-D :-D na hafíkách i konících jsem našla, ale v článku Kastrace nebo ne a Kastrace nebo ne II. ani ťuk :-DD A to zkouším jak prohlížeč IE, tak Firfox :-DD :-DD :-DD
Iva Hešková (27.06.2009 08:43:44) napsal: Tak já jsem dnešní dárek na hafících i konících našla v pohodě :-) , ale na micinách ho taky nevidím…:( Já ho našla v pohodě. Najdi si článek „Kastrace ano nebo ne“.
Tak já jsem dnešní dárek na hafících i konících našla v pohodě :-) , ale na micinách ho taky nevidím…:(
hihi je tam ,ale musí se pořádně hledat:-D :-D :-D :-D
skalio (27.06.2009 13:49:46) napsal: hihi je tam ,ale musí se pořádně hledat:-D :-D :-D :-D souhlasím!;-)
Dárky nacházím ale body nedostávám.>:-( >:-( :-(
Monika (24.06.2009 18:17:46) napsal: Květka + Max (24.06.2009 17:00:02) napsal: Mám dotaz :D našli jste někdo ten dáreček za 25 bodů??? Já jsem asi slepá, ale nic… :-DD :-DD :-DD Darcek sa nachadza v tomto clanku: https://www.hellosandy.cz/…ci-dum-4325/?…:-) Tak koukám na ten článek a dáreček nemohu za boha najít!!:-D
aha,je to možné… Katty (24.06.2009 21:27:48) napsal: Není to tím, že sis již dneska jeden „vybrala“? Každý den je jen jeden dárek (nezáleží na tom, jestli se jeho umístění v průběhu dne změnilo).aylot (24.06.2009 21:20:02) napsal: já už na ten članek koukám po několikáte a dáreček nikde:-~
Není to tím, že sis již dneska jeden „vybrala“? Každý den je jen jeden dárek (nezáleží na tom, jestli se jeho umístění v průběhu dne změnilo). aylot (24.06.2009 21:20:02) napsal: já už na ten članek koukám po několikáte a dáreček nikde:-~
já už na ten članek koukám po několikáte a dáreček nikde:-~
Já jsem ho našla ale nedostala jsem žádný body, jen odpověď že jsem našla a hledat zas zítra. Žádných 25 bodů jsem nedostala. Asi to bude podvod ale článek byl zajímavý.:( :_/
Lucík K. (24.06.2009 18:21:26) napsal: Monika (24.06.2009 18:17:46) napsal: Květka + Max (24.06.2009 17:00:02) napsal: Mám dotaz :D našli jste někdo ten dáreček za 25 bodů??? Já jsem asi slepá, ale nic… :-DD :-DD :-DD Darcek sa nachadza v tomto clanku: https://www.hellosandy.cz/…ci-dum-4325/?…:-) Tak koukám na ten článek a dáreček nemohu za boha najít!!:-D Jo tak už jsme ho našli:D
Květka + Max (24.06.2009 17:00:02) napsal: Mám dotaz :D našli jste někdo ten dáreček za 25 bodů??? Já jsem asi slepá, ale nic… :-DD :-DD :-DD Darcek sa nachadza v tomto clanku: https://www.hellosandy.cz/…ci-dum-4325/?…:-)
Mám dotaz :D našli jste někdo ten dáreček za 25 bodů??? Já jsem asi slepá, ale nic… :-DD :-DD :-DD
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?