Diskuze Dáreček....

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

*Terezzka* (24.12.2009 15:52:12) napsal: Ahojik,jak je možné že nemůžu najít dáreček????? Naposledy se mi zobrazil 11.12.2009. Teď se mi ukazuje postup jak mám najít dáreček,tak se dostanu tam jak jsou ty pohledy ,ale dáreček tam není!!! Dřív se mi to uplně bez problému ukázalo...co mám dělat???? Nebo si řekni, že jsou důležitější věci na světě !!
Když ho nevidíš, tak dej F5 nebo CTRL+F5. Mě to alespoň pomáhá. Han.cca (24.12.2009 17:07:31) napsal: Zkus hledat tady: Články > Psí pohádky > Tomáškův vánoční dárek ;-)
*Terezzka* (24.12.2009 15:52:12) napsal: Ahojik,jak je možné že nemůžu najít dáreček????? Naposledy se mi zobrazil 11.12.2009. Teď se mi ukazuje postup jak mám najít dáreček,tak se dostanu tam jak jsou ty pohledy ,ale dáreček tam není!!! Dřív se mi to uplně bez problému ukázalo...co mám dělat???? Zkus hledat tady: Články > Psí pohádky > Tomáškův vánoční dárek ;-)
Ahojik,jak je možné že nemůžu najít dáreček????? Naposledy se mi zobrazil 11.12.2009. Teď se mi ukazuje postup jak mám najít dáreček,tak se dostanu tam jak jsou ty pohledy ,ale dáreček tam není!!! Dřív se mi to uplně bez problému ukázalo...co mám dělat????
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?